mirunda mirunda komentáře u knih

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Nevím proč, ale u posledního dílu jsem se nebavila tolik jako u těch předchozích. Vtipy byly stále se opakující, jakoby se autor snažil být za každou cenu vtipný. Jsem ale ráda, že jsem přečetla celou sérii.

11.03.2023 3 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Mně se kniha Četka velmi dobře. Měla spád a byla napínavá.

05.03.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Kniha s úžasným spádem. Vraha jsem do poslední chvíle nepoznala. V této knize mi byla Erika sympatičtější než v předchozích dílech.

11.12.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Po dlouhé době velmi napínavá kniha.bi když byl konec již lehce přitažený, tak jsem knihu četla jedním dechem.

20.11.2022 5 z 5

Playlist Playlist Sebastian Fitzek

To teda byla jízda. Po dlouhé době jsem si prostě hledala každou volnou chviličku na čtení, abych ji konečně dočetla. Napínavá až do konce. Určitě doporučuji

17.11.2022 5 z 5

18. rukojmí 18. rukojmí James Patterson

Nebavilo mě to tolik, jako jiné knihy autora. Tato kniha neměla takový spád, takže jsem tak tak dočetla.

29.10.2022 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Výborná knížka, napínavá až do konce.

31.08.2022 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Zase to bylo napínavé až do konce. Výborné čtení

30.05.2022 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Bylo to dost nechutné, ale výborná detektivka. Přečetla jsem jedním dechem a konečně mi snad vrátila chuť ke čtení.

18.05.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Knihu donesl dceři Ježíšek a já byla zvědavá, jaká vlastně bude. Jasně, byla to pohádka, ale bylo to moc hezké a na konci i slza ukápla

02.02.2022 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ty jo, to byla jízda. Druhou půlku jsem prostě přečetla na dvakrát, protože to se nedalo tu čtečku odložit.

30.01.2022 5 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Jako vždy měla kniha spád. Snad nikdy jsem se u knihy s Evou nenudila.

16.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Nevím proč, ale tahle kniha mi přišla nejslabší od autora. Řekla bych, že měla dost hluchých míst. Ale na další se zase těším.

24.12.2021 3 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Krásná kniha. Hltala jsem obě dějové linie. I když byl příběh až moc neskutečný, chci si myslet, že v té době to klidně někdy dopadlo i takhle.

07.10.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Do knihy jsem se zakousla a četla a četla. Nemohla jsem se odtrhnout. Kniha byla skvělá, ty myšlenkové pochody jednotlivých postav. Přišlo mi, jako bych byla součástí knihy, jako bych klidně byla hlavní postava, protože celý příběh, takřka všechno co v něm bylo mi připomínalo můj vlastní život a jak by mohl dojít, pokud s tím člověk nezačne něco dělat. Bohužel když se snaží jen jeden, nestačí to ...

02.10.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Přijde mi, že vs každou další knihou se autor zlepšuje. Nikdy by mě nenapadlo, jak toto dopadne. Kniha byla napínavá, místy nechutná, když si to člověk představí do detailu. Ale tak jako všechny knihy autora měla strhující děj.

27.09.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jo, tak tohle byla ještě lepší jízda než kniha předtím. Carter je lepší a lepší. Knížka byla neuvěřitelně napínavá.

05.09.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jo, tak tohle bylo šílený. Ta představa, jak by asi lidé rozhodovali. Díl od dílu jsou knihy autora napínavější

03.08.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhá půlka knihy mě bavila výrazně více a lépe mě vtáhla do děje. Po přečtení musím říct, že mě bavilo snad o trošku více než první kniha autora.

22.07.2021 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Byť to bylo přeslazené a v podstatě neskutečné, i tak jsem knihu přečetla jedním dechem. Kdo z nás by si nepřál zažít takovou lásku. Já jen vím, že bych se asi rozhodla jinak než jak se rozhodla Hope.

20.06.2021 5 z 5