Láska na zavolanou

Láska na zavolanou

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu.
Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů.
Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130856/laska-na-zavolanou-130856.jpg 4.3248

I´ve Got Your Number (2010)

Vydáno:, BB art

Evaho73

Pobavila som sa....... ľahké a oddýchové čítanie...

vivalamuff

Knihy od S. Kinselly jsou si hodně podobné. Vždy tu máme nějakého super podnikatele, který je nadávkem k tomu velmi přitakžlivý, a hlavní hrdinka je hezká, ale ztřeštěná osůbka. Asi je to všechno klišé, ale ty příběhy mě baví. Zatím jsem nenarazila na žádnou jinou spisovatelku, která by mě svými knihami tak rozesmála. Někdy sice šokovaně hledím, a přemýšlím, jestli je "tohle" vůbec možné, ale s trochou nadsázky snad ano :-)
Za mě pět hevězdiček a doporučuji.
PS: Abych to s tou chválou nepřehnala, musím přiznat, že sága o Becky (Shopaholic) mě vůbec nechytla a přišla mi už hodně nereálná. Četla jsem první tři díly a stačilo mi to. Zbytečně natahované...

Šíla
29.12.2016

Na začátku jsem si myslela, že to vzdám a knížku dál číst nebudu. Jsem ráda, že jsem to neudělala a dočetla až do poslední stránky. Byla to vtipná knížka a nemohla jsem se dočkat až zjistím, jak to skončí :) Určitě jsem ji nečetla naposled.

xindl007
19.11.2016

Tohle byla ale praštěná knížka. Myšleno v dobrém. Bavila jsem se, děj měl spád, nebyla nouze o vtipné momenty..

Luci136
10.11.2016

Wau, to byla dobrá jízda. Skvělá knížka, nad jejímž koncem jsem byla smutná. NE jak dopadl, ale že nemám co dál číst.
Moc krásné čtení!
Určitě se vrhnu na další autorčiny knížky.

pumplu
15.09.2016

Naprosto úžasná knížka! Naprosto mě vytáhla do děje, pobavila mě a přečtená byla hned...moc doporučuji :)

ivakola
30.07.2016

Já jsem se skvěle bavila u této knížky. Koutky mi cukaly i ve vlaku kde jsem ji skoro celou přečetla.Ideální odpočinková knížka, navíc od začátku do konce úsměvná. Velmi ráda čtu knížky této autorky. Je překvapivé, co se dá napsat o jednom zahozeném mobilu a co z toho vznikne za příběh.

Barush64
25.07.2016

Kniha se mnou putovala na pláž a přesně tam si myslím knihy Sophie Kinselly patří. Děj příjemně plyne, ve vzduchu je cítit moře, sluníčko pálí a stranky ubíhají takřka nepozorovaně. Jako u ostatních spisovatelčiných knih mi vadil uspěchaný konec, který byl na můj vkus moc přitažený za vlasy. Bohužel ve mně kniha nezanechala skoro žádný dojem k uchování, ale o to se ani nesnaží. Ke knize se už nejspíš nikdy nevrátím. Ale možná časem, až zase bude venku vedro k zalknutí a slaný vzduch skoro na dosah, opět po nějaké knize od autorky sáhnu. Jako odpočinková kniha je totiž výborná.

L.Esoteric
10.07.2016

Typický případ, kdy od začátku víte, jak příběh dopadne, ale přesto vám to nevadí a tu těžkou romantiku si naplno užijete :) Příjemná oddechovka.

beva
10.07.2016

ľahké, ale veľmi veselé letné čítanie. už dávno som sa toľko nenasmiala vrelo odporúčam

SelkaNika
14.06.2016

Oddychovka jako na zavolanou!

cukrovka
14.05.2016

Velmi příjemná a vtipná kniha. Hlavní hrdinové byli sympatičtí. Jenom mi chyběla v závěru nějaká kapitolka, kdy už jsou Poppy a Sam spolu.

ewisek22
01.05.2016

Kniha neurazí, nenadchne, nenutí mě neustále ji vyhledávat ve volnu. A pro to všechno je to slabý průměr za tři hvězdičky.

alzbeta4340
04.04.2016

Lehké a svěží čtení. Od této autorky jsem četla několik knih a tahle se mi určitě líbila nejvíce. Hodnotím v rámci žánru a dávám pět hvězdiček.

tullia
24.03.2016

Super oddechová romantika u které se hodně zasmějete :)))

petra4080
04.03.2016

Naprosto předvídatelné, ale milé. Knížka se čte krásně a zasmála jsem se u ní, bezva oddechovka :-)

SBH
15.02.2016

Až vás semele život, kolegové, nadřízení, rodiče, děti, sáhněte po pohádkovém příběhu od S. Kinselly. Na Poppy se valí jedna pohroma za druhou, žádnou nebohá dívčina nepřivolala vlastním pochybením. Snad možná neměla rozesílat maily jménem šéfa, na druhou stranu on využíval ji jako neplacenou asistentku, její aktivita se dala očekávat. Happy end byl nutnou podmínkou, aby člověk po přečtení vstal a dál mohl čelit vlastním životním nástrahám :-). Drsný uzavřený hrdina se zlatým srdcem (miluji sci-fi) mi byl rozhodně sympatický svou neochvějnou přímočarostí a konzistentností (v reálu takoví šéfové neexistují!). Doporučuji.

