mirunda mirunda komentáře u knih

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Tyhle vyšetřovatele mám moc ráda, ráda jsem se dozvěděla, jak to vlastně všechno bylo a jak se poznali. Jednu hvězdičku ubírám za ten konec, kde mi přišlo, že toho nebylo moc vysvětleno.

26.02.2024 4 z 5

Pacient Pacient Juan Gómez-Jurado

Kniha se nedala odložit. Byl to úžasný příběh a i když by se asi vůbec nemohl stát, nic to nemění na tom, že byl úžasně napsaný.

18.02.2024 5 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Nedokázala jsem přestat číst. Kdybych nemusela do práce, přečtu to ta jediný den, takhle mi to trvalo dva. Nemohla jsem se dočkat, jak to dopadne a mockrát jsem přemýšlela, že se podívám na konec, ale neudělala jsem to. Ale pachatel mě teda dostal jako nejlepší koupě knihy za poslední dobu.

16.02.2024 5 z 5

Osiřelé sestry Osiřelé sestry Shirley Dickson

Nádherně napsaná kniha o dvou sestrách, které život neměly vůbec jednoduchý. Nemohla jsem knihu vůbec odložit. Konec mě překvapil a byl velmi smutný.

14.02.2024 5 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Přišlo mi tam zbytečně moc mrtvol a ten konec byl zvláštní. Některé části knihy byly těžko uvěřitelné, ale jinak byla knížka celkem napínavá.

12.02.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Za mě to byla výborná knížka. Napínavá a i když jsem tušila tak od půlky knížky jak to celé bude, vůbec mi to nevadilo. A konec? Noo ...

10.02.2024 5 z 5

Oceán mezi námi Oceán mezi námi Gill Thompson

Knihu jsem četla jedním dechem. Tolik bolesti, co v ní bylo zachyceno. Celý příběh mě úplně pohltil. Jen mě trošku mrzel rychlý a ne úplně propracovaný konec. Ale asi prostor pro představivost.

08.02.2024 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Velmi čtivá knížka, která nešla odložit. Četla jsem každou volnou chviličku. Příběh byl velmi napínavý, i když chvílemi až neuvěřitelný, ale to nic nemění na tom, že jsem byla nadšená.

06.02.2024 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Na prvotinu bych řekla, že je to skvělá kniha. Někdy jsem při čtení byla lehce zmatená, přeskakováním od tématu k tématu a konec mi přišel lehce odfláknutý, ale nic to nemění na tom, že kniha byla velmi napínavá

05.02.2024 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha nebyla úplně špatná, četlo se to samo, ale už mi to přišlo trošku překombinované a až neuvěřitelné. V půlce knihy jsem trošku začala tušit, jak to celé asi bude.

28.01.2024 4 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Velmi citlivě napsaná kniha o příšernostech, které se tehdy děly. Pořád jsem tak nějak doufala, že to skončí jinak, ale tyhle knihy končí prostě tak jak končí. Příběh jsem hrála stránku za stránkou a velmi se mě dotknul. Člověk si vždy tak nějak uvědomí, že se vlastně nemá tak špatně.

27.01.2024 5 z 5

Všichni tě opustí Všichni tě opustí J. D. Robb (p)

Výborná knížka. Nemohla jsem jí odložit, jak byla napínavá. Vůbec bych pachatele netipovala. Knihy s Evou nikdy neomrzí.

23.01.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

No tak to byla jízda. Chvíli mi trvalo se ve všech těch postavách zorientovat, ale pak si všechno sedlo a jen jsem četla stránku za stránkou. A konec? Uff teda

20.01.2024 5 z 5

Vlaštovky z Černobylu Vlaštovky z Černobylu Morgan Audic

Kniha byla velmi napínavá. Těžké téma a spoustu věcí mě překvapilo. Je fakt, že tato jaderná katastrofa je stále opředená tajemstvím. Proč a jak to všechno bylo. Detektivka i s konečnou zápletkou pro mě byla překvapivá.

16.01.2024 5 z 5

Hříchy minulosti Hříchy minulosti Sandra Brown

Byla to oddechovka. Trošku mi vadí, že to byly dva příběhy, všimla jsem si toho až po koupi knihy ale bylo to odpočinkové čtení.

07.01.2024 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Byla to dvaceti čtyř hodinová jízda. Konečně jsem měla čas na čtení a v rukou tu správnou knihu. Napínavou až do konce. Nemohla jsem se odtrhnout a tak to má být. Poslední v letošním roce

30.12.2023 5 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Asi poslední přečtená kniha letošního roku. Bylo to úžasné odpočinkové čtení, byť konec byl předvídatelný.

29.12.2023 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Přečteno za jediný den. To se mi už dlouho nestalo. Hned zítra jdu do dalšího dílu.

19.11.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha mě bavila. Přečetla jsem jí na jeden nádech. Bylo to samozřejmě jiné, než série s Erikou nebo Kate, ale špatné to nebylo.

18.11.2023 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha byla velmi zajímavá. Líbilo se mi prolínání minulosti a součastnosti. Jen by to chtělo více času na čtení.

17.09.2023 5 z 5