250 zákonů lásky

250 zákonů lásky

Co člověk, to unikát. Navzájem se odlišujeme už geny, výchovou, touhami, hodnotami, zvolenou cestou a nabytými zkušenostmi. A navíc náladami, které se co chvíli proměňují. Jak se tedy dva natolik různí lidé mohou ve vztahu shodnout na jenom společném směru, který by bez výhrad vyhovoval oběma? Jak vůbec mohou překonat rozpory způsobené jejich přirozenou rozdílností?Jak je možné kompromisem mezi partnery oboustranně spíše získávat než ztrácet? Tato kniha vysvětluje 250 zákonů šťastného vztahu, ve kterém pár je více než součet dvou osob a partneři mohou i pracovně uspět více než o samotě. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/25_/256258/250-zakonu-lasky-256258.jpg 4.2108
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, First Class Publishing a. s.

terysek47

Skvělá kniha pro nešťastně zamilované, zrazené a opuštěné, svobodné i zadané :) Web autora nečtu, takže sem byla mile překvapena, i když se pár věcí sem tam opakuje. Každý si v knize, podle mého názoru, najde něco, co ho posune ohledně vnímání sama sebe i ve věci vztahů s ostatními (nejen s partnerem). Všech 250 zákonů dohromady jako celek se mohou zdát být trochu idealistické a pravděpodobně je nelze všechny aplikovat na život, ale jak říkám, snad každý si zde najde část, kterou hledá či potřebuje najít .. :)

mysteriouslukas

Web autora znám velice dobře a jeho publikace (First Class a Business Leaders) jsou perfektní a motivující. U knihy se člověk zapřemýšlí a začne uvažovat o určitých věcech a o životě. Velice inspirativní publikace, kde je spousta mouder a zážitků / výrazů ze života. Dobře se čte a člověk se tak trochu přenese do "jiného světa". Doporučuji přečíst pro inspiraci nebo jen tak pro vyplnění volné chvíle. Kniha nabíjí pozitivní energií.

Dorka79

Dobrý den, dá se kniha sehnat jinak než přes internet?

Nestorkea

Autorův web znám a líbí se mi, proto mě samotnou překvapilo, jak na mě zapůsobila kniha. Prostě se mi nelíbí. Zaprvé mi těch zákonů připadá strašně moc, kdyby měl člověk změnit všechno, potřeboval by tak patnáct životů. Bohužel osobně bych i potřebovala více poradit, jak změny provádět, protože věta "nebojte se, naučíte se to" mi cestu moc neukázala. Celkově mi to připadá takové povrchní, a nelíbí se mi hodnocení, jaké partnery si nemáme vybírat. Motivační kniha by podle mě měla být o tom, jaké máme dělat změny na sobě, protože nikoho jiného nezměníme, pokud nebude chtít.

Elyen

Kdo zná autorův web, bude mu připadat čtení této knihy zbytečné. Ostatním může kniha pomoct otevřít oči. Autor nepřichází s ničím novým, při čtení jiných knih zabývajících se podobnou tématikou mě častokrát napadá, že se právě zde mohl p. Casanova inspirovat. Zhuštění mouder týkajících se mezilidských vztahů, podaných navíc velmi čtivě, přímo a jasně, má však zákonitě "aha!" účinek, který může neovlivnit pouze bezcitného cynika nebo někoho, kdo zatím ve svých milostných vztazích nezažil větší problémy. Na mě, která jsem na knihu narazila poměrně záhy po zradě svého životního partnera v tu nejméně vhodnou dobu, měla kniha skvělý terapeutický a sílu dodávající účinek.

Klarcoolka

Jednoznačně nejkrásnější kniha co jsem kdy četla. Celá kniha mi mluví z duše.

mandukacek

Za mě užasná kniha. Opustil mě dlouholetý přítel kvůli jiné ženě a já zůstala s malým dítětem sama! Kniha mi pomohla spoustu věcí pochopit a otevřít oči! Chápu, že pro mnohé z nás je teorie trochu jiná než praxe, řídit se tedy všemi těmi radami je těžké ale v mnohém kniha pomůže! Já jsem si jedno poselství odnesla určitě, a to že už bych špatný vztah nevracela zpátky! Na co dávat druhému druhou, třetí šanci, když někdo čeká na tu první!!!!!

zlobiva.holka

V knize jsou popsány známé věci o vztazích, avšak styl, jakým je celá kniha napsána, mne velice oslovil. Některé informace se v knize opakují, ovšem mě jako čtenářce tento fakt vůbec nijak nepřekážel. Kniha mne přiměla zamyslet se nad každým zákonem, jenž je v knize uveden. Při každém zákonu mi došlo, že to, o čem pojednává, je v podstatě jasná věc, ale člověka občas právě takovéto jasné věci málokdy napadnou samotného. Velice mne v knize zaujala veškerá přirovnání - přirovnání vztahu vždy k nějaké situaci z běžného života.
Závěrem tedy tuto knihu hodnotím velice kladně. Knihu vřele doporučuji :)

vea2416
01.12.2016

Kniha byla skvělá, ale souhlasím s komentáři, že ti, kdo ho pravidelně sledují a čtou jeho články na FC (já mám třeba i časopisy), tak vše budou znát :) Ale ono není nikdy na škodu si to přečíst ještě jednou a krásně souvisle!

