Jak si správně přát

Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45881/jak-si-spravne-prat-pravidel-jak-uskutecnit-sve-sny-45881.jpg 4.5204

Erfolgreich wünschen (2005)

Duchovno, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Anag
Více informací...

LiLLu

Naprosto souhlasim s komentem SaDiablo, přečetla jsem spoustu knih ale tohle je tak jednoduše a dobře napsané, že to pochopí každý. Takže velmi doporučuji lidem co chtějí změnit svůj život! A ano, má zatím malá přání co jsem měla během čtení ( a neobjednavala jsem si parkování, protože to vím dávno že se to dá) , se hned vyplnily a náhoda to opravdu být nemohla:-))

LiLLu

Kdyz jsem docitala tuto knihu rozhodla jsem se ze ji koupim jako darek moji nej kamaradce a sestre. Jsem z ni velmi nadsena a moje zatim male prani se vyplnily!!! Urcite doporucuji:-)

malí

Mini knížka s velkým moudrem. Vždy dokáže povzbudit ve chvílích splínu a když se zrovna nedaří.

Elyen

Když vezmu rady v knize vážně a budu se snažit řídit se jimi, obrovsky mi to pomůže ujasnit si, co přesně chci. Hluboká reflexe životních situací a svých přání mi pomůže zklidnit se, vidět situace z různých stran a nalézat řešení, rozumět sobě i druhým. Ale nemyslím si, že je to o tom, že by mě vyslechl Vesmír, ale o mém myšlení a nazírání na danou věc. Je to prostě o jednoduchém zákonu přitažlivosti, o tom, že mi do cesty přichází to, na co (vědomě či podvědomě) zaměřuji pozornost. Vadí mi pasivita, se kterou kniha pracuje, respektive vynakládání energie pouze na práci s hecováním a pak zase krocením vlastní mysli (všechno si promysli do nejmenšího detailu, bacha, ať na něco nezapomeneš, ale jakmile to máš hotové, nesmíš na to pak už myslet), zatímco člověk fyzicky sedí na zadku. Já radši ten zadek zvednu a "půjdu tomu štěstíčku trochu naproti". A když se ani poté nebude dařit zrovna podle mých představ, nebudu přemýšlet, kde jsem v tom vysílání svých přání udělala chybu, ale spíš se budu snažit zařídit podle toho, co je (a ne co by mohlo, nebo podle mě mělo být). Protože život nebývá jenom podle našich představ a čím dřív si to uvědomím, tím dřív dojdu klidu.

Levandulev

Tahle malá knížka, takřka do kapsy, mě opravdu mile potěšila. Její obsah mi byl milejší, než ten, který jsem našla v knihách z řady Tajemství. Určitě si autora plánuji "proklepnout" i v dalších jeho knižních počinech.

Martia

Moc hezky napsaný, knížka je hodně motivující, dodává naději, ale kdyby to bylo tak snadný. Jak mám na něco nemyslet, když myslím na to, abych na to nemyslela..

Chytuš

Místy trochu "americký styl", ale celek krásný - kdyby všechny naše myšlenky byly v souladu s popsanými principy, moc krásně by se nám všem žilo...
"Koneckonců je to, co hledáme, vždy jen láska. Koneckonců je to, co nás učiní šťastnými, vždy jen láska. Láska k nám samotným a láska k druhým."
Doporučuji.

Ankavi
02.12.2016

Zajímavá kniha, která vede k zamyšlení nad způsobem, kterým často uvažujeme. Stále se za něčím honíme, stále se něčeho obáváme, vymýšlíme katastrofické scénáře. A pokud už si přejeme něco pozitivního, ani nevíme proč a když se nám to splní, nejsme spokojeni zas. Nejsem asi schopna vnímat všechno, co je v knize popsáno, jako reálné a aplikovatelné v mém životě. Ale myslet pozitivně a svá přání správně formulovat a nehatit je skrytými obavami - to je to nejlepší, co jsem si z knihy odnesla.

