lupo lupo komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Wau... Úžasný thriller, děj vás vtáhne už od začátku a nepustí vás. A vy nechcete přestat číst. Vřele doporučuji!

15.07.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na to jak kniha měla velkou propagaci pro mě tedy zklamání... Nadšená tedy z ní nejsem, děj mi nepřišel nějak extra a množství postav a prolínání děje minulost současnost ve mě tedy vzbuzovala spíše chaos.

08.07.2017 3 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Po dlouhé době jsem si přečetla tento román, který mě svým dějem tedy dostal. Hltala jsem každou stránku, abych se dozvěděla jak to dopadne s hrdinkami knihy. Jedno malé mínus strašně moc jmen postav

05.07.2017 5 z 5

Dům z karet Dům z karet Michael Dobbs

Kniha mne extra nezaujala.

20.06.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velmi čtivý děj, od začátku vás vtáhne a vy jen čtěte dál abyste se dozvěděli pravdu.. A ten konec hodně překvapivý.

12.06.2017 4 z 5

Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Diane Ackerman

Těšila jsem se na knihu hlavně tedy pojetí doby a děje. Byla jsem zklamaná, průběhem děje i popisem, no nepovedlo se to. Uvidíme, jaké bude filmové zpracování.

16.05.2017 2 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Kniha mne svým dějem z válečného období dostala. Nečekala jsem příběh, ve kterém se z hodného chlapce stane zlý. O to mně překvapil závěr knihy.

11.05.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Jak jinak než klobouk dolů. Od začátku úžasný spád, drastické popisy scének.. Prostě dvojice spisovatelů nezklamala.

04.04.2017 5 z 5

Láska v mnoha podobách - Nové kapitoly z deníku Láska v mnoha podobách - Nové kapitoly z deníku Zuzana Peterová

Kniha se velmi dobře čte. Každý příběh je má své téma a tudíž nehrozí, že byste se u knihy nudili.

12.03.2017 3 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Už od začátku knihy vás děj pohltí. Čtete dál, abyste se dozvěděli proč... Proč zajal rukojmí a proč chce svědky. Mohu jen doporučit.

05.02.2017 5 z 5

Kolibřík Kolibřík Kati Hiekkapelto

Ze začátku horší orientace v ději, ale pak děj dostal spád a rozuzlení překvapilo.

18.01.2017 3 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Těšila jsem se na zajímavou zápletku a překvapivé rozuzlení, ale marně. Děj se od poloviny táhl.

31.12.2016 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Jedním slovem úžasné! Dějová linie, spád a nečekaný konec. Knížku jsem hltala slovo od slova a opravdu se povedla. Mohu jenom doporučit.

03.11.2016 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Opravdu výborný thriller s ještě lepším rozuzlením. Velmi doporučuji.

30.08.2016 5 z 5

Oběšená Oběšená Faye Kellerman

Knihu mohu doporučit. Děj o dvou liních, do konce nevíte, kdo je nebo není vrahem .

12.08.2016 4 z 5

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Pokud se zaobíráte co děláte špatně ve vztahu kniha vám může být dobrým rádcem.

03.06.2016 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Pro začátek příliš mnoho jmen. Dalo trošku zabrat rozluštit jaké vztahy mezi jednotlivými aktéry jsou. Poté se děj rozjel a rozuzlení překvapilo.

03.06.2016 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Ze začátku jsem si myslela, že knihu odložím, ale následně mě děj tak vtáhl, že jsem hltala každou stránku a rozuzlení mě tedy překvapilo.

24.05.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Děj knihy byl velmi podařený. Člověk nevěděl jaké tajemství se skrývá a co čtenáři bude odhaleno.

24.05.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Děj knihy mě tedy nenadchl. Příliš zdlouhavý popis žádný spád, který by člověka lákal číst dál.

11.05.2016 2 z 5