Tajemství

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte... celý text

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3659/tajemstvi-3659.jpg 3.8486
Originální název:

The secret (2006)

Žánr:
Duchovní literatura, New Age
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Přidat komentář
Atanone
25. května

No..já nevím. Jistě,pozitivní myšlení,ano,úžas..ale přece jen si myslím,že přílišné pnutí způsobuje křeč. Pro mě je to něco jako přejít z jednoho skleníku do jiného. Nahradit jedno veliké "cosi" jiným "cosi" a očekávat,že mi to dá křídla...
Navíc-když si představím,že by tuto knihu následovali všichni,pochybuju,že bych v takové společnosti chtěla žít.
Každopádně jsem si vzala něco mouder na cestu a půjdu si dál pomalounku po svém

Jenda1122
12. března

Jedinečná a výborná kniha! Všechno v knize dává smysl a zapadá do sebe. Opravdu musím říct, že funguje a všem doporučuji přečíst!

cerna.pet
09. březnaodpad!

Knihu jsem dostala jako dárek... ani jsem ji nedočetla, nejsem duchovně založená takže mi kniha přišla jako vstupenka do sekty. kniha třeba není špatná ale jen pro správný typ lidí

FrutyZ
26.12.2016

Člověk se musí otevřít, aby tuhle knihu pochopil. Než jsem si knížku koupil, tak jsem se díval na film, který je výborný. Kniha je celá podle filmu a nepřínáší nic navíc, co by člověk čekal.
Kniha se dobře četla. Četl jsem si dva krát s rozestupem asi půl roku a dělal jsem si poznámky, které využiji, ale z filmu bych udělal uplně to stejné.

mariva
05.11.2016

Přečetla jsem už řadu knih, které vycházejí právě z Tajemství, ale tu původní knihu Rhondy Byrne jsem zatím nečetla, proto jsem na ni byla zvědavá. Čekala jsem něco mimořádného, prostě ten první podnět, který vede k odhalení "Tajemství". V knize se však střídají citace další desítky autorů, podobně jako ve všech ostatních knihách této řady. Původní text autorky se v tom úplně ztrácí a proto kniha nijak nevybočuje. Připadá mi, že z původně skvělé myšlenky se v Americe rozmohl obrovský byznys a postupně roste i u nás. Každý z autorů a koučů vytvoří novou knihu, ve které shromáždí citace jiných podobných autorů, přidá k tomu něco málo svého, a tím si vybuduje výnosný byznys - vydává knihy, pořádá přednášky a učí další, jak dosáhnout bohatství - nejlépe tím, že budou dělat totéž. Je to škoda, protože sama vím, že "Tajemství" opravdu funguje a potvrzuje se mi to téměř každý den.

Niannie
06.10.2016

Tohle byla moje první kniha na tohle téma. Četla jsem, jak lidem změnila životy a chtěla jsem to taky vyzkoušet.
Přečetla jsem ji když mi bylo 17 - ne všemu jsme úplně rozuměla, ale postupně mi to všechno začalo dávat smysl jak jsem se dostávala hlouběji do tohohle ,,světa''. Zhlédla jsem i film a byla jsem nadšená a rozhodnutá posunout se ve svém životě dál a podařilo se. Našla jsem si další knihy na tohle téma a už jsem v tom byla až po uši.
Teď je mi 20 a můžu říct, že mi opravdu změnila život – mám vše, co jsem si přála a cítím že žiju!
Jsou i lepší knihy na tohle téma, ale pro začátek - proč ne? :) Už jen proto, že mi kniha prozradila tohle tajemství, tak ji řadím mezi své TOP :) Je smutné že většina lidí vůbec netuší že něco takové lze.
Přečtete si ji! :)

P-Verca
12.09.2016

I přesto, že jsem knížku dočetla až do konce, musím udělit pouze 3 hvězdičky... Knížka není špatná, ale za 1) nelíbí se mi způsob sdělení:.. "peníze, peníze, peníze... stačí lusknout prsty" - příliš "americké", není v tom žádná láska, která dle mého je základ pozitivního životního stylu. A za 2) Myslím že by ta knížka se znalostmi mohla být klidně tenčí, na můj vkus se hodně věcí opakuje.

popelka595
02.09.2016

S obsahem nemám problém, jen mi nebyla úplně příjemná forma sdělení, která na mě hodně tlačila. Nejlepší ale na tom celým "tajemství" je, že jsem se jen utvrdila v tom, co už dávno vím, ale jako takový "pozitivní nakopávač" funguje knížka celkem dobře.

Manyna
15.08.2016

Nic převratného se nekonalo.

maja128
12.08.2016

Dobrá a motivující kniha po přečtení stačí zavřít oči, snít a začít nový život...

werusx
28.07.2016

Úplně přesné jako filmové zpracování. Jen knižně je to přece vždy lepší :-)

vesead
27.04.2016

Velice motivační. Nutno však brát s nadhledem.

siposek
17.04.2016

Je tu všechno, co člověk potřebuje vědět, jenom záleží na tom, jestli je člověk schopen se na to vyladit. Díky Rhondo! RHONDA ROCKS!

ayan6909
16.03.2016

Výborná kniha, nějaké informace je nutno brát s nadhledem.