Samsullka
06.11.2016

Tato kniha mi dala opravdu velmi mnoho. Četla jsem jí v době, kdy mi nebylo úplně dobře a měla jsem jedno jediné velké přání. Po přečtení této knihy vím a hlavně věřím, že to funguje. Stačí jen, si správně přát.

Niannie
22.09.2016

Když čtu ty negativní komentáře, tak je jasné, že knihy tohoto typu nejsou pro každého.
Já si z ní něco odnesla a dost mi tohle myšlení v životě pomohlo. Věřím v to – a to je základem pro úspěšné plnění našich přání. Hlavou nám denně proběhne nespočet myšlenek a je těžké udržet si je na uzdě a být zaměřen jen na ten svůj cíl (přání), ale chce to cvik a pak to opravdu stojí za to! ;)

Skvělá kniha, kterou řadím mezi mé oblíbence :)

DOPORUČUJI!

petrucha86
16.08.2016

Doporučovaný pokus s parkovacím místem nevyšel, tak třeba se mi poštěstí v loterii..? Ne, teď vážně, věřím, že optimistický a pozitivní přístup v lecčem pomůže, ale příklady v knize se točily vyloženě okolo materiálních věcí, a silou vůle si člověk nový dům či tučné konto vykouzlí jen těžko..Jednu hvězičku dávám pouze za to nabádání k pozitivnímu myšlení, jinak jsem v ní nenašla vůbec nic.

ayan6909
25.07.2016

Moderní postupy, krása, doporučuji

ajsigirl
05.04.2016

Velmi pěkná malá knížečka, která na svůj minimalistický rozměr skýtá spoustu poučení. Knížek toho typu (jak si přát a být svým pánem) jsem četla několik. Tento autor to však podává bez obalu, nejprve si představíte vlastní mozek jako POŠTU, kde se zpracovávají všechny dopisy (myšlenky). Díky této představě pak lépe zvládáte představu o tom, jak to všechno funguje, jak vlastně posíláte svá přání, jak dochází k odeslání apod. S knihou jsem se díky tomu více ztotožnila. Knížka je také pokaždé doplněna i malým příběhem /zkušeností/ samotného autora či jeho známých, což je další plus.
Díky malému rozměru a pár stranám jsem měla pocit, že to zvládnu. Na rozdíl od jiných knih (které čítají několikastovkové strany), kde už kvůli počtu stran předem vzdávám svůj boj a ovládá mně myšlenka - Tak tohle nedám.. - .
Tato kniha nezklame a proto doporučuji pro všechny, kteří se snaží najít rozumně podaný, ´´neokecávaný´´ návod, jak si utřídit myšlenky.

eva198
14.03.2016

Velmi pěkné čtení, knihu jsem četla několikrát, a za mě super :)

JisaOl
28.02.2016

Zajímavá kniha z esoterického žánru. Jak si do života přitáhnout co chcete, jak aplikovat "zákon přitažlivosti", ale hlavně o tom, že hodně věcí v životě člověk ovlivňuje svým postojem a myšlením.

REBELKAAAAAA
15.06.2015

Luxusní, kniha mi dodala motivaci a naději do života na splnění svých snů a přání :).

Azizi
30.05.2015odpad!

Hneď na začiatku je uvedený stručný názorný príklad toho, ako si teda "správne priať". Príklad je o mieste na parkovanie. Keď niekde potrebujeme zaparkovať, stačí si pri odchode z domu len priať, aby tam bolo nejaké parkovacie miesto a keď tam potom dôjdeme, tak zaručene presne na tom mieste bude voľné miesto alebo bude z toho miesta práve niekto odchádzať. Vraj tak to zariadi univerzum. Väčšiu blbosť som ešte nečítala.

rencha86
18.05.2015

Naprosto skvělá kniha. Ostatně jako všechny od Prierra Franckha.

