Lennji Lennji komentáře u knih

Na knihu jsem se strašně těšila, byla hodně propagovaná a všichni jí chtěli a ve velkém kupovali..Mě však zklamala..Bavilo mě asi prvních 10 stránek..Vůbec mi nedala ten pocit štěstí, který jsem očekávala, nebo aspoň návod na něj. Svíčka, teplá deka a ponožky, kus dortu a pustit si film? Spousta dánských slov a výrazů, jmen a výrobků, trochu reklama na Ikeu a celkově nuda.

17.03.2018 2 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Obal knihy docela klame, člověk čeká erotické dobrodružství a přitom je to hotové drama! :-) Příběh se mi líbil, konec teda klasický happy-end, který se konal na pár posledních stránkách, odpustila mu teda na můj vkus hrozně rychle, ale v dané situaci asi nic jiného nezbylo :-) Hezké, doporučuji

04.05.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Neskutečně silný příběh, smutný, ale zároveň plný optimismu, se kterým jde zvládnout i ty nejtěžší životní chvíle..Láska v pozadí, co se rodí, je jen třešinka na dortu tohoto napínavého a poutavého čtení.

18.01.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Nádherná, někde smutná, zamilovaná knížka ze života, přečetla jsem jí během dvou dnů a ráda se k ní ještě někdy vrátím..Doporučuji

08.12.2014 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

??? Tak tohle jsem nepobrala.. Nikdy jsem neudělala to, že bych odložila nedočtenou knihu..teď jsem musela..Neskutečná slátanina a zklamání..Ještě že jsem si jí zadarmo stáhla z netu, jinak bych snad chtěla vrátit peníze!

28.11.2014 odpad!

Podvol se Podvol se Maya Banks

Kniha mě neohromila..další díl si asi přečtu, ale buď si ho půjčím v knihovně, nebo stáhnu v pdf, protože další peníze už bych do toho vrazit nechtěla..Klasická slaďárna s nádechem sado-maso..

26.11.2014 2 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Neskutečně úžasná knížka a úplně jiná, než všechny ostatní erotické povídky! Vtipná, zábavná, vzrušující..protkaná radama a citátama ze života..Moc mě zaujala, všem doporučuji!!!

14.11.2014 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Pár stran, které jsem měla přečtené za den..Příběh plynul rychle a vesměs se tam nic nedělo..jen spousta erotických pasáží, přeslazených dialogů a rádoby tajemství..ukládám knihu do zadní části knihovny..

13.11.2014 2 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Přiznám se, že kdybych nechtěla vědět, jak celá trilogie dopadne, už se do dalšího dílu nepouštím..Erotické pasáže jsem musela přeskakovat, už se to nedalo číst..zajímavé rozzuzlení příběhu a klasický happy end..

21.10.2014 2 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Šlo to..dobrý nápad s kriminální zápletkou, trošku to tu erotickou tématiku potlačilo a nebylo to na jedno brdo :-) těším se na třetí díl, kde se dozvím, jak to vlastně všechno dopadne..

15.10.2014 2 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Hezká kniha, příjemně se četla, námět stejný (bohatý a krásný milionář, který touží ovládat), takže moc nepřekvapila, ale i přesto se jdu pustit do druhého dílu :-)

29.09.2014 4 z 5

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Šlo to..Lizzie bych ale ve většině případů zabila..byla tak hloupoučká a naivní..psáno sice s humorem,ale mě to rozčilovalo..

24.09.2014 2 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Přeslazeno! Pohádka s opakovaným a věčné omýlaným tématem - bohatý a nádherný chlap se zamiluje do chudé a v tomto případě i "tlusté" překladatelky..Chtělo by to konečně přijít s něčím novým!

20.09.2014 2 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Příjemné čtení, zamotané příběhy hlavních hrdinů a situace, do kterých bych se nikdy nechtěla dostat :-) Naštěstí vše skončí happy-endem

19.09.2014 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Moc hezká a chytlavá knížka, jak jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout..zajímavé téma - andělé a démoni..Těším se na další díly a doporučuji!

12.09.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha přečtená za 2 dny. Nejdřív jsem si musela zvyknout na spisovatelštin styl a ironický humor a když jsem se přes to přenesla, kniha se dala zvládnout. Romantika s nádechem detektivky, velký a silný hrdina, kterého by chtěla mít každá doma. Fajn knížka na oddychové večery.

02.09.2014 3 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Krásné..kniha přečtena během dvou dnů, romantika na které se nedá nic zkazit :-)

15.08.2014 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Hezké a příjemné čtení, jen nic překvapivého, stejná trilogie jako Odstíny..Na odreagování dobré :-)

21.07.2014 3 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Příjemné čtení, takové oddychové, v půlce to nabralo spád a bylo to zajímavé, čekala jsem, jak to dopadne a taková možnost mě vůbec nenapadla :-) I když mi Becky lezla dost na nervy svojí naivitou a hloupostí, dalo se to zvládnout..aspoň vím, jaká matka nikdy nebudu :-D

15.07.2014 3 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Od této autorky mám všechny knížky a všechny byly krásné..ale tahle se mi nelíbila ani trochu..Nudný děj, zbytečnosti okolo, zajímavé to bylo až v posledních dvou kapitolách..zklamání..nutila jsem se do čtení a asi po 14ti dnech jsem jí mohla konečně odložit do zadní části knihovny :-(

11.07.2014 2 z 5