lupo lupo komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Jednoduché čtení na podzimní večery. U některých věcí jsem se i pobavila.

11.11.2019 4 z 5

Na dně Na dně Jørn Lier Horst

Jak jinak zase dobrá kniha s dějem. Jenom tato mi přišla ze všech nejslabší.

02.09.2019 3 z 5

Náhradník Náhradník Nicole Lundrigan

Kniha postrádala spád, děj. Za mne tedy jsem měla co dělat abych ji dočetla.

11.06.2019 1 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jak jinak než naprostá bomba... Četlo se to jedním dechem.

06.04.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jak jinak než opět skvělá kniha.

01.03.2019 5 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Kniha ač vypadala ze začátku dějově zajímavě, konec mě totálně zklamal. A celkový pocit z knihy, přečteno a vracet se k ní nebudu.

07.02.2019 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Úžasná kniha a děj. Mohu jen doporučit. Už se se těším na další knihy.

02.02.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jak jinak než 5 hvězdiček. Tato dvojce opět nezklamala! Za víkend přečteno, úžasný spád a děj.

07.01.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zase se mi jedna věc potvrdila, co se strašně moc propaguje je pak totální zklamání. A do thrilleru to má hodně daleko. 150 stran nudného děje, ke konci pár stran akce a tím to vše skončilo..

16.11.2018 3 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Wau. Kniha přečtena za dva dny. Úžasná zápletka s nepředvídatelnym koncem.

01.11.2018 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Dobrá kniha s dobrým dějem.. Všechno mělo spád, trošku mě mrzí, že konec byl tak rychle ukončen. A těším se na další knihy od autorky.

02.10.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Po dlouhé době jsem četla jednu z krásných knih se zajímavým dějem.

26.09.2018 5 z 5

Co nevíš Co nevíš JoAnn Chaney

Ač mě komentáře odrazovaly, že kniha nebude nic extra mě tedy nadchla. Četla jsem stránku za stránkou a čekala kam se děj bude ubírat. Až do poslední chvíle nevíte kdo za vším stojí a proč.. Takže já mohu jen doporučit.

19.07.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Od začátku do konce se čte jedním dechem. Prolínání dvou dějový linií a vy s napětím očekáváte co přijde... Už na začátku přemýšlíte kdo může stát za vraždou nebo to byla opravdu sebevražda?

10.11.2017 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Tak takový dějový spád jsem nečekala. Od začátku vás kniha pohltí a co nejrychleji se chcete dostat na poslední stránku.

04.11.2017 5 z 5

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Krásná autobiograficka kniha psaná formou deníku, vám ukáže pohled na svět jinýma očima. Člověk by si měl uvědomit, že někdy je zbytečné trápit se maličkostmi, ale měl by přemýšlet nad těmi důležitými věcmi.

30.10.2017 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Doporučuji, úžasný spád a člověk jen žasne jak dokáže jeden Pakt ovládat ostatní. A nikdy nevíte, kam až tohle může dojít.

28.10.2017 5 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Kniha mě extra nenadchla. Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé.

14.10.2017 2 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Kniha přečtena za jízdy po české dálnici. Hltala jsem stránku za stránkou a děj mě stále více vtahoval. Opravdu doporučuji a těším se na další knihu.

12.09.2017 5 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Tuto knihu jsem si vybrala v knihovně jenom podle obalu, a nelituji. Kniha překvapila a děj byl od začátku do konce velmi zajímavý.

30.08.2017 4 z 5