matomi
15.05.2015

Na knížku jsem narazila "náhodou", ale ve správnou chvíli. Věřím, že, když člověk opravdu něco chce, tak to dostane. Je to už jen tím pozitivním myšlením :) Někdy je ale velice těžké nemít pochyby. Já sama mám už "přát si" zkouším. Spousta věcí už dorazila. Vše je o nastavení v člověku. Věřím, protože chci věřit :)

elin.m
23.04.2015

Krásně napsaná kniha, která mi chvilkami připomínala Alchymistu od Paula Coelha :)

Lili2
25.02.2015

Kniha mě nadchla od začátku až do konce, ale přiznám se, že některé pasáže jsem musela číst víckrát. Nu, teď jsem zvědavá, zda se mně podle tohoto návodu přání splní a nemyslím si, že bych někde udělala chybu.

AnyMouse
26.12.2014

Přiznám se ze začátku mě kniha vůbec nezaujala a absolutně jsem nechápala, co těmi slovy chce autor říct, až postupem času jsem to začala "hltat" a zaujalo mě, jak se začít dívat na svět pozitivníma očima! Určitě se člověk nedokáže změnit hned, ale jistě se nad určitými věcmi začnu více zamýšlet a budu je chtít změnit, díky knížce mám zase trošku jinej pohled na život...

Dodynka
11.11.2014

Výborná knížka

nickym
26.10.2014

Zprvu jsem si říkal, co to ten autor píše za bludy, ale s postupným rozvinutím myšlenek se mi líbilo, že autor vlastně píše o pozitivním myšlení, což mě zaujalo. Líbí se mi jak pozitivní pak může život být. Zkusím aplikovat. Rád bych kdyby se někdo s odstupem času podělil o zkušenosti s "přáním si". :)

Al.lio
31.08.2014

Tuhle knížečku mám strašně moc ráda. Nejvíce se mi líbí Pierrova nadsázka a lehký humor, který celou knihu provází. Samozřejmě myslet jenom nestačí, nic nepřijde samo od sebe, pro své sny je přednostně důležité něco dělat..Teprve až pak tenhle malý poklad začne fungovat. Tak to vidím já. :-)

Mi-šu-le
21.05.2014

Pro mě vstupní kniha do esoteriky a velmi se mi líbila. Nabyla jsem mnoho nových pohledů na život a jeho pozitivní změny. Doporučuji.

mgeisselreiter
17.05.2014

Malá roztomilá knížečka, kvalitně provedená. To je vnější pohled. Uvnitř je toho ještě více - kdo je pozitivní, otevřený, správně naladěný, nemůže se mít špatně. Ne nadarmo se říká, že víra i hory přenáší. Není to žádné vymývání mozků - prostě pokud jste povahy autora, uvěříte a knížka vám může i pomoct. A dokonce obsahuje i trochu vědeckého vysvětlení: tedy nevím, zda skutečně vědeckého, ale mně to vysvětlení stačí. Chce to se ke knížce vracet a osvěžovat si ji. 80%, 17.5.2014.

Pet007
05.04.2014

Člověk by ale neměl čekat, že se mu vše automaticky splní, když si to bude správně přát. Pozitivně by se myslet mělo, s tím souhlasím, ale někdy je to těžké. Nebylo by lehčí, nemyslet vůbec?

Alisce
17.03.2014

Asi někdy uprostřed knihy jsem zaváhala, jestli je všechno v knize pravdivé..Proč? Protože to lidi prostě dělají. Nevěří takovým věcem. Po přečtení této knihy nad tím tak nepřemýšlím. Proč by se to vlastně všechno nemohlo splnit, když tomu budeme věřit?

mariva
13.01.2014

Pozitivnímu myšlení fandím, o splněných přáních taky už něco vím, přinejmenším to, že to může fungovat, takže pokud mi knížka pomůže k tomu, aby se mi přání plnila ještě častěji než dosud, času stráveného nad touto knížkou určitě nebudu litovat.