Léto s knihou
Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

Tajemství

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3659/tajemstvi-3659.jpg 3.7386

The secret

Duchovno, New Age
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2006 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
misa1607předevčíremHodnocení knihy 5 z 5

Srozumitelne a prakticke,diky Rhondo!!!

hana198420.06.2016Hodnocení knihy 1 z 5

Za mě děs

vesead27.04.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Velice motivační. Nutno však brát s nadhledem.

siposek17.04.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Je tu všechno, co člověk potřebuje vědět, jenom záleží na tom, jestli je člověk schopen se na to vyladit. Díky Rhondo! RHONDA ROCKS!

RobertRoberts07.04.2016Hodnocení knihy 0 z 5

Hrozná sračka..

ayan690916.03.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Výborná kniha, nějaké informace je nutno brát s nadhledem.

Mixxa24.02.2016Hodnocení knihy 2 z 5

Knížku jsem si půjčila z knihovny. Nevypadá ani se nečte špatně, ale občas mi připadalo, že takové věci už mám zažité. Možná dobře pro mne, protože existují lidé, kteří si právě musí ty základní hodnoty teprve uvědomit. Ale na druhou stranu této knize docela věřím, že zafungovala, protože síla myšlenky opravdu existuje. Proto je nutné se přese všechno pokusit najít nějaké řešení a nenechat se negativitou užírat.

jablunka19816.02.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Kniha, která mění život. Alespoň mne. Nejprve jsem shlédla film a bylo mi jasné, že musím mít i knihu. Je to jedna z těch, které by neměly chybět v žádné knihovně. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, jenže pak se začali dít věci...a já pochopila, že Tajemství je veliký dar, který funguje.
I já mohu akorát povzdechnout na tím, že někteří píšou něco jako: kdyby to fungovalo, tak jsme všichni šťastní. Ale víte, proč právě Vy nejste šťastní? Je to prosté, Vaše negativní názory jsou toho důkazem....

ElfkaEleanor06.01.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Ať už tomu věřit chci nebo ne. Mnoho situací v životě mě přesvědčilo o tom, že síla myšlenky je klíčová. Ať už pozitivní nebo negativní myšlení, vždy se to odrazí v budoucnosti. Kniha obecně mi sice neřekla nic nového, ale snad to pomůže otevřít oči dalším lidem...

Honzarek25.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

KelseyHowl: Pro muzikanty - http://youtu.be/_OoevpPS0-k ... Nějak nevim jestli to je zrovna jenom to strohý Tajemtsví ;)

KelseyHowl25.12.2015

Vy si tady stěžujete ale jak je možný že já po tom co jsem poznala tajemství získala managera, naharávám první singl,dostala jsem se na konzervatoř, ted se planuje muj prvni videoklip a prvni koncerty, za dva tydny mam na radnici schůzku se starostou a i přes to že mi je teprv 17 let,jen si přivydělávám pri škole a moji rodiče nemaj dost pněz tak ja v ruce držím teď 17 tisíc nemluvě o tom že jsem už 7 tisic utratila za nahrávání ? Dřív mě šikanovali,moji rodiče se rozešli muj bratr mě mlátil a psychicky vidiral, tátova manželka mě nenáviděla a díky ní se na me tata vys*al. Bylo toho mnohem víc ano ... bylo mi 7-15 let. Teď je vše jinak.

Honzarek23.12.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Pokud se tématem začínáte zabývat, nevidím lepší začátek. S postupem času se ale z knížky stává americký reklamní kýč natažený na 214 stran. Pro "nakopnutí" doporučuji spíše třeba Millmana. Dávám 3* za první uvedení do duchovních nauk.

ji796728.09.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Na start dobrý...trochu moc "americky" pojaté...ale takové to nakopnutí rozhodně výborné!