_ld91
24.11.2016

Kniha je napsaná moc pěkně, nicméně mi přišlo, že jen opisuje to, co autor píše na svých webových stránkách. Takže já, dlouholetý čtenář jeho webu, jsem v podstatě vše četla po druhé... :-)

katerina9582
01.10.2016

Moc hezká knížka, moudra, doporučuju

9katarinka9
05.09.2016

Stále dookola o tom istom. Myslím, že autor spísal to, čo všetci dávno vieme len si to neuvedomujeme ;) Čakala som viac.

cacorka90
27.08.2016

Krásná kniha :) Doporučuji! Kniha mi ukázala, že má smysl žít, nejen přežívat! :)

Anilka13
09.08.2016

životní moudra, doporučuji každému :)

Elisbooks
26.07.2016

250 zákonů lásky... Kniha o životě, lidském charakteru, pozitivním myšlení a o lásce :) Moc hezká kniha k zamyšlení a všem ji doporučuji :) P.S.: Užívejte každé vteřiny tak, jako by byla Vaše poslední :)

Verisvlckova
28.06.2016

Nádherně napsaná kniha plná motivujících vět. Pomohla mi v mých nejhorších chvílích, mohu jenom doporučit :-)

Marketule
22.06.2016

Kniha potvrdí vše správné, co si o vztazích myslíte. a to špatné vyvrátí i s logickým argumentem :) Doporučuji všem, kteří se stále hledají. At v páru, nebo single - vztah k sobě samotnému je taky vztah :)

lupo
03.06.2016

Pokud se zaobíráte co děláte špatně ve vztahu kniha vám může být dobrým rádcem.

Arocrynn
27.05.2016

Ne, opravdu mi nesedla. Čekala jsem hloubku, čekala jsem látku k zamyšlení, čekala jsme odhalení sebe sama, ale dostala jsem... Co jsem vlastně dostala? Stále se opakující plytké věty zabalené do rádoby hezkého hávu. Už jen chybělo, aby na konci každého "zákona" bylo "Aleluja".
Dvě hvězdy za čtivé příběhy na začátku kapitol.

fis.rena
20.05.2016

Taková zkompletovaná všeobecná "moudra",díky nimž si někdo skutečně může uvědomit cenu svého protějšku či sebe samého. Chvílemi mi to přišlo stále jedno a to samé dokola.

Aneta6
17.05.2016

Mě kniha moc nenadchla, vše pořád dokola.

Veru_92
04.05.2016

Miluju internetove clanky tohoto nesmirne empatickeho muze, takze kniha samozrejme nesmela chybet. Toto dilko je plne pozitivnich inspirujicich slov, viry, podpory, lasky, kratkych konkretnich pribehu, ale i rad, koho do sveho zivota radsi nepoustet a koho se naopak drzet, dulezite jak pro cloveka samotneho, tak pro fungujici plnohodnotny vztah, o ktery je treba neustale pecovat. Petr Casanova je vyjimecny clovek. Kdyby zalozil sektu, klidne do ni vstoupim :D Byla by tam totiz jen pozitivni energie, ktera z tehle knihy primo sala, ale zaroven muze slouzit jako zachranne lano k vyporadani se s tezkymi zivotnimi situacemi, na ktere nekdy proste sami nestacime. Doporucuji uplne kazdemu. Moje mala vztahova bible.

SmajlinkaCZ
15.04.2016

Bible lasky :)

eki
09.04.2016

Knížka, která ke mně přilnula. Přináší vysvětlení různých situací, které člověka provází. Posílám do světa s věnováním. Děkuji za ni.

sarka45
04.03.2016

Máme s manželem krásný vztah už 33 let. Takže osobně tuto knihu nepotřebujeme :-). Ale koupila jsem ji našim dětem, protože bych si moc přála, aby také měly takové harmonické vztahy. Při té příležitosti jsem si ji samozřejmě přečetla. Vše, co je tam napsáno, do puntíku platí. Stačí na sobě zapracovat, najít si to své a řídit se tím. Jde to.

-Timbra-
19.02.2016

Úžasná kniha, kterou by si měl přečít úplně každý, kdo chce mít vyrovnaný a spokojený vztah. Čteme ji s přítelem postupně, chybí poslednch pár stran a už se těším až se k ní jednou vrátíme. Je potřeba se nad každým zákonem pozastavit a popřemýšlet, jak by to právě nám mohlo pomoci. Tuto knihu doporučuji každému.

Ereniss
27.01.2016

Tuhle knihu bych přála každému. Rozdala bych ji mezi své přátele, aby konečně byli ve svých vztazích šťastni a aby sami povyrostli. Vím, že kniha samotná nás nespasí, ale je třeba ji přijmout za svou a některé rady si vzít k srdci. Věřím, že člověk pak bude šťastnější.

cathyblack
22.01.2016

Pana Casanovu jsem poznala skrze magazin First Class, ktery je neuveritelne nabity pozitivni energii, kazdeho ctenare motivovat a dodat mu sebeduvery. Tuhle knihu jsem si proto logicky prala mit doma, protoze se dneska lide hlavne ve vztazich ztraci a neumi resit veci mezi sebou z oci do oci, spise facebook-facebook. Libi se mi i vsunute priklady jeho znamych ☺

Yanica.ca
17.01.2016

Kniha se velmi dobře čte. Pro každého, kdo má pocit, že potřebuje v životě změnu je ideální
:-)

kikies
09.01.2016

Kniha, která shrnuje spousty obecně známých rad ohledně vztahů. Nic objevného, ale přehledné a všeobjímající tipy a doporučení, které určitě pomohou utřídit si myšlenky, nalézt východisko a spravit si náladu při jakékoli vztahové lapálii.

Petr Casanova

Petr Casanova