Lennji Lennji komentáře u knih

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Zajímavé..Nemělo to skoro žádný vedlejší děj, nebo příběh, vše se odehrávalo v posteli, ve sprše nebo v chrámu rozkoše..celá kniha jen o sexu a submisivitě..nevěřila jsem, že se to dá zvládnout napsat..ale dá :-) A dokonce se to i celkem dalo číst..oddechovka, žádné přemýšlení..

10.03.2014 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Krásné..první díl byl drsný a rychlý, tenhle druhý byl pomalejší, jemnější, s nádechem romantiky, s klasickým happyendem..Už se těším, s čím přijde třetí díl - Božský hráč :-)

10.03.2014 5 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Moc hezká knížka, četla se jedním dechem..napínavá, smutná, otřesná..Určitě doporučuji

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha mi nesedla..

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Bohužel zklamání..Děj z dob minulých, ve stylu Královny Sisi, mě moc neohromil..Nudné pasáže, starobylá mluva..Čekala jsem od knihy více..Jednou přečtená a uložená v zadní části knihovny..

28.02.2014 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi moc nelíbila..Určitě ale stojí za přečtení, najde si spoustu příznivců..

28.02.2014 2 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nádherná!!! Smutná a z reality..hlavní hrdinky mi bylo líto..Ale zvládla to a na závěr klasický happyend..V knize se prolínají příběhy všech hrdinů, je zajímavé vidět jeden příběh nebo situaci z více rozdílných pohledů..Kolikrát si říkáte, že to bylo takhle, ale druhý hrdina vylíčí svůj pohled a je to hned jinak..a takhle pak v reálném životě vznikají nedorozumění .-) Ale opravdu super kniha, mohu jedině doporučit!

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Nechutná knížka, naprosto nechápu, jak mohla vyjít nejen knižně, ale být i zfilmovaná..Humus..dobrá akorát tak na zkažení dnešní mládeže..

28.02.2014 odpad!

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Dala se číst, ale asi by se mi líbila více, kdybych už sama vdaná byla a k tomuto tématu měla blíže..Některé pasáže byly vyloženě nudné, např.přepis konverzací na návštěvách..Konec byl fajn, hezký a nečekaný, teprve ke konci mě kniha začala pořádně bavit a byla jsem zvědavá, jak to dopadne..Celkem vtipné..

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Zvláštní kniha..ze začátku docela nezáživná, těžká, smutná..pak se ale děj začne měnit, stávat se veselejším, plným pocitů a dojmů, vazeb přátelství a lásky, odhodlanosti..Konec byl smutný..Příběh hluboký..Asi bych si jí znova nepřečetla, ale určitě doporučuji

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Krásná, romantická kniha, co se čte jedním dechem..Napínavý, lehce erotický děj, příjemné mrazení..

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale bohužel nesplnila mé očekávání..Manželská smlouva byla daleko lepší! Tohle byl už jen lehký odvar, nepovedená kopie..Ano, přečetla jsem jí během chvilky, četla se hezky, ale líbila by se mi jen v případě, že bych předtím nečetla manželskou smlouvu..

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Krásná, romantická kniha, pro večery o samotě :-)

Crystal Crystal Katie Price

Opět moc hezké, příjemné a nenucené čtení, nezklamala

Angel Angel Katie Price

Knihu jsem koupila v Levných knihách s tím, že když je tak levná, bude i nudná..Ale překvapila! Moc krásný, silný a romantický příběh, začetla jsem se a styl psaní katie Price mi hodně sednul..Koupila jsem si od ní všechny knihy, co vydala :-)

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Krásná, čtivá, romantická knížka se zajímavým dějem, nemusíte u toho moc přemýšlet, vhodná nejen v období Vánoc :-)

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Neskutečná hloupost..Nedoporučuji, škoda peněz..Přečetla jsem jí za hodinu jízdy v buse..

28.02.2014 1 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Druhé pokračování je stejně napínavé, jako první díl..Hlavní hrdina postoupil o level nahoru a blíže k odhalení celé finty..V knize je spousta zajímavých věcí, které jsou popsány do detailu, jak ve skutečnosti vše vlastně je..my, jako uživatelé, vidíme jen tu konečnou verzi, ale co je za tím vším?? Neskutečně zajímavá a poutavá kniha, moc se těším na třetí díl!

Game Game Anders de la Motte

Knihu jsem dostala jako dárek..ze začátku jsem jí moc nadějí nedávala, není to můj žánr..Ale jakmile jsem se do knížky začetla, nemohla jsem přestat!! Strhující děj a tak perfektně promyšlený, propracovaný, chytrý a geniální! Hned po přečtení jsem si koupila i druhý díl, který byl stejně perfektní a teď netrpělivě čekám na třetí.