2ndFebruary15.09.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Mně to přišlo až moc vtíravé, jako reklamy, které vám lezou na nervy.
Znám ovšem lidi, kterým to otevřelo oči, pro mně nic nového...

juckey03.08.2015Hodnocení knihy 2 z 5

Tak toto, pratele, musite videt. Knizka, ktera vas nauci jak ziskat bohatstvi. Coze? Ale ne ty prujmy, o kterych se tam doctete, ne. Staci vam vymyslet si par radoby chytrych vet, ktere budete omilat stale dokola, par vymyslenych pribehu, velke pismo, abyste z toho vytriskali aspon 180 stran a voila. Je z vas druhy Coelho. Jedine, za co jsem se rozhodla dat tomuto, ehm, "dilu" 2 hvezdy je to, ze se snazi naucit lidi myslet pozitivne. To zas jo.

Jaroslav_Huksa04.06.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Úžasná kniha, která dokáže měnit životy a přetvářet realitu k lepšímu. K tomu, zda dané postupy fungují nebo nefungují, se snad ani není třeba vyjadřovat. Každý si to přebere po svém.

Charlote07.05.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Dobrá

Egí003.04.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Motivační a pěkná knížka :)

Lily2803.04.2015Hodnocení knihy 1 z 5

Táto kniha je čisto marketingový produkt, recept na šťastie, ktorý sa predáva v miliónoch, ale bohužiaľ, po jednom prečítaní skončí v poličke a človek sa zamýšľa prečo ju vlastne kupoval.
Fajn na dočasné nakopnutie, ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, ale myslím že to funguje len jednorázovo.

Miuri27.03.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Nejprve jsem viděl film, který mě zaujal, takže mě tu nic nového při čtení nepřekvapilo, jelikož je to totožné. Nicméně za pochvalu určitě stojí styl zpracování této knihy, který se mi hodně líbí.

siposek18.03.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Skutečná pravda!!! Někdo tvrdí, že aby se člověk vydělal peníze, nebo koupil skutečné auto, musí makat. Důležité je pochopit to tajemství. Sám Bob Doyle řekl:,, Tak se běžte zajímat o ten dům,...''. Důležité je, aby si člověk za tou myšlenkou, za svým snem šel a dělal vše proto, aby se mu to splnilo - třeba si i vydělat peníze jinak (prodej, brigáda) a peníze pak mohou přijít i nečekaně, a nebo šetřit si na auto a tak. Vůbec nikde v té knize není psáno, že musíte sedět na zadku a čekat až auto přijde. To tajemství skutečně funguje.

lissinka1401.03.2015Hodnocení knihy 2 z 5

Knížku mi doporučila kamarádka a musím přiznat, že jsem se na ní docela těšila. První polovina mě doopravdy oslovila, ovšem jak jsem se pročetla až k Tajemství jako klíč ke zdraví, tak jsem měla chuť jí odhodit do kouta. Protože knihy zásadně dočítám, zvládla jsem i tuto a jistě vím, že víckrát po ní již nesáhnu.

Jackson10.02.2015

Fuj. Stačí přečíst předmluvu a člověk pochopí, že před ním leží "bible" materialismu. Nejenže je to kniha zavádějící a zcestná, nevzdělanému stádu možná až nebezpečná, ale také lživá, nelogická a odporující sama sobě. Spojovat materialsmus a spiritualismus, dva póly, které nemoohu být protikladnější? Nebo tvrzení, že toto "tajemství" vyznával například Newton?! Spíše to vypadá, že se pokusili znásilnit jeho teorie o fungování gravitace podivnou pavědou založenou na chorosti pomateného mozku, a podpořit jimi lži v této učebnici smrti. Být tato kniha vydána před 200 lety, byla by okamžitě zakázána inkvizicí - a právem.

janca472728.01.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Dokonala, prekrasna nakopávající kniha, ktera dokaze cloveku zmenit zivot ...a me ho zmenila. Jsem opravdu rada, ze tato kniha prisla do meho zivota a muzu s klidnym svedomim říci, že tajemství FUNGUJE! Jsem toho živým dukazem :-)

Díky paní Rhondě, že tajemství předala dále a tím změnila "několik" lidských životu.
Zivoty tech, co si z toho dokázali něco vzít.

