mirunda Online mirunda komentáře u knih

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Na to že to byla autorova prvotina měla kniha úžasný spád a byla napínavá až do úplného konce. Mohu jedině doporučit. Jen mne mrzí, že autor již žádné další knihy nenapsal.

15.02.2015 5 z 5

Posmrtný přístav Posmrtný přístav Patricia Cornwell

Knihy Cornwellové mám sice ráda, ale do této jsem se nemohla nějak začíst. Vše mi přišlo už moc "moderní". Nicméně jsem ji stejně přečetla

07.02.2015 3 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Jako všechny knihy této autorky, které píše pod svým pseudonymem, mě i tato moc bavila a četla jsem ji jedním dechem

04.02.2015 5 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Knihu jse přečetla jen proto, že jsem ji rozečetla a proto, že knihy prostě neodkládám. Vůbec jsem se ale nemohla začíst a to trvalo po celou dobu knihy :-(

30.01.2015 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi velmi líbila. Četla jsem jí jedním dechem. Epilog byl vážně úžasný ...

26.01.2015 5 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Jelikož tuhle sérii miluju, přála jsem si přečíst si i tento díl. Rozhodně se nedá srovnávat s jedničkou. Přišla mi psána vychloubačnou formou. Někdy mě už repliky toho co pán Taita všechno vynalezl a v čem vyniká a je nejlepší lezly krkem. Prvně mi přišla kniha hodně roztahaná a konec byl pak jakoby rychle utnutý. Jakoby autor zjistil, že už by kniha měla moc stran, tak ji rychle zakončil a v podstatě s otevřeným koncem, takže přepokládám, že toto nebyl poslední díl. I tak mne ale kniha bavila a přečetla jsem ji celkem rychle.

23.01.2015 4 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Jako vždy mě kniha od Lenky nezklamala. Je to pro mne vždy oddychovka, jen nemám moc ráda otevřené konce ..

17.01.2015 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Knihy Sandry mám ráda, tahle mi přišla, že neměla až takový spád, ale pro mne nečekaný konec to dostatečně napravil.

16.01.2015 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Velmi čtivé, ale na konci zbytečně překombinované.

02.08.2014 3 z 5

Než řeknu sbohem Než řeknu sbohem Bret Witter

Velmi smutný příběh. Zajímalo by mne, jak je na tom spisovatelka teď.

12.07.2014 5 z 5

Smrtící hrátky Smrtící hrátky J. D. Robb (p)

Jako všechny její knížky mne i tato strhla dějem,

08.07.2014 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Tak jako všechny knihy Lenky Lanczové, i tuto jsem četla jedním dechem a přečtla ji během dvou dnů ;-)

05.07.2014 5 z 5