Niannie Niannie komentáře u knih

Příběhy o přáních pro potěchu duše Příběhy o přáních pro potěchu duše Pierre Franckh

Úžasná kniha s úžasnými příběhy které opravdu potěší duši a nutí člověka věřit :)

14.11.2016 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Kniha mě nadchla a zanechala ve mně určité kouzlo. Musela jsem číst každou volnou chvilku abych se dozvěděla jak to všechno dopadlo. A jak už to u dobrých knih bývá – po přečtení člověka trochu zabolí u srdce, že už skvělá kniha skončila :)
Určitě doporučuji! :)

31.10.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc nemám ráda děj v takovém prostředí, ale v téhle knize mi to nevadilo..naopak. Mělo to své kouzlo. Kniha je velmi čtivá, ale občas je zapotřebí se zastavit, zamyslet se nad všemi informacemi, pročíst si to znovu a pak pokračovat. Určitě kdybych si knihu přečetla podruhé, potřetí..tak v ní pokaždé najdu něco nového.

Okamžik všeho Okamžik všeho Shelly King

Děj se možná zbytečně táhl, ale i tak mě kniha něčím velmi zaujala a nutilo mě číst pořád dál a dál. Autorka pěkně popisuje detaily, takže fantazie pracuje na plné obrátky a snaží se všechno vykreslit co nejpodrobněji. Mě se kniha líbila, pěkná oddechovka od každodenního šumu..a když po přečtení cítíte takový ten radostný a zároveň sklíčený pocit, že už je kniha u konce, tak za to určitě stála! :)

06.10.2016 4 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha se četla sama a přináší spoustu užitečných rad do života...určitě si ji přečtěte taky! :)

Tři týdny s Jarčou Tři týdny s Jarčou Vlasta Svobodová

Příjemný, pohodový příběh, který vás vtáhne do děje a prožíváte děj společně s hlavními hrdiny :)

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Tohle byla moje první kniha na tohle téma. Četla jsem, jak lidem změnila životy a chtěla jsem to taky vyzkoušet.
Přečetla jsem ji když mi bylo 17 - ne všemu jsme úplně rozuměla, ale postupně mi to všechno začalo dávat smysl jak jsem se dostávala hlouběji do tohohle ,,světa''. Zhlédla jsem i film a byla jsem nadšená a rozhodnutá posunout se ve svém životě dál a podařilo se. Našla jsem si další knihy na tohle téma a už jsem v tom byla až po uši.
Teď je mi 20 a můžu říct, že mi opravdu změnila život – mám vše, co jsem si přála a cítím že žiju!
Jsou i lepší knihy na tohle téma, ale pro začátek - proč ne? :) Už jen proto, že mi kniha prozradila tohle tajemství, tak ji řadím mezi své TOP :) Je smutné že většina lidí vůbec netuší že něco takové lze.
Přečtete si ji! :)

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Když čtu ty negativní komentáře, tak je jasné, že knihy tohoto typu nejsou pro každého.
Já si z ní něco odnesla a dost mi tohle myšlení v životě pomohlo. Věřím v to – a to je základem pro úspěšné plnění našich přání. Hlavou nám denně proběhne nespočet myšlenek a je těžké udržet si je na uzdě a být zaměřen jen na ten svůj cíl (přání), ale chce to cvik a pak to opravdu stojí za to! ;)

Skvělá kniha, kterou řadím mezi mé oblíbence :)

DOPORUČUJI!

22.09.2016 5 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četla!

Co věta, to nové moudro..spojuje všechna známá i neznámá chytrá tvrzení/citáty apod. a vysvětluje na jednoduchých příkladech lidské chování.

Úžasně napsané!

21.09.2016 5 z 5

Angličtina na rovinu Angličtina na rovinu Darren Crown

Výborná kniha!
Vše vysvětleno vtipnou formou..kniha se četla sama.

19.07.2016 5 z 5

Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Jillian Michaels

Pro mě jedinečná kniha! Dokáže člověku otevřít oči, probudit ho a vést tím správným směrem. Je psaná čtivě a i když je poměrně obsáhlá, klidně bych si ji po dočtení přečetla znovu.
Knížka, ke které se budu ráda vracet... řadím mezi své TOP knihy!

04.04.2016 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

DOPORUČUJI!

Spousta rad a ponaučení o kterém nemá normální dospělák ani páru. Jsem moc ráda, že jsem si knihu přečetla před tím, než se ze mě stane matka, protože rodiče si moc neuvědomují jak moc působí na děti jejich emoce a problémy - a až budou v klidu rodiče, můžou být v klidu také jejich děti.
Vlastně se po přečtení cítím hrozně ublíženě ze strany rodičů..ale to asi nebyl úmysl :D Tuhle knihu dávám hned na přečtení mamce..z principu :D

Kniha mi přinesla úplně jiný pohled na výchovu dětí a přestože se nepohybuji v oboru pedagogiky nebo psychologie, tak bude patřit mezi mé oblíbené. Jsem moc ráda, že jsem ji objevila.

19.02.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Kniha se četla moc dobře, člověk by ji zhltnul najednou kdyby měl dostatek času. Každý příběh byl něčím originální a moc se mi líbilo, jak se všechny tři příběhy ke konci propojily. Takové lehké čtení se šťastným koncem pohladí člověka po duši a hned má lepší náladu.. :)

04.01.2016 5 z 5

Martinka jezdí na koni Martinka jezdí na koni Gilbert Delahaye

Kouzelné obrázky i kouzelné čtení. Jako malá jsem Martinku milovala :)

28.08.2015

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Knižní série mého dětství. Tyhle knihy jsem milovala :D Doporučuji všem malým čtenářům.

28.08.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tahle kniha se od ostatních něčím liší a to se mi líbí.
Přináší úžasné vyprávění, které čtenáře vtáhne do děje, takže má pocit, že je jedním hrdinou z knihy. Příběh je nevyzpytatelný a donutí autora zamyslet se nad problematikou věci. Knihu jsem měla přečtenou během tří dnů a jako u dalších dobrých knih mě mrzelo, že už je u konce.

Obsahuje spoiler
Část ,,předtím'' se mi samozřejmě líbila víc, ale to asi hlavně proto, že část ,,potom'' je už jen smutná. Je to první kniha od J.Greena, kterou jsem četla a teď budu hledat další..

Doporučuji přečíst! :)

28.08.2015 5 z 5