Mixxa
24.02.2016

Knížku jsem si půjčila z knihovny. Nevypadá ani se nečte špatně, ale občas mi připadalo, že takové věci už mám zažité. Možná dobře pro mne, protože existují lidé, kteří si právě musí ty základní hodnoty teprve uvědomit. Ale na druhou stranu této knize docela věřím, že zafungovala, protože síla myšlenky opravdu existuje. Proto je nutné se přese všechno pokusit najít nějaké řešení a nenechat se negativitou užírat.

jablunka198
16.02.2016

Kniha, která mění život. Alespoň mne. Nejprve jsem shlédla film a bylo mi jasné, že musím mít i knihu. Je to jedna z těch, které by neměly chybět v žádné knihovně. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, jenže pak se začali dít věci...a já pochopila, že Tajemství je veliký dar, který funguje.
I já mohu akorát povzdechnout na tím, že někteří píšou něco jako: kdyby to fungovalo, tak jsme všichni šťastní. Ale víte, proč právě Vy nejste šťastní? Je to prosté, Vaše negativní názory jsou toho důkazem....

ElfkaEleanor
06.01.2016

Ať už tomu věřit chci nebo ne. Mnoho situací v životě mě přesvědčilo o tom, že síla myšlenky je klíčová. Ať už pozitivní nebo negativní myšlení, vždy se to odrazí v budoucnosti. Kniha obecně mi sice neřekla nic nového, ale snad to pomůže otevřít oči dalším lidem...

Honzarek
25.12.2015

KelseyHowl: Pro muzikanty - http://youtu.be/_OoevpPS0-k ... Nějak nevim jestli to je zrovna jenom to strohý Tajemtsví ;)

KelseyHowl
25.12.2015

Vy si tady stěžujete ale jak je možný že já po tom co jsem poznala tajemství získala managera, naharávám první singl,dostala jsem se na konzervatoř, ted se planuje muj prvni videoklip a prvni koncerty, za dva tydny mam na radnici schůzku se starostou a i přes to že mi je teprv 17 let,jen si přivydělávám pri škole a moji rodiče nemaj dost pněz tak ja v ruce držím teď 17 tisíc nemluvě o tom že jsem už 7 tisic utratila za nahrávání ? Dřív mě šikanovali,moji rodiče se rozešli muj bratr mě mlátil a psychicky vidiral, tátova manželka mě nenáviděla a díky ní se na me tata vys*al. Bylo toho mnohem víc ano ... bylo mi 7-15 let. Teď je vše jinak.

Honzarek
23.12.2015

Pokud se tématem začínáte zabývat, nevidím lepší začátek. S postupem času se ale z knížky stává americký reklamní kýč natažený na 214 stran. Pro "nakopnutí" doporučuji spíše třeba Millmana. Dávám 3* za první uvedení do duchovních nauk.

ji7967
28.09.2015

Na start dobrý...trochu moc "americky" pojaté...ale takové to nakopnutí rozhodně výborné!

2ndFebruary
15.09.2015

Mně to přišlo až moc vtíravé, jako reklamy, které vám lezou na nervy.
Znám ovšem lidi, kterým to otevřelo oči, pro mně nic nového...

juckey
03.08.2015

Tak toto, pratele, musite videt. Knizka, ktera vas nauci jak ziskat bohatstvi. Coze? Ale ne ty prujmy, o kterych se tam doctete, ne. Staci vam vymyslet si par radoby chytrych vet, ktere budete omilat stale dokola, par vymyslenych pribehu, velke pismo, abyste z toho vytriskali aspon 180 stran a voila. Je z vas druhy Coelho. Jedine, za co jsem se rozhodla dat tomuto, ehm, "dilu" 2 hvezdy je to, ze se snazi naucit lidi myslet pozitivne. To zas jo.

Jaroslav_Huksa
04.06.2015

Úžasná kniha, která dokáže měnit životy a přetvářet realitu k lepšímu. K tomu, zda dané postupy fungují nebo nefungují, se snad ani není třeba vyjadřovat. Každý si to přebere po svém.

Charlote
07.05.2015

Dobrá

Egí0
03.04.2015

Motivační a pěkná knížka :)

Lily28
03.04.2015

Táto kniha je čisto marketingový produkt, recept na šťastie, ktorý sa predáva v miliónoch, ale bohužiaľ, po jednom prečítaní skončí v poličke a človek sa zamýšľa prečo ju vlastne kupoval.
Fajn na dočasné nakopnutie, ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, ale myslím že to funguje len jednorázovo.

Miuri
27.03.2015

Nejprve jsem viděl film, který mě zaujal, takže mě tu nic nového při čtení nepřekvapilo, jelikož je to totožné. Nicméně za pochvalu určitě stojí styl zpracování této knihy, který se mi hodně líbí.

siposek
18.03.2015

Skutečná pravda!!! Někdo tvrdí, že aby se člověk vydělal peníze, nebo koupil skutečné auto, musí makat. Důležité je pochopit to tajemství. Sám Bob Doyle řekl:,, Tak se běžte zajímat o ten dům,...''. Důležité je, aby si člověk za tou myšlenkou, za svým snem šel a dělal vše proto, aby se mu to splnilo - třeba si i vydělat peníze jinak (prodej, brigáda) a peníze pak mohou přijít i nečekaně, a nebo šetřit si na auto a tak. Vůbec nikde v té knize není psáno, že musíte sedět na zadku a čekat až auto přijde. To tajemství skutečně funguje.

lissinka14
01.03.2015

Knížku mi doporučila kamarádka a musím přiznat, že jsem se na ní docela těšila. První polovina mě doopravdy oslovila, ovšem jak jsem se pročetla až k Tajemství jako klíč ke zdraví, tak jsem měla chuť jí odhodit do kouta. Protože knihy zásadně dočítám, zvládla jsem i tuto a jistě vím, že víckrát po ní již nesáhnu.