Lucik666 Lucik666 komentáře u knih

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Kniha se dobře četla. Byla napínavá, akční. Nenudila jsem se. Začínám číst díl druhý a na ten jsem také velmi zvědavá.

02.11.2013 5 z 5

In nomine mortis In nomine mortis Cay Rademacher

Bylo to dobré čtení. Mám takové knihy ráda, takže jsem se nenudila, akorát teda konečné rozuzlení zápletky byl pro mě trošku šok. Čekala jsem cokoliv, ale že to bude zrovna tohleto.... No, jsem ráda, že to vyplulo na povrch až úplně na konci a že nás autor dokázal udržet v tajnosti, protože jakákoliv nápověda by knihu naprosto zabila a mě by to ani potom nebavilo číst

28.08.2013 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Tuhle knížku jsem si taky půjčila. Spousta pochvalných komentářů, dokonce i moje tchýně a její maminka to četly, říkaly, jak je to skvělé a jak mě to bude bavit, ale upřímně, musím se přiklonit k názoru Šárky D. Taky nechápu co na tom všichni vidíte. Je to místy hodně hloupé, ty slovní obraty, ten děj. Je to pitomé. Nechápu v čem tkví to kouzlo, že je to tak populární. A ty prvky červené knihovny tam taky moc nezapadají. Někdy jenom nechápavě kroutím hlavou. Druhý díl mám doma taky, ale ten vrátím zpátky do knihovny a nebudu se trápit.

01.08.2013 1 z 5

Kacíř Kacíř Carlo Adolfo Martigli

Tak tohle byla jedna z knih, která je pro mě utrpení. Vůbec mě to nebavilo číst. Zápletka o ničem a nakonec jsem se v tom ztratila, že jsem vůbec nevěděla o čem to vlastně čtu. Už jsem četla lepší knihy.

29.06.2013 1 z 5

Svatá zrada Svatá zrada James Forrester

Kniha je naprosto skvělá. Přečetla jsem ji jedním dechem. Děj byl poutavý a napínavý, zápletka super. Nebyla tam hluchá místa a příběh se krásně odvíjel. Žádné zbytečné zamotávání príběhu, ani nepřeberné množství postav. Doporučuji.

29.06.2013 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tuto knihu jsem taky přečetla během jednoho dne. Mělo to náboj, mělo to všechno co má skvělá kniha mít. Konec byl skutečným překvapením. Bravurně napsané. Kdo je vrahem bylo překvapení.

12.05.2013 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Naprosto skvělá kniha. Brutální, syrová. Přečetla jsem ji během jediného dne. Nemohla jsem prostě přestat. Nedalo se skončit, dokud jsem nevěděla jak to dopadne. Doporučuji

12.05.2013 5 z 5

Vražda v Hell's Kitchen Vražda v Hell's Kitchen Lee Harris (p)

Tak tohle bylo dost dobré čtení. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Děj se postupně odvíjel a nebyla tam hluchá místa. Stále se něco dělo. Hodně mě to bavilo a určitě si od této autorky přečtu další knihy.

26.04.2013 4 z 5

Záhadná ikona Záhadná ikona Bill Napier

Je to zajímavé, ale četla jsem lepší knihy. Nenudila jsem se, ale chyběla tomu "jiskra"

26.04.2013 2 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Skvělá kniha. Naprosto neuvěřitelné a těžko pochopitelné. Silné téma

26.04.2013 5 z 5

Série Série John Lutz

Skvělá kniha. Četla jsem ji jedním dechem.

26.04.2013 5 z 5

Princ básník Princ básník Kathleen McGowan

Tak tato kniha je jedním obrovským zklamáním. Předchozí dvě knihy jsem četla jedním dechem. Skoro jsem se nedokázala odtrhnout, ale tento počin mne naprosto nenadchl. Neskutečně se to vleklo, aniž by se něco zásadního dělo. Bála jsem se, že ji ani do konce nedočtu. Nicméně se to povedlo a už nikdy víc tuto knihu nechci vidět.

10.03.2013

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Tak tahle kniha byla napínavá do poslední řádky. Kdo je vrah pro mne bylo na konci hodně velké překvapení. Ale kousat se těma citovýma pasážema bylo místy utrpení. Ale jinak skvělá kniha.

10.03.2013

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Tak tuhle knihu jsem četla hned po přečtení předchozího dílu. Nebylo to špatné, ale ten konec byl fakt šílený. Nicméně jsem to přečetla jedním dechem.

07.03.2013

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Naprosto skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka mne svým živým poutavým vyprávěním dokonale vtáhla do děje. Prožívala jsem to jako skutečné. Určitě si přečtu další knihy od této skvělé spisovatelky. A další v pořadí je Absolutní strach, který pokračuje přesně tam, kde Smrtelný hřích skončil. Nemůžu se dočkat.

30.01.2013

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Přečteno jedním dechem. Naprosto chytlavá knížka s překvapivým koncem.

27.12.2012

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

Byla to celkem nuda. Místy tam bylo pár chytlavých okamžiků, ale na můj vkus tam bylo moc hoven. Připadalo mi to jako „se vemete, se nevemete, se vemete“ prostě, jak se začnou rýpat ve svých citech, jestli se k sobě hodí a jestli spolu teda budou chodit nebo jenom spát, to mě fakt neba. Ale dočetla jsem to do konce. Už se k tomu nikdy více nevrátím a nikomu to ani nedoporučím. Tohle se jí opravdu nepovedlo.

27.12.2012