Na stejné vlně

Na stejné vlně https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204950/bmid_na-stejne-vlne-204950.jpg 4 231 46

Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat? Jenže láska nečeká věčně a člověk nesmí promeškat šanci zjistit, jestli je to ten pravý. Tuhle otázku si klade nejen Grace, která se právě rozešla se snoubencem, ale i její nejlepší kamarádka svobodná matka Rhian. Spolu s nimi se pokoušejí najít tu pravou lásku i posluchači netradiční rozhlasové seznamky „Na stejné vlně“. A díky ní se dají věci do pohybu. Grace se nestačí divit, co všechno spustí jedno náhodné setkání, ale už nehodlá dělat kompromisy. Co jí může nabídnout kluk, který ji kdysi zklamal?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Do you come here often? , 2010

Zlatinka.Emilly
31.08.2022 2 z 5

Zklamání. Při čtení prvních knížek jsem pojala Alexandru jako svoji oblíbenou spisovatelku, ale teď už je to asi třetí knížka, co se mi nelíbila. A to jsem ještě omylem koupila dvě tyhle stejné. Obě ale už jdou z domu, prodala jsem je.

mia.com
15.02.2019 2 z 5

Jedna ze slabších knih od Potterové. Opět mi chyběla fantasy drobnost. Takhle to byla zas jen dlouhá klasická romanťárna bez něčeho extra. Čte se to hezky, když přeskakuju sáhodlouhé popisy a myšlenkové pochody, to mě fakt nebaví.

bábuška
27.10.2018 1 z 5

Měla jsem jinou přdstavu, kniha mi nic zajímavého nepřinesla.

marli58
22.06.2018 3 z 5

Docela dobrá oddychovka. A když dobrá, tak za tři *** :).

Petrasuvicka
06.01.2018 1 z 5

Brutálně zbytečná kniha psaná opět stylem třináctileté puberťačky, která pokládá spojení "nachová skvrna" a "havraní vlasy" za vrchol metaforického střeva. K tomu při popisu prostředí nebo věcí v domácnosti vyjmenuje vlastně úplně všechno, co se kolem nachází od šamponu po pudřenku. *zív* Potterové říkám na delší dobu - Ne, děkuji.

eletrika03
04.01.2018 3 z 5

Na začátku nic moc. Ale, když jsem se dostala do čtvrtky knihy tak mě to konečně me začalo bavit až ke konci knihy, kde jsem nemohla přestat číst. A musela jsem vědět jak to skončí.

MOu598
28.07.2017 3 z 5

Četla jsem v kětnu 2016. Podle mých poznámek:
Knížka se mi s výjimnou závěru nelíbila, dokonce jsem jí chtěla přestat číst.
Ale konec dobrý.

trdlo1
10.07.2017 5 z 5

Docela se mi to líbilo.

deedulka
04.07.2017 4 z 5

Klasicky místy přeslazené, občas až moc náhod najednou a průněrné dvě dějové linie. Takové milé nenáročné pohodové čtení.

Misa.K1
11.05.2017 1 z 5

Zatím asi nejslabší oddechovka od Alexandry. Knížku jsem ani nedočetla. :)

StihOMam
14.03.2017 2 z 5

Myslím, že záměr Potter vylíčet postavy, které vás občas pekelně štvou, opět vyšel. Nicméně tato romanťárna mě nechytla tolik jako předchozí.

Adýsek69
13.03.2017 5 z 5

Asi zatím nejlepší knížka co jsem od Alexandry četla.

sabca1520
15.02.2017 4 z 5

Pěkná čtivá oddechovka :) Příběh průměr, ale fajn.

Aracely
25.01.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Zbožňuji Alexandru Potter a vždycky ráda sáhnu po jejím dalším kousku. Autorka píše neuvěřitelně mile, čtivě, romanticky a její knihy jsou sázkou na jistotu. A ani tato není výjimkou...

Recenze v záložkách :-).

mariva
15.08.2016 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Už jsem si říkala, co na autorce všichni vidí, že je tak oblíbená. Ale postupně jsem se dostala do děje a pak už mě kniha hodně bavila. I když život přináší různé náhody, tady se mi občas zdálo, že je těch náhod až moc na to, aby to bylo reálné, ale beru to jako nadsázku - je to román, tak proč ne. Jen by si kniha zasloužila lepšího korektora, chyb je v ní opravdu dost.

tess.de.veles
10.05.2016 2 z 5

Takovej slabej průměr....až docela nuda :(

Ria2
07.02.2016

Dočetla jsem včera. Příběh se dal trochu předvídat, ale dobře to dopadlo, tak jako vždycky.

adevis
07.11.2015 5 z 5

Alexandru Potter mám moc ráda, téměř všechny knihy zdobí mou knihovnu, ale tahle se mi líbila nejvíce. Dokonce jsem se u konce málem rozbrecela :-)

evelýny
06.11.2015 3 z 5

Kniha se mi dobře četla, i když mě hlavní hrdinka několikrát dost vytáčela svou nerozhodností a tvrdohlavostí. Příběh hlavních hrdinů a jejich přátel se v určitém okamžiku propojí nejenom tím, že si naladí stejnou radiovou frekvenci. Jejich životní dráhy se střetnou souhrou neskutečných náhod a tím vás donutí přemýšlet, zda v životě existuje náhoda. Na můj vkus je však příběh překombinovaný a tím pro mě nevěrohodný, i když u této autorky trochu záhady a mystična čekáte. Opět je v knize dost chyb a slabý překlad. Bohužel musím dát jen tři hvězdy, i když za tu poslední výtku autorka nemůže.

Danago
26.10.2015 5 z 5

moc pěkná knížka a je pravda, že každá další je lepší než ta předcházející