KriKri KriKri komentáře u knih

Jonas Jonas Eden Maguire

Neurazí, nenadchne.. Jