Lucik666 Lucik666 komentáře u knih

Příběhy sběratele starožitností Příběhy sběratele starožitností Montague Rhodes James

Knihu jsem přečetla během jednoho večera. Super počteníčko.

27.12.2014 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha byla skvělá. Ten konec byl šílený. Prostředí psychiatrických ústavů se mi hodně líbí. Má to atmosféru.

27.12.2014 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Má to atmosféru, napětí, je to čtivé. Co víc dodat? Mě se kniha hodně líbila.

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Zbožňuju knihy tohoto autora. I tato se mi velice líbila. Vtáhla mne do děje a nepustila, dokud jsem nedočetla poslední stránku. Super

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha je skvělá. Dobře se mi četla. Akorát teda na konci jsem měla dva adepty na vraha a stále jsem se nemohla rozhodnout, který to je, i když nakonec mi můj tip vyšel. Ale psychické rozpoložení celé rodiny je teda silné kafe. Mazec

Evangelium podle Satana Evangelium podle Satana Patrick Graham

Četla jsem ji 2x a bavila mě. Opravdu moc. Dokonce s ní mám i jeden úsměvný zážitek, když jsem čekala na vlak, s knihou v kabelce, jak je mým dobrým zvykem. Přisedla jsem si k jedné milé a usměvavé slečně, která se dívala z okna a byla celkem sympatická. Jakmile jsem vytáhla knihu, položila si ji na klín a ona si přečetla nadpis, tak jí úsměv zmrzl na rtech, celá se napjala a vypadala docela vyděšeně. A když jsem se do knihy začetla, tak to byl pro ni úplný konec. V příští stanici si přesedla jinam :-) Takže i takto kniha může působit.

24.07.2014 5 z 5

Apokalypsa podle Marie Apokalypsa podle Marie Patrick Graham

Tak na tuhle knihu jsem se těšila, ale jen co jsem ji otevřela, přečetla dvě stránky, tak jsem ji zhnuseně zavřela. Jsem rozhořčená. Co to má jako být? Výrazy typu "kterej, divnej, pálivej" kdo to schválil vytisknout? Nehodí se to číst. Ne s "čecháčským přízvukem" knihu jsem vrátila do knihovny. Je to škoda. Možná když narazím na nějaký normální překlad, tak se k ní vrátím, ale toto ne.

24.07.2014

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Alane Ferguson

Dobrá knížka. Četla se velice dobře, ale konec jsem tak nějak tušila, jak to dopadne. To už se dalo potom předvídat, ale vůbec nevadí. Bavilo mě to

22.07.2014 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

No musím přiznat, že nejdříve mne zaujal obal knihy, pak název a pak obsah. Když jsem si na knihu "vystála čekací frontu," protože byla v knihovně zamluvená dlouho dopředu, a začetla jsem se do ní, tak mě trošku zklamalo, že hlavní hrdinové jsou děti. Sice pubertální, ale přeci jenom děti. Ale to je jenom můj problém. Příběh je super. Bavilo mě to, ale jsou to děti...

22.07.2014 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tohoto autora mám moc ráda. Jeho knihy se čtou jedním dechem. Miluju hlavní postavy. Přečetla jsem ji na dva zátahy. Člověk musí taky spát :-) nemohla jsem se od děje odtrhnout. Zajímavé

27.06.2014 5 z 5

Tajný deník Anny Boleynové Tajný deník Anny Boleynové Robin Maxwell

Pravda o ní je někde uprostřed. Myslím si, že neměla lehký život. Ctižádostivý otec, prchlivý král, strach a stres. Asi to s ní jinak dopadnout ani nemohlo. Nezávidím jí. Kniha mne bavila. Každý si může utvořit obrázek.

13.05.2014 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tohle jsem četla po Ženě v kleci a přišlo mi to slabší. Asi je to tím, že jsem četla dvě knihy od stejného autora moc rychle za sebou. Kdybych si udělala odstup, tak by mé hodnocení možná vyšlo jinak. Nevím. Každopádně se stalo. Bavilo mě to, ale zas tak moc mě to nechytlo

13.05.2014 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Příběh se mi líbil. Bylo to super čtení. Nenudila jsem se, drželo mne to v napětí. Takže dobrý. Přečetla jsem to jedním dechem

13.05.2014 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Po přečtení této knihy mi bylo snad poprvé v životě líto, že to skončilo. Bylo to tak něžně napsané, tak krásně se to četlo. Sice jsem pár stránek před koncem tušila jak to dopadne, ale to je jedno. Stejně to je nádherná knížka. Víc takových.

03.04.2014 5 z 5

Třetí královna Třetí královna Carolly Erickson

Kniha se mi dobře četla. Mám tuto autorku ráda. Píše zajímavé knihy a hlavně píše o tudorovské Anglii, což je téma, které mne velice baví. Doporučuji.

04.01.2014 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Tak jsem ji dočetla. No, musím přiznat, že jsem čekala víc. Obal knihy byl lákavý, stejně tak název a obsah na zadní straně, ale samotné čtení bylo pro mne osobně rozpačité . První polovina knihy by se dala nazvat jedním slovem: nuda. Pořád jsem čekala na nějakou akci, na nějaký zvrat, který přišel až v druhé polovině knihy, nicméně, když jsem se pořádně začetla a začalo mě to bavit přišel konec a jak poznamenal Marián27 začala se nabízet spousta otázek, jak to vlastně dopadlo. Takže je to takové nemastné neslané.

22.12.2013 3 z 5

Prokletí lipovského dvora Prokletí lipovského dvora Věra Fojtová

Příběh se mi líbil. Kniha je skvěle napsaná. Děj krásně plyne, nejsou tam hluchá místa. Musela jsem číst dál a dál, dokud jsem nedošla na konec. Skvělé, nešlo se odtrhnout.

22.12.2013 5 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Skvělá kniha, bravurně napsaná. Přečetla jsem ji během dvou dnů jedním dechem. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout, jak moc mne vtáhla do děje. Ani na chvilku jsem se nenudila a hltala jsem řádku za řádkou. Jsem ráda, že jsem si tu knihu přečetla. Příběh Jany Greyové znám, ale v podání této autorky mi ten příběh přišel až neuvěřitelný, že jeden člověk může prožít takový život. Po přečtení jsem byla plná dojmů. Zůstalo to ve mě a dlouho zůstane.

09.12.2013 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Musím říct, že první dva díly jsem četla jedním dechem. Nemohla jsem se od nich odtrhnout. Od této knihy jsem se odtrhnout dokázala. Nebavila mě tak jako předchozí dvě. Nebyla špatná, to vůbec ne, jen mne prostě nechytla, tak jak jsem čekala.

24.11.2013 4 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Super knížka. Hodně mě to bavilo. Možná víc než první díl.

04.11.2013 5 z 5