Peťule159 Peťule159 komentáře u knih

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

Knihu odkládám....děj je moc zdlouhavý..až nudný a mě už nebaví číst ty dlouhé kapitoly. Určiě skvělý příběh..a dobré pokračování prvního dílu...ale ne pro mě...:(

03.12.2017

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Boží...vážně skvělá kniha...moc dobře napsáný příběh...určitě si jí chci přečíst znovu. Toto téma je docela aktuální, takže mě kniha zaujala....i diky tématu.

18.11.2017 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Velice dobrá knížka :) Sice to není můj šálek kávy...ale i tak jsem si to chtěla přečíst :) Je to dobře napsané...ale podle mě ne moc čtivé ...takže mi přečíst tuto kniho trvalo déle než většina ostatních knih :) Ale jinak se mi moc líbil příběh i jeho zakončení :)

09.11.2017 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Boží, boží a zase boží...teda mě se líbil vice první díl...ale tenhle byl taky boží na navic to bylo krásné dokončení příběhu..který mě zcela pohltil :-)

23.10.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

To bylo ..teda už se těším na další díly ....sice mám radči fantasy.. ale dobře napsanou romatnikou nepohrdnu :D :)

19.10.2017 5 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Zajímavý příběh...čtivá knížka..a zajímavé postavy a děj ...Myslím že si jí přečtu nekdy znovu :-)

15.10.2017 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Zkusila jsem se podívat na serial na první díl....ale pak jsem se dozvěděla o knížce ...a tak jsem si jí musela přečíst ...a je to zajímaví příběh ...přečetla jsem to jedním dechem jak se říká ...Podle mě to autor zpracoval dobře..a navíc to byl skvělý nápad .

09.10.2017 4 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Wow!! Tak tuhle i první knížku bych si přečetla klidně znova :) Skvělé pokračování a zakončení příběhu Wren , Calluma a resetů :) Doporučuji všem si přečíst :)

05.10.2017 5 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

I když trochu morbidní...ale krásný, úžasný..famózní a strhující příběh...úplně mě pohltil...a jsme mov ráda že jsem na tuto knihu narazila v knihovně...někdy jsem sice měla husí kůži ale i tak to bylo boží..

30.09.2017 5 z 5

Milníky na mé cestě Milníky na mé cestě Miley Cyrus

Zajímavá knížka .... docela dobrý náhled do jejího života ..a do hereckého života jako takového ....takže docela čtivá a zajímavá knížka :)

26.09.2017 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Boží knížka ..místy mě dojímala ..Taky mi naháněla husí kůži..ale jinak úžasný a zajímavý příběh :) Těším se na druhý díl :)

26.09.2017 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Dočteno !! :-) :-) :-) boží, skvělí ...Prostě skvělé dokončení tohoto příběhu :-)

21.09.2017 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Úžasná kniha....první díl se mi líbil o trochu více...kvůli tomu labyrintu.a tak....ale i tak mě tento příběh pohltil a byla jsem jím úplně unešená...Prostě zajímavý, čtivý a místy překvapující příběh :-) už jdu na třetí díl :-) :-)

13.09.2017 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Už abych měla v ruce další díl ;-) Skvělý příběh...

09.09.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Boží, boží, boží...právě jsem to dočetla :( :) už chci třetí díl.. Tohle bylo naprosto boží ....Sice mě mrzelo co se vyklubalo Z Tamlina, ale Rhysanda jsem si zamilovala ....Doporučuji přečíst všem čtenářům :) :)

28.08.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Moc dobrá kniha....už se nemůžu dočkat druhého dílu .. :D..

14.08.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Moc dobrá kniha....zajímavý styl psaní...Prostě krásný příběh :)

01.08.2017 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Docela zajímavý příběh...jen se docela táhl..jinak se mi příběh líbil..byl docela napínavý ..:) těším se na další díly :-)

28.07.2017

První konec První konec Lauren James

Krásná knížka :) Není co dodat :)

17.07.2017 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Zajímavé pokračování Prvního konce... tuhle knížku jsem si užila ....podle mě docela napínavý příběh :)

17.07.2017 5 z 5