mirunda mirunda komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Knihu jsem přečetla velmi snadno a rychle. Jen teda ten konec byl velmi zvláštní. Vlastně jsme se již nic nedozvěděli.

28.08.2023 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Z knihy jsem vcelku rozpačitá. Nedokážu říct, že by mě nevtáhla, ale nelíbila se mi forma psaní, i když po chvíli čtení jsem si na to zvykla. Konec mě překvapil

25.08.2023 4 z 5

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Nemůžu jinak, než dát pět hvězdiček. U takové knihy se snad nedá ani napsat, že byla hezká. Ten příběh byl šílený a pokaždé když čtu knihu s tímto tématem, žasnu nad tím, kolik síly může být v člověku. Je večer, vedle mně usíná můj syn a já jsem velmi vděčná době ve které žiju. Jsem ráda, že se nemusím bát a že jsme v bezpečí. Člověk si vždycky uvědomí priority, co je vlastně v životě nejdůležitější. Vřele doporučuji přečtení

21.08.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Prečteno za jediný den. Nemohla jsem knížku odložit. Zvrácené, šílené ale velmi čtivě napsané. A ten konec? Co jako dál?

20.08.2023 5 z 5

Hádka Hádka Victoria Jenkins

Začátek knihy se pomalu rozjíždí, ale pak to teda vezme ukrutný spád. Vůbec nic mi nebylo jasné a byla jsem fakt překvapená

19.08.2023 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Kniha nebyla špatná, konec mě lehce překvapil, ale přišel mi dost nedotažený. Předchozí knihy autorky mě ale asi bavily o něco víc.

17.08.2023 4 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Poslední díl série se mi líbil víc, než předchozí kniha. Ve spoustě jmen se mi dařilo celkem zorientovat. Tak teď můžeme doufat, že autorka se k Alex a Chloe ještě někdy vrátí.

11.08.2023 5 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Ze začátku mi přišlo, že děj přeskakuje od jednoho k druhému a nemohla jsem se pořádně zorientovat v postavách. Některé kapitoly a rozhovory mi přišly jakoby v polovině utnuté a nedokončené. Konec mě ale celkem překvapil a nečekala jsem ho.

09.08.2023 3 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Byť byl dej velmi předvídatelný, přečetla jsem jí jedním dechem. Konec mě celkem překvapil.

08.08.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tak to byla opravdu jízda. Kam autor na ty nápady chodí. Knihu jsem nemohla odložit, dokud jsem jí nedočetla.

06.08.2023 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Před přečtením knihy jsem se dočetla, že tento "díl" není tak dobrý jako ty předchozí, z důvodu úmrtí autorovi partnerky. Nepřišlo mi to. Kniha byla velmi napínavá a četla se sama. Nemůžu jinak, než plný počet

04.08.2023 5 z 5

Zvuk Zvuk James Patterson

Kniha byla velmi zvláštní. Nejsem si jistá, že jsem konec pochopila správně. Každopádně první půlka knihy byla velmi strhující, druhá už se za ní lehce vlekla. Oba mojí oblíbení spisovatelé se podíleli na společné knize, takže to bylo must have to přečíst.

22.07.2023 4 z 5

Dostihne tě minulost Dostihne tě minulost J. D. Robb (p)

Baví mě každá kniha o Evě Dallasové, i když je už 53 v pořadí. Byť tento příběh mi přišel o něco slabší. Těším se na další díl, snad bude.

15.07.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Chápu, že poslední díl byl psaný v době pandemie Covid a všem pracovala představivost na plné obrátky,ale závěrečná část knihy mi ke konci tedy přišla až moc překombinovaná a neuvěřitelná. Ale napínavá kniha byla, to zase ano.

28.06.2023 4 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Při představě, že by se něco takového klidně mohlo dít, mi je fakt zle. Zajímavý příběh.

20.06.2023 5 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Knížka se místy trošku moc vlekla, ale konečné rozuzlení mě tedy dost překvapilo.

19.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Byl to velmi těžký příběh. Bylo mi hlavní postavy velmi líto a furt jsem doufala v jiný konec.

13.05.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

I když jsem tušila konec asi od půlky, i tak mě kniha bavila. Byť znám od Bryndzy i mnohem napínavější knihy.

01.05.2023 5 z 5

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

Konečně jsem měla spoustu času jen pro sebe a sáhla jsem po této knize. Občas byl děj dost zmatený, ale příběh byl zajímavý a krásně ubíhal.

22.03.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

To byla jízda od které se nedalo odtrhnout. Joy je výborná při popisování a rozebírání postav. Kniha byla úžasná

15.03.2023 5 z 5