Stačí jen chtít přehled

Stačí jen chtít https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331331/bmid_staci-jen-chtit-M9U-331331.jpg 4 418 418

Městem Nottawa se jako lavina šíří nový fenomén. Sociální síť s názvem NEED nabízí svým uživatelům vše, co chtějí mít. Chceš nový iPhone nebo lístky na koncert se vstupem do zákulisí? Výměnou za drobný úkol ti NEED tvé přání splní. Kaylee Dunhamová ví, co chce. Potřebuje získat novou ledvinu pro nemocného bratra. Nevěří, že by jí nějaká sociální síť mohla pomoci, ale rozhodne se, že to zkusí. Až po té, co zadá svůj požadavek, si uvědomuje, jak vysokou cenu bude muset zaplatit. Úkoly, které síť za splnění jednotlivých přání vyžaduje, totiž s přibývajícím počtem uživatelů nabírají na nebezpečnosti. Dokáže Kaylee odhalit, kdo NEED stvořil, a zastavit ho dřív, než zničí celé město? Dokonalý thriller od autorky bestsellerové série Univerzita Výjimečných.... celý text

Thrillery Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Need , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stačí jen chtít. Přihlašte se a napište ho.

bradovav
13.03.2023 1 z 5

Obálka: 2*
Hlavní postavy: 2*
Děj: 3*

------------------------------------------------------------------------------

Tuto knihu jsem si mohla přečíst díky knižní štafetě od @booklover_maya a moc za to děkuji!

Zajímavý námět knihy, řekla bych, že až skvělý z pohledu toho, na jaké nebezpečí upozorňuje. Bohužel jeho zpracování mi nesedlo.

Autorka má snahu šokovat mnoha vraždami a úmrtími. Poukazuje na zkaženost mladých lidí a vlastně nevytvořila ani jednu postavu, která by byla slušná, nesobecká a čtenář by si ji tak mohl oblíbit.

Po odhalení hlavního strůjce nové internetové sítě, kam dospělý mají vstup odepřen jsem byla zklamaná. Ve chvíli, kdy autorka zapojila také vládu jsem byla vyloženě otrávená.

Za mě zbytečně akčně pojaté zpracování skvělého námětu, které na konci završilo přehnaným zakončením.

Celkové hodnocení: 2* z 5*

Upřímně, kdybych knihu nečetla v rámci knižní štafety, možná bych ji v polovině odložila.

veronika9761
18.02.2023 2 z 5

To je spis young adult čtení a ne thriller.

Lucidita
09.02.2023 2 z 5

2.5/5 ⭐ — Toto je za mě bohužel hrozné zklamání :( I když mě anotace ihned navnadila, a já se do knihy rychle začetla, tak se má radost (především v druhé polovině knihy) začala vytrácet.

Nedokázala jsem si vytvořit žádný vztah k hlavní hrdince ani jejímu nejlepšímu kamarádovi. Navíc zde také bylo mnoho pohledů vedlejších postav, které se v knize objevili jen na jednu kapitolu a člověk o nich později už nikdy znovu neslyšel.

A konec? Ten pro mě byl velkým zklamáním...

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2016 - Anthony Award (Román pro mladé)

Kniha Stačí jen chtít v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech11x