Mrazivé ticho přehled

Mrazivé ticho https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143970/bmid_mrazive-ticho-Jcg-143970.jpg 4 441 441

Magnetofonová nahrávka končící náhlým, nesnesitelným tichem. To je všechno, co Janovi po mladším bratrovi zůstalo. Před třiadvaceti lety Sven beze stopy zmizel. Tu noc havaroval za záhadných okolností i otec obou chlapců. Ani jeden z případů se nikdy nepodařilo objasnit. Když se Jan vrací na místo svého dětství, minulost ho opět začne dohánět. Mysteriózní sebevražda mladé ženy ho přivede k odhalení hrůzného tajemství.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Kalte Stille , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivé ticho. Přihlašte se a napište ho.

Calinda
05.12.2023 4 z 5

Moc hezká detektivka se sympatickým hlavním hrdinou, snad jen trochu přestřelené rozuzlení, ale to už je snad u knih tohoto typu pravidlem, na celkovém dojmu z knihy to moc neubírá. Ráda si přečtu i další díly.

Bakana
11.10.2023 4 z 5

Na detektivku dost dobré. Napínavé, trocha tajemna přesto v záplavě podobných knih nezapamatovatelná.

tereziehl
16.07.2023 5 z 5

Pro mě asi nejméně oblíbená kniha z Dornových dosud vydaných. Nejlepší Temné šílenství, pak Spouštěč, Fobie a nyní Mrazivé ticho. Mám radši plottwisty, které naservíroval hlavně v mých dvou prvních oblíbených titulech, to nic ale nemění na tom, že i tak byla kniha skvělá, postavy nebyly ploché, vsuvky s pacienty výborné. Wulf Dorn je u nás až nepochopitelně nedoceněný. Ve svém oboru je špička.

Knižní novinky (14. - 21. 1.)

13.01.2013

Kniha Mrazivé ticho v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech4x

psychiatrické léčebny německá literatura thrillery psychologické thrillery zmizení lidí

Wulf Dorn
německá, 1969