Báječné nakupování do kočárku

Báječné nakupování do kočárku https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9523/bmid_bajecne-nakupovani-do-kocarku-slT-9523.jpg 4 174 26

Shopaholic série

Becky se má úžasně. Pracuje v novém londýnském obchodním domě, kupuje s manželem dům svých snů a je těhotná! Její radost násobí zjištění, že ranní nevolnosti lze báječně léčit nákupy! A navíc poprvé v životě nesobecky nakupuje pro někoho jiného. Všechno pro dítě musí mít špičkovou kvalitu, od zařízení dětského pokoje, přes sadu superkočárků, po lékařku, na niž se v těhotenství obracejí všechny londýnské filmové hvězdy a supermodelky a která nabízí senzační holistický porod ve vodní lázni plné lotosových květů. Ale ouha!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Shopaholic & Baby , 2007

SSTknihy
23.03.2023 3 z 5

Hlavní hrdinku Becky znám už z předchozích dílů a baví mě sledovat, do jakých průšvihů se s tou svou bezstarostností a naivitou dostává. A že má na průšvihy talent! A protože v rámci žánru vše končí hezky happyendem, je z toho pohodové čtení, po kterém sáhnu kdykoliv chci nějakou příjemnou a zábavnou oddechovku.

Comelye
31.05.2021 4 z 5

Sophii mám ráda, asi zatím žádná z jejích knih mě vyloženě nezklamala, vždycky vím co mám čekat, oddychovky s "lehce" tupou hlavní hrdinkou nemají chybu :D

Ivcaa92
08.02.2020 4 z 5

Kniha se četla sama. Nenáročná četba. Mistama jsem se s hrdinkou ztotožňovala, a byla jsem ráda že v tom nejsem sama.

Dani5a
05.12.2019 5 z 5

Odpočinkové, svižné čtení.
Becky je těhotná a zvesela nakupuje téměř vše, co potká a co podle ní děťátko bude nutně potřebovat, např. pět kočárků.
Ale ne vše se zdá, že jí vychází bez problémů- ukáže se, že její gynekoložka je bývalá Lukova přítelkyně a Luke dost často odchází na schůzky sám...

JancaMia
20.04.2019 4 z 5

skvělá kniha od které se nemůžete odtrhnout

Laf
14.01.2019 5 z 5

Skvěle se to čte a také jsem se u toho pobavila. Výborná oddychovka, doporučuji :)

Daenerys
25.05.2018 5 z 5

Báječné i napodruhé...

ElfkaEleanor
23.04.2018 4 z 5

Kniha není nic náročného, hrdinka je ztřeštěná a dostává se do situací, které řeší s noblesou a velkou dávkou štěstí, což leckdy pobaví. Určitě ideální čtení pro nastávající maminky, které mají plné zuby stresu z věčných pouček valících se na ně ze všech stran.

Gallaxy
22.08.2016 4 z 5

Nakupování pro dítě vlastně není chorobné nakupování, že?

veršotepec
03.06.2016 1 z 5

Tahle kniha je ... prostě hrozná. Ani nevím, proč jsem jí přečetla celou, asi proto, že jsem byla právě těhotná. Nedoporučuji, možná jen, pokud se fakt hodně nudíte a nechcete nic těžkého ke čtení.

martinkaLLL
26.04.2016 5 z 5

Opět to nemělo chybu. Jelikož jsem teď těhotná, tak to bylo i k tématu a moc jsem se pobavila.

Lennji
15.07.2014 3 z 5

Příjemné čtení, takové oddychové, v půlce to nabralo spád a bylo to zajímavé, čekala jsem, jak to dopadne a taková možnost mě vůbec nenapadla :-) I když mi Becky lezla dost na nervy svojí naivitou a hloupostí, dalo se to zvládnout..aspoň vím, jaká matka nikdy nebudu :-D

katerina-b
05.05.2014 4 z 5

Kniha se čte jedním dechem a jako odpočinková literatura nebo při smutné náladě je ideální. Člověk si také může uvědomit, pokud není totálně natvrdlý, co vlastně takové malé dítě opravdu potřebuje a co jsou už spíše záležitosti přepychu. Ráda se k této knize vrátím.

kroftik
22.11.2013 4 z 5

Tak se musím přiznat, že tento díl jsem přečetla jedním dechem, Byl skvělý, řekla bych, že po dílu prvním nejlepší. Spolu s touhle knížkou mi už Becky přirostla k srdci natolik, že jsem spolu s ní veškeré emoce prožívala skutečně naplno :-) Ještě, že to vždycky dobře dopadne...

Poutnice
30.09.2013 3 z 5

neeee :( nikdy jsem si nemyslela, že nějakej spisovatel dokáže z hlavního hrdiny udělat absolutního blba. Respektive jsem si nemyslela, že by nějakej autor vůbec chtěl, aby jeho hrdina byl absolutní blb :( Ale Becky JE naprostá blbka. Nečetla jsem zbylé knihy a z filmu "Báječný svět shopaholiků" to není vůbec vidět, ale v knize je Becky opravdu blbá až na půdu, což mi přijde škoda, protože příběh je vtipný a hezky se čte. Pokud zfilmují zbytek, tak se na něj ráda podívám, ale na knihy se necítím dost odvážná...

Marčullkas
24.07.2013 3 z 5

Oddechová úsměvná kniha:)

HoneyMM
14.04.2013 5 z 5

Tak trochu návod na co nezapomenout při nákupech pro mimčo a hlavně nepřehánět jako Becky :)) Vtipné a krásné počtení!

Milik
02.02.2013 5 z 5

Knížka se velmi pěkně čte, je to super oddychové čtení.

locin
24.01.2013 3 z 5

Tato kniha už je obsahově mnohem lepší než díl předešlí. Nejsou tady zbytečně zdlouhavé pasáže. Ale jako vždy děj je založen na neuvěřitelných nervech Becky. Myslím že tolik věcí v životě by asi vydžel málokdo :o)

Vendelína
06.12.2012 4 z 5

Knížka mi zpestřila čekání na mimnko. Nasmála jsem se u ní, odreagovala se, oddechla si u ní. Doporučuji všem budoucím maminám.

těhotenství

Kniha Báječné nakupování do kočárku je v