Příběhy o přáních pro potěchu duše

Příběhy o přáních pro potěchu duše https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79161/pribehy-o-pranich-pr-79161.jpg 4 19 9

Zázraky pokračují - 60 pozoruhodných příběhů o přáních pro potěchu duše. Nedostáváte od života nic zadarmo? Můžete, ale musíte si to ze srdce přát, neboť vesmír je vždy velkorysý! Svědčí o tom skutečné příběhy lidí a jejich splněné životní sny, které jsou shromážděny v této knize. Nechte se jimi inspirovat, nechte si dodat odvahu a sílu a následujte ty, kteří už našli cestu do země přání. Potom se splní i vaše sny - možná dokonce rychleji než doufáte, protože tyto příběhy nejsou jen duchovní útěchou a zdrojem nápadů, ale také příkladem, podle kterého se můžete orientovat při plnění vlastních snů. Buďte připravení na každodenní zázraky - prostě si to přejte! ... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

Wunschgeschichten fur die Seele , 2008

Lucif
26.01.2024 3 z 5

Jak již název napovídá, kniha je plná příběhů pro potěchu duše.. asi jsem čekala trochu něco jiného, ale rozhodně to jsou hezké příběhy, příjemné čtení, někde i slza ukápla. Malá knížečka, kterou asi zvládne přečíst každý.

Maruspulpanu
15.09.2020

Ústřední téma knihy pro mě bylo předvídatelné, ale byla jsem překvapená. Byla to krása.

ditul
15.11.2018 5 z 5

Krásné motivační příběhy opravdu pro potěchu duše ;)

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

Knížka je SUPER, Zázrak!!! Všechny knihy od autora jsou TOP!!!

Niannie
14.11.2016 5 z 5

Úžasná kniha s úžasnými příběhy které opravdu potěší duši a nutí člověka věřit :)

ayan6909
15.08.2016 5 z 5

Vynikající knížka plná inspirace! Doporučuji!

lharka13
07.03.2016 4 z 5

Jen víc takových knížek. Je to sbírka příběhu, kde tajemství funguje a přání se plní. Přečteno jsem měla za chvilku a ráda se k ní vracím.

rencha86
18.05.2015 5 z 5

Skvělá motivace (nejen) ve chvíli, když potřebujete duchovnější vzpruhu.

Kaihomielisyys
19.03.2013 5 z 5

Milé příběhy sloužící třeba jako motivace..