Ostré předměty přehled

Ostré předměty https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174645/bmid_ostre-predmety-QBt-174645.jpg 4 2187 2187

Stěží si představit hrůznější zločin než uškrcení malé holčičky. Zapomenuté missourijské maloměsto Wind Gap se ještě nevzpamatovalo z jedné brutální vraždy, a už je tu další, stejně strašná a nepochopitelná. Proč nevinné dívky? A proč jim vrah vytrhal skoro všechny zuby? Pro mladou chicagskou reportérku Camille Preakerovou, která ve Wind Gap vyrůstala, je takový případ vítaným sólokaprem. Jenže to, co se zprvu zdálo jako kariérní příležitost, získá nakonec mnohem osudovější a tragičtější podobu. Ukáže se, že posedlost jde v tomto příběhu až na krev. A to do slova a do písmene. Kontroverzní, znepokojivý psychothriller Gillian Flynnové stojí na počátku autorčiny úspěšné spisovatelské kariéry: její knihy od té doby neopouštějí žebříčky bestsellerů – ani hlavy čtenářů.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Sharp Objects , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostré předměty. Přihlašte se a napište ho.

zimolka
29.04.2024 1 z 5

Od autorky jsem zatím žádnou jinou knihu nečetla a ani nevím jestli tato nebude poslední. Takto nízké hodnocení jsem snad ještě nedala, ale tady to nešlo jinak. Jak již bylo zmíněno v komentářích přede mnou -většina postav psychicky narušených, nepříjemných. Hlavní hrdinka alkoholička ani drogám se nebránila, sex s podezřelým. Asi poslední kapku naděje mě vzal popisek seniorek házejících po sobě jídlo v restauraci. Jedna hvězda za překvapivý závěr i když zde tedy také značně přitažený za vlasy.

petraj30
01.02.2024 3 z 5

Nóo, nebylo to tak zlé, jak jsem si původně myslela. Kniha se dobře četla, děj celkem pěkně ubíhal. Nicméně jsem měla po většinu času pocit, že čtu o bez emočních robotech, až na pár výjimek. A hlavní hrdinka byla kapitola sama pro sebe.
Byl to zajímavý příběh se spoustou pozoruhodných témat k zamyšlení, ale něco tomu bohužel chybělo

Luigi1
25.11.2023 4 z 5

Docela se to povedlo

Tipy na filmy a seriály podle knižní předlohy

07.04.2024

Knižní novinky (16. - 29. července)

16.07.2018

Knižní novinky (2. - 15. července)

02.07.2018

Já si myslím, že některé ženy neumějí být matkami. A některé ženy neumějí být dcerami.

Ocenění knihy (2)

2007 - CWA Dagger Awards (John Creasey Dagger for Best First Book)
2007 - CWA Dagger Awards (Ian Fleming Steel Dagger for Best Thriller)

Kniha Ostré předměty v seznamech

v Právě čtených31x