Čtvrtá oběť

Čtvrtá oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37948/bmid_ctvrta-obet-hAw-37948.jpg 4 34 10

Cameryn Mahoneyová série

Hlavní hrdinkou mysteriózního thrilleru je sedmnáctiletá Cameryn Mahoneyová, která touží kráčet v otcových stopách a stát se forenzní patoložkou. Svéhlavá dívka chce jít za svým cílem navzdory nevůli své matky i názoru babičky, že její fascinace smrtí, neochota stát se "normální lékařkou" spolu s neschopností vařit ji přivedou na scestí… Cameryn je tvrdá dívka se silným žaludkem, což se jí hodí, když dojde k pitvě kamaráda, který se stal obětí sériového vraha…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , XYZ (ČR)

Christopher killer , 2006

kacka66
11.01.2020 3 z 5

Docela šla, čekala jsem od toho vic????

janina66
23.08.2019 4 z 5

Kniha se velice dobře četla. Za mě ANO

maličkán
25.04.2019 3 z 5

Taky bych řekla, že kniha je spíše pro ...náctileté. Je těžko uvěřitelné, že tak mladá holka bude dělat asistentku koronera. Nicméně vypravěčský styl spisovatelky mne zaujal a knihu jsem měla přelousklou za dva večery.

soukroma
04.04.2016 3 z 5

Velmi jednoduchý, krátký detektivní příběh se sympatickými hrdiny. Jediná dějová linie a trochu naivní dialogy mladých jasně napovídají, že se jedná o příběh pro náctileté. Kdyby to bylo jasné hned z anotace (a knihu bych si i pak náhodou přečetla), dala bych plný počet hvězdiček, protože autorka má příjemný vypravěčský styl. Ale v oprávněném očekávání plnohodnotného krimithrilleru lze hodnotit jen na 50%.

Lucik666
22.07.2014 4 z 5

Dobrá knížka. Četla se velice dobře, ale konec jsem tak nějak tušila, jak to dopadne. To už se dalo potom předvídat, ale vůbec nevadí. Bavilo mě to

KattyV.
13.12.2013 4 z 5

Dobrá kniha, měla jsem ji hned přečtenou.

Monulin
03.03.2013

Skvělá knížka, je velmi zajímavě a napínavě napsaná. Má děj hned od první stránky.

Janamarie
21.01.2012 4 z 5

Forenzní krimithriller s prvky mystiky zaujme zcela určitě nejednoho milovníka detektivek. Publikace je plná napětí, nebezpečí, popisů činností týkajících se soudního lékařství a psychologie. Navíc se zabývá i mystikou… Čtvrtá oběť je kniha, kterou čtenář přečte jedním dechem. Určitě stojí za povšimnutí!

Leskodka
05.09.2011 5 z 5

Kniha se velice dobře četla, pěkně napsaná, určitě si přečtu další knihy od této autorky.

makhushka
30.11.-0001

Super kniha, nejdříve jsem se obávala, jelikož nečtu knihy které píší ženy, ne že bych nechtěla,ale mám radši muže jakožto spisovatele.
Ale opravdu mě zaujala a čekám na nějakou třetí knihu autorky:)

Alane Ferguson
americká, 1957