Sančez Online Sančez komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nesbo je prostě genius. Přiznám se, že jsem chtěla dát nízké hodnocení díky té kombinaci co tam psal v poslední čtvrtině knihy. Dokonce jsem chtěla knihu odložit. Ještě, že jsem to neudělala, protože ten zvrat před koncem, jako WAU WAU WAU spadla mi čelist. Klobouk dolů tohle jsem nečekala a knihu to vystřelilo na pět z pěti. Akorát to bylo teda dost nechutný a to snesu hodně. Ale vážení čtěte.

21.03.2024 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak tohle bylo naprosto skvělé. Myslela jsem že mne to nebude bavit, ale šíleně jsem se pletla. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila a jdu i do dalších knih téhle autorky. Není to jen eroťárna, ale zpracovává zde i vážná témata. Je to prostě skvěle napsáno. Lidičky čtěte je to boží.

17.03.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Lisa Regan jede bomby co příbėh to větší pecka. Snažila jsem si to dávkovat, ale moc to nešlo. Prostě tahle spisovatelka je u mne sázka na jistotu. Já jsem si knižně pošmákla. Takže lidičky čtěte.

14.03.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Spisovatelku miluji. Tenhle příběh byl poněkud jiný a neotřelý. Chvíli jsem chtěla dát pouhé čtyři hvězdy, ale konec a poděkování spisovatelky mne přesvědčily na pět hvězdiček. A proč je tomu tak, no inu přečtěte si knihu, a uvidíte sami. Stojí rozhodně za to. Už se těším na druhý díl a něco mi říká, že bude lepší jak první. Takže lidičky čtěte.

12.03.2024 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Panebože tohle jako bylo co......??? Teď jsem dočetla - podotýkám, že jsem to zhltala za jediný den, protože to nešlo odložit. Jako z tohohle žánru jsem přečetla hodně, ale tohle bylo to nejlepší co jsem četla. Tak skutečné, živočišné, dechberoucí, vášnivé, smyslné. Spisovatelka mne přenesla do dob mého mládí... Jako panebože... No nic jdu si objednat druhý díl.

10.03.2024 5 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Teď jsem dočetla a bylo to krásné a pohodové čtení. Akorát byla chyba ve mě. Nemohla jsem se zpočátku začíst chtěla u mne propuknout čtecí krize, ale já se nedala a od poloviny už to fičelo a u některých scén jsem se smála nahlas. Od spisovatelky si určitě přečtu i další knihy.

09.03.2024 3 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Tohle bylo tak skutečné. Výborně napsaný příběh z australské buše. Harperová nezklame. Už se těším na třetí díl s Aaronem Falkem ten chlap mi přirostl k srdci.

06.03.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Tak tohle byl starý dobrý Motte. Četlo se to skvěle žádné hluché místa. Leo jsem si hned na začátku oblíbila a těším se na další díly z touto vyšetřovatelkou. Akorát WOW efekt se nekonal, díky tomu jak mám autora načteného tak mi dílky zapadly celkem snadno a rychle. Ale jinak vřele doporučuji.

02.03.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Bylo to sladké, úžasné, jiskřivé a tak krásné hlavně první polovina knihy. Bylo to pohlazení po duši, které jsem potřebovala. Vřele doporučuji.

28.02.2024 4 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Panebože jako tohle... co to bylo? Že se vůbec divím styl Barkera je pro mne fascinující a v páru s Pattersonem to byla mega jízda. Snažila jsem si knihu dávkovat, ale nemožné - zhltla jsem ji na dva zátahy. A ten konec WOW WOW WOW. No teď po tomhle přejít na jinou knihu to bude problém. Barker se vám dostane do hlavy, ale není opravdu pro každého. Ne pět, ale deset hvězdiček.

25.02.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

No parádní eroťárna. Na odreagování super. Bavila jsem se moc.

25.02.2024 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Panebože od téhle knihy jsem moc neočekávala, ale dostala jsem dechberoucí, romantickou, vtipnou, vášnivou a neskutečně čtivou knihu. Tohle bylo úžasné a strhující romantikuš. Laura a Nash mi sedli hned od prvních stran a jejich příběh ?
Človíčkové prostě čtěte je to úžasné a lepší než mobil v ruce.
A ten konec no do prkenný ohrady kde je druhý díl ??? Cože až březen ???

13.02.2024 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Pěkná detektivka, ale první polovina na mě byla docela nudná. Logan mi celkem sedl. Další díl si určitě přečtu.

11.02.2024 4 z 5

Matt Matt Lauren Layne

Tak tohle bylo božské. Několikrát jsem se u knihy usmívala jak pitomeček. Oba hlavní hrdinové mi neskutečně sedli.

09.02.2024 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Taková pitomoučká, sladká jednohubka. Četlo se to lehce a trefilo se mi to do nynějšího rozpoložení. Určitě si přečtu i další díly.

07.02.2024 3 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Morton píše neskutečně čtivě, napínavě, samý zvrat prostě čtecí lahůdka. Úžasný příběh, který na samém konci zapadne do skládanky. Užila jsem si každou stránku a vřele doporučuji.

06.02.2024 5 z 5

V jejím srdci svět se tříští V jejím srdci svět se tříští Jonathan Dylan Barker

Můj milovaný Barkere ty liško podšitá ty víš jak na mě. Tohle bylo to nejlepší epické dílo jaké jsem kdy četla. Bylo to skvělé hned od první stránky až do poslední. Po dočtení mi zůstaly jen slzy pro pláč, že jsem ztratila tolik milovaných přátel a je konec příběhu. Ale jedno vím jistě tuhle knihu jsem nečetla naposled. Naprosto ho miluji ty jeho skvostné, úžasné, napínavé, vzrušující, šílené příběhy.
J. D. Barker je prostě jen jeden. Snažit se tuhle knihu si dávkovat jsem neměla šanci. Dávám deset hvězd 100%. Viděla bych to na peckovní thriller s prvky sci-fi.

31.01.2024 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Tak tohle byla pecka. Od autorky jsem už četla Ztracený v pustině a vím že píše brilantně. A u tohohle kousku se mi to znovu potvrdilo byl o level ještě lepší. Aarona Falka jsem si hned zamilovala i jeho parťáka ve vyšetřování. Opravdu brilantní kousek.

26.01.2024 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tak a mám dočteno. Tahle série byla naprosto skvělá. Už jsem se dlouho u knih tak nenasmála. Bylo to luxusní oddechové ňuňu čtení. Škoda jen, že spisovatelka nepíše dál. Bavetovi a všichni okolo nich mi budou chybět.

23.01.2024 5 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Senzační oddychovka. Čtivá od začátku do konce.

20.01.2024 4 z 5