Madlenkačte
14.02.2016

Pobavilo, super!

jarka2222
07.12.2015

Neuvěřitelný děj, neuvěřitelná zápletka, od začátku jasné, jak to všechno dopadne. Asi jsem nad touhle knížkou moc přemýšlela, což určitě nedoporučuju. Pokud se to čte jako vtipná růžová pohádka, dá se to dočíst.

LilianaFalcon
01.12.2015

Poppy... hrozné jméno :-D Ale kniha se četla sama. Nejsem fanynkou přehnaných trapasů,... Poppy se sice uměla ztrapnit, ale UVĚŘITELNĚ... ne, neUVĚŘITELNĚ.
Celý příběh byl lehce (no dobře... spíš hodně) praštěný, jenže tím správným stylem. Bylo to úsměvné, nedorozumění úsměvná... Sam připomínal pana Darcyho, ale Poppy měla do Bridget hodně daleko... jinými slovy přesně něco pro mě :-) a i ten Magnus a Lucinda... a Wendy a Anthony a Felix a... jééé takovouhle praštěnou slaďárnu jsem přesně potřebovala.

Laf
06.11.2015

Naproste úžasné odpočinkové čtení. Celý příběh je napsaný takovým svěžím stylem, který se snadno čte a je tam spousta humorných zápletek, u kterých nejde jinak než se pořádně smát. Nejlepší kniha, kterou je dobré zvolit na dlouhé večery. :)

evelýny
12.10.2015

Začátek trochu pomalý, konec předvídatelný, ale když potlačíte rozumové uvažování a nespoutáte vlastní fantazii, tak se ,,chechtáte" nahlas. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout - pobavila mě.

MartinkaSku
22.09.2015

skvělá jako vždy mě tato autorka osvěží :,)))) a nemuhu knihu vůbec pustit z ruky je to čtivé a zábavné :,)))) skvělé pro ženy :,)))

warca
07.09.2015

Tahle kniha se mi od autorky líbila asi nevíc. Nedočkavě jsem čekala, jak se vyhne tragickým koncům všech těch malérů.

genie
02.09.2015

I když mi lezla Poppy chvílemi na nervy svou naivitou a snahou o dobrý úmysl, tak jsem jí fandila od začátku do konce. Děj neustále plynul, žádné hluché místo, skvělý humor a dobrý konec. Ideální odpočinková knížka ...

liletka_a
25.08.2015

Zase jednou vcelku povedený příběh. Po stránce humorné na 100% splněno, i když u některých situací jsem Poppy nebo spíš Sama litovala..;) ale na druhou stranku, co se týče romantiky, nic moc tedy.. Po celou knihu nám autorka dopřeje minimum romantických momentů mezi hlavními hrdiny, jen koncem to jakž takž zachránila..;) Nic to nemění na tom, že Kinsellu mám ráda a ve čtení jejích knih hodlám pokračovat i nadále!:)

Makyt
30.07.2015

Až do úplného konce jsem byla na pochybách, kdo prsten ukradl... závěrečné rozuzlení... to bylo něco. A to, že si Poppy až těstě před svatbou uvědomuje, že to vlastně není ono a dovídá se o svém snoubenci něco, co jí opravdu šokuje, to je něco, co by nechtěla poznat žádná z nastávajících nevěst... holt se to ale některým stává...

kroftik
20.07.2015

Mně se na Lásce na zavolanou líbilo, že vydrží člověka napínat, kdy už konečně přijde ta pravá romantika. S. Kinsella porušila zaběhnutý scénář romantických příběhů - holka má kluka, je to hňup, ona to nevidí, potká jiného, dají se dohromady, nastanou problémy, ty se však vyřeší a je tu happyend :-) Prostě to pro mě není prvoplánový romantický příběh, i když děj je předvídatelný, a opravdu mě to bavilo!!!

trdlo1
15.07.2015

Oslnil mě úžasný styl psaní. Humor na úrovni, příjemná romantika. Kniha se čte velmi dobře a odkazy "pod čarou" mají smysl. Prostě příjemná oddychovka. Klidně bych dala hvězdiček 6.

Alinka2
10.06.2015

Myslela jsem si, že to bude takový ten typický román pro ženy, kde se spíše popisuje, jak je ten dotyčný partner dobrý v posteli, zkrátka knihy, kde chybí děj, smysl a rozum. Ale tahle taková není. Madeleine Wickhamová má velmi příjemný smysl pro humor, její knihy a něčem o jsou, mají smysl. Ale čtení na světové úrovni to není a má drobné chyby, např. kde jste viděli člověka, který by dobrovolně půjčil prakticky svůj mobil cizí a neznámé ženě? Dávám 4 hvězdičky.