Lennji Lennji komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebylo to špatné, ale tím, že to byl první díl, půlka knihy patřila jen vysvětlování, popisování, jak domu, továrny, tak i představení všech obyvatel této domácnosti a okolí..Těším se na další díly, tam už se snad příběh více rozjede..skončilo to celkem napínavě, tak uvidíme, co bude dál :-)

15.12.2018 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Perfektní! Kniha se mi moc líbila, četla se hezky a rychle, napínavé a zajímavé, konec překvapivý. Doporučuji!

01.12.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na knihu jsem se hodně těšila, bohužel mě ale celkem zklamala..Sice čtivá a zajímavá, ale tak nějak bez šťávy, emocí..přišlo mi to až příliš idealistické a jednoduché, pohádkové a romantické..To k válce a koncentračním táborům moc nesedí..Kniha se určitě dala zpracovat lépe..

26.11.2018 3 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Na knihu jsem se těšila, bohužel mě zklamala..v půlce jsem ji odložila..

12.11.2018 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přečteno za den a půl, hodně zajímavá kniha i námět, napětí od začátku konce!

13.10.2018 5 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Čekala jsem od knihy asi víc..nebo hlubší myšlenku, příběh, konec..bylo to takové nedotažené, i přes motiv sebevraždy oddechové čtení, bez většího přemýšlení..nápad dobrý, ale ..

25.09.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Nebylo to špatné, ale čekala jsem větší napětí, na to, že je kniha označována jako psycho thriller..spíš to byla taková romantika, říznutá malým vzrušením a zápletkou v podobě ztraceného dospívajícího syna..každopádně příjemné čtení na víkend.

23.08.2018 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Krásná kniha..na konci jsem i potřebovala kapesník a to se mi jen tak nestává :-) celou dobu je děj napínavý, ani chvíli jsem se nenudila, máte několik různých podezřelých a stejně vás nakonec překvapí, kdo za tím vším stál..

14.08.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Zvláštní kniha..taková nijaká..přečteno a posílám dál, v knihovně pro ni nemám místo..

12.08.2018 2 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Naprosto perfektní! Do knihy jsem se tak začetla, že jsem se nemohla odtrhnout a měla ji druhý den přečtenou! Napínavé od začátku do konce, zajímavé téma,dobře zpracované a propletené, přemýšlíte celou dobu, kdo je vrah a stejně vás konec a rozuzlení překvapí ..

03.08.2018 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Nebylo to špatné, kniha se četla hezky a rychle, zajímavý námět, zajímavě zpracované, prolínání přítomnosti s minulostí, ale člověk se v tom neztrácel, děj byl plynulý..A závěr celkem překvapivý.

31.07.2018 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásně smutná kniha..mám k tomuto tématu blízko, i moje babička něco podobného zažila a když jsem byla malá holka, vyprávěla příběhy z války a pracovního tábora..v tu dobu jsem tomu ale moc nevěřila, nebo spíš nechápala, nevěděla..škoda, že už nežije..asi bych jí teď (právě po přečtení této knížky nebo knihy Hana) dokázala víc pochopit, víc se do ní vcítit, víc všechno..

21.06.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Na tuto knihu jsem se těšila, po přečtení trilogie Game, Buzz, Bubble se stal autor mým oblíbeným. Ale tentokrát to nebylo úplně ono, něco tomu chybělo..to, co předchozí jeho knihy dělalo tak výjimečné..Hlavní hrdinka mi nebyla úplně sympatická, konec byl zajímavý a nečekaný ve finále to vcelku nebylo úplně zlé..

16.05.2018 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Tato kniha se mi četla pomaleji, než ostatní, nebyl tam takový spád a akce, až konec byl hodně akční a napínavý.. ve finále ale musím říct, že to nebylo špatné, téma bylo originální, zápletka zajímavá a rozluštění celého příběhu překvapivé.. Klidně bych knihu doporučila dále.

16.05.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Wow! Tak to byla síla..U první kapitoly jsem zadržela dech a vydechla až u konce poslední kapitoly. Neskutečně napínavé, zajímavé a promyšlené, nešlo se odtrhnout a za jeden den byla celkem silná kniha přečtena :-) Určitě doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího díla této autorky!

23.04.2018 5 z 5

Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedočtené a rozečtené knížky..Chtěla jsem ji odložit už u druhé kapitoly..Vůbec mi nesedl styl psaní, slovní spojení a obraty, skákání z jednoho tématu na druhé, nic mi to nedalo, nepřišla mi ničím zajímavá a opravdu bych ji doporučila jen těm, co nechtějí při čtení moc přemýšlet a chtějí si odpočinout u tenké knížky, kde je jedna kapitola na stránku a půl..

22.04.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Perfektní! Z této knihy jsem měla malinko obavy, protože předchozí kniha Manželé odvedle mě zrovna nenadchla, ale tahle určitě za přečtení stojí! Zajímavý námět, rychlé tempo příběhu, napínavé čtení a překvapivý konec. Těším se na příště!

18.04.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem měla rychle přečtenou, nebylo to úplně špatné, ale asi bych jí nezařadila přímo do světových bestsellerů. Určité napětí tam bylo a pro mě celkem aktuální a zajímavé téma, jako pro rodiče malých dětí. To, kdo je "padouch" jsem začala tušit už tak v půlce knihy, takže konec mě ani nepřekvapil, i když pár jobovek a překvapení se v knize našlo. Přečteno, ale jednou stačilo, pouštím dál :-)

12.04.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Na knihu jsem se hodně těšila, po přečtení všech komentářů a recenzí to vypadalo na pořádné napětí a drama..Četla se hezky a rychle, ale musím přiznat, že mě zase tolik neohromila..Čekala jsem víc..Jednou přečíst a poslat dál..

06.04.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny..Začínala tak hezky, nevinně..pak to ale nabralo takové tempo, že jsem musela v kuse číst až do konce a pak jsem jen v tichosti seděla a vstřebávala a docházelo mi, jak strašně silná, smutná a dojemná ta kniha vlastně byla..

05.04.2018 5 z 5