Advokátova dcera

Advokátova dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329651/bmid_advokatova-dcera-X6V-329651.jpg 4 167 49

Odhalovat tajemství patří k jejich práci. Veřejnost je pokládá za bezúhonné. Jejich hlavním zájmem by měla být spravedlnost. Co když to ale není tak úplně pravda? Sean Serrat se vypracoval na úspěšného washingtonského advokáta. Vzorného manžela a otce tří dětí dokonce navrhli do Nejvyššího soudu. Ale vzápětí se ztratila Seanova dcera Abby, talentovaná studentka práv. A brzy nato našli její tělo v knihovně Nejvyššího soudu. Zprvu se zdá, že zločin spáchal Abbyin přítel Malik, avšak Sean má jiné podezření. Podezření, kvůli kterému se bude muset přiznat k dávnému tragickému pochybení. Jenže někdo jiný se naopak snaží svá pochybení pohřbít navždy. I se všemi, kdo by je chtěli vynést na světlo…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Advocate´s Daughter

Ivetaa
22.10.2023 5 z 5

Skvělé počteníčko od začátku do konce.

berila
21.01.2023 5 z 5

Příjemné překvapení, autora jsem neznala a o to více jsem překvapená. Nemohu jinak, než doporučit k přečtení.

ydnac
12.06.2022 4 z 5

I SOUDCI MAJÍ TAJEMSTVÍ...

Dcera kandidáta na soudce Nejvyššího soudu Seana je zavražděna.
Policie zatkla jejího přítele Malika, ale co když bylo všechno jinak...
Doufala jsem, že zvítězí spravedlnost a svědomí :-)
Výborný thriller plný intrik, vydírání a nečekaných odhalení.

Andrea7272
21.05.2022 5 z 5

Dobře se četla , napínavé od samého začátku.
Doporučuji :)

Jenny46
05.05.2022 5 z 5

Kniha, která se četla sama od začátku napínavé a já byla nalepená na stránkách až do noci než byla poslední stránka přečtená .o)))
Právnické romány s detektivní zápletkou mám ráda a je poznat, že autor je dobrý ve svém oboru ( píše autenticky )

Jedno velké tajemství může všechno zničit ???
Opravdu vydařená zápletka a moc doporučuji!!!!

ANDY28
23.04.2022 5 z 5

skvělý thriller, naprosto nečekaný závěr!

janasim
11.02.2021 4 z 5

Přes lehce kostrbatý začátek bych řekla, že se kniha rozvinula v celkem slušné rodinné drama. Závěr byl překvapivý, během čtení jsem měla mnoho typů, ale toto jsem nečekala.

Ema999
26.12.2019 5 z 5

Knížku jsem přečetla snad jedním dechem! Je to napínavé a vzhledem ke studiu práva jsem k ději i prostředí měla velmi blízko. Konec byl napínavý a překvapivý. Pokud máte rádi děj s detektivními základem tak rozhodně doporučuji.

LuciKo
14.11.2019 4 z 5

4,5 hvězdičky. Prostředí soudu mi nebylo moc blízké, ale zbytek. Jedna velká jízda. Možná tomu pomáhají krátké kapitoly, nevím, ale pořád se něco děje. Nemáte pocit, že je něco zbytečné a navíc, že čtete nepodstatnou omáčku. Knížka mě strhla a po dlouhé době jsem dočítala zase pozdě v noci.

axspevak
19.10.2019 4 z 5

Na zaklade kladnych hodnoceni zde jsem ocekavala,ze to nebude spatne.A rozhodne nebylo.Autor ukazal ze se toho v oboru advokacie deje az az.

bábuška
19.09.2019 5 z 5

Velice pěkný a napínavý příběh s detektivnímy prvky. Soudce Sean Serrat očekává kandidaturu na soudce Nejvyšššího soudu, je pozván i k pohovoru do oválné pracovny prezidenta republiky. Setkává se se závistí a intrikami mezi kolegy, dokonce dochází k vraždě jeho dcery, nadějné studentky práv. Vyšetřování se ocitá ve slepé uličce, proto se soudce Serrat dává do pátrání na vlastní pěst, s pomocí vlastní manželky. A skutečně dochází ke zjištění, že za vším je jen zášť a intriky ve vlastním okolí. Kniha napínavá a velice čtivá. Zaslouží si všech pět hvězdiček.

sasari
16.09.2019 5 z 5

Velice čtivá kniha od které je dost těžké se odtrhnout. Je fakt že jsem od knihy moc nečekala tak mě to mile překvapilo. Příběh má spoustu zápletek a až do samotného konce tápete. Palec nahoru!

Janík511
06.07.2019 5 z 5

Opravdu parádní jízda. Od začátku mě kniha zatáhla do děje a už jsem jenom hltala stránku po stránce. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Za mě si zaslouží plný počet hvězdiček.

Lubisek
24.06.2019 5 z 5

Pro mě zatím největší překvapení, které jsem kdy četl. Od knížky jsem moc neočekával, ale od začátku do konce byla naprosto parádní. Velmi mi vyhovovalo členění na krátké kapitoly. Příběh se tak odehrával velice rychle a čtení nebylo vůbec náročné. Líbí se mi prolínání mezi tím, co se stalo v minulosti, tak tím, co se odehrává právě teď. Autor mě opravdu velice uchvátil a jsem opravdu rád, že jsem po této knize sáhnul. Závěr je taktéž velmi dobře vylíčen, žádný zkažený konec. Tudíž hodnotím 5 hvězdičkami - DOPORUČUJI...:)

andrea5495
15.06.2019 5 z 5

Tak tato kniha mě nadchla. Nejen zajímavým příběhem, překvapivým koncem, nenuceným humorem, ale hlavně tím, jak čtivě je napsaná. Žádné zbytečné popisy a umělé natahování děje. Kapitoly jsou krátké a úderné, takže má čtenář pořád pocit, že se něco děje. Knihu doporučuji všemi deseti. Bravo!

domihruzkova
11.03.2019 5 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se dokázala pořádně začíst, a zorientovala v postavách, příběh je zajímavý, napětí až do konce.

Charlie
06.03.2019 3 z 5

Jak už název napovídá, odehrává se v rodině advokáta. Objevuje se tam několik odborných výrazů, které jsou ale vysvětleny na konci knih, takže si je nemusíte dohledávat jinde. Překvapilo mě, že je inspirována skutečným příběhem.

Adel153
02.03.2019 5 z 5

Kniha mi přišla hodně čtivá a napsaná jednoduše, že se částečně četla i sama . Kniha má krátké kapitoly což mi moc vyhovovalo. Knihu jsem si oblíbila díky jejímu příběhu který nebyl nijak náročný a zároveň poutavý.

Hvězdinka
01.02.2019 4 z 5

Přítomnost krutě zasažená minulostí. Čtivé, jiné než severské romány, ale příjemné.

J.x
29.01.2019 4 z 5

Knížka se četla celkem dobře, ale kapitoly u soudu jsem tak nějak přeskakovala, přišlo mi to zbytečně zdlouhavé.

thrillery soudci, soudkyně právníci právnické prostředí

2017  80%Advokátova dcera
2018  77%Outsider