P.S. Je mi opravdu líto ubohých jedincu, kteří musí žít svuj v negativitě bez jediné známky k zlepšení:-) A že se jich tady najde ... :-)

Knihomolkaa07.12.2014Hodnocení knihy 5 z 5

Je to kniha, která člověku může změnit život. Kniha, nad kterou se člověk musí zamyslet a která mu do života vnese něco magického.

MorbidCuriosity30.11.2014Hodnocení knihy 3 z 5

Knihu jsem četla před hodně dlouhou dobou, kdy jsem chodila na střední byla jsem tak trochu najivka z operetky, a samozřejmě mě strašně nadchla. Všechno znělo strašně jednoduše, všechny problémy mohly zmizet, a stačilo tak málo...
Svým způsobem knize věřím. Aby člověk mohl změnit svůj život nebo některé prvky v něm, musí chtít. To je první krok. Ale jenom chtít nikdy nikomu nestačilo, druhým krokem, který nám už "Tajemství zatajilo" (půjčím si krásný výraz od Msourkova :)), že proto taky musíme něco dělat. Ano, v knize se sice píše "chcete být bohatí? chovejte se, jako byste už byli!" a svým způsobem to je krok k bohatství, funguje to, ale neudělá to to, co bychom podle slov v knize očekávali - nespadnou nám miliony do klína.
Nevím jestli této knize vyšlo nějaké pokračování, ale rozhodně by mělo. Tajemství bych brala jako první díl série knih "Na cestě k tomu, po čem toužíme", který o psychické přípravě.

Msourkova22.11.2014Hodnocení knihy 1 z 5

Knihu jsem četla před několika lety a od oné prvotní euforie se můj názor dosti změnil. Všechno zní tak jednoduše, jako kdyby Tajemství bylo opravdovým klíčem k vyřešení dluhů, mezilidských vztahů, epidemií, válek a lidské blbosti. Bohužel, není to tak. Recept funguje jen dočasně, to je tajemství, které bylo zatajeno. Knize dávám hvězdičku spíše z nostalgie, posloužila jako skvělý otevírák po duchovní stránce, v pravou chvíli mě dokázala dočasně nadchnout a povzbudit. Z hlediska dlouhodobého užití a chodu života však spadá pod ono současné sluníčkářské věř, běž a dokážeš.

Madame R02.11.2014Hodnocení knihy 4 z 5

Snažím se myslet pozitivně, ale pak přijde situace, problém nebo starost a kladné myšlenky jsou pryč, naštěstí vím, že se můžu obrátit na tuto skvělou knihu, která mi vlévá do žil novou energii.

jitka316210.08.2014Hodnocení knihy 3 z 5

Rozhodně zajímavá kniha, ale z nějakých cca 200 stran by mohla mít polovinu, hodně často se tam myšlenky opakovaly. Jak hodně lidí říká, je to hlavně napasováno na americký způsob myšlení ("Chcete peníze? Myslete jen na peníze."). Ale rozhodně s čím souhlasím tak je propagace pozitivního myšlení.

viktorie109705.08.2014Hodnocení knihy 5 z 5

První s něčím podobným přišel Carl Gustav Jung, když mluvil o zákonu synchronicity. Tohle mi příjde obdobné, jen zpracováno pro širší veřejnost. Každopádně, někteří podle toho žijí, jiní ne. Někdo takovou zkušenost má, jiný ne. No, já se kloním k lidem co tuto zkušenost žijí dávno před knihou, takže to co se píše má pro mě smysl. Jen je škoda, že kniha je v podstatě kopií televizního dokumentu. Doufala jsem, že bude naopak bohatější.

Autor a jeho další knihy:

R. Byrne

Rhonda Byrne