Hrdina přehled

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206515/bmid_hrdina-1CY-206515.jpg 4 76 76

Nová kniha z pera úspěšné autorky celosvětového bestselleru Tajemství, jehož se po celém světě prodalo přes 25 milionů výtisků. Autorka se nyní obrací k čtenářům s poselstvím, že každý je jedinečný, každý se narodil s něčím, co nemůže nabídnout žádný jiný ze sedmi miliard žijících na naší planetě. Tucet z nejúspěšnějších lidí světa vám ukáže, jaká konkrétní životní cesta leží před vámi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdina. Přihlašte se a napište ho.

buci875
24.08.2021 5 z 5

Neskutečně inspirující.

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

Po přečtení Tajemství jsem se rozhodla přečíst další knihu od této autorky. Bohužel pro mě nebyla tak převratná jako Tajemství. Přesto se i v této knize nalézá mnoho moudrosti a poukazuje na jedinečnost každého z nás. Snaží se poukázat na naše schopnosti a přesvědčit nás o nutnosti jejich rozvoje, což nám může v budoucnosti velice významným způsobem usnadnit život. Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat.

snílkařka
10.03.2020 4 z 5

Tato kniha Vám dodává odvahu zase najít nebo objevit Hrdinu ve Vás.Každý z Nás jim je a každý má své poslání jen každý z Nás ho musí najít sám a určit si svojí cestu.A nebát se bojovat za svoje sny!(✷‿✷)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrdina v seznamech

v Právě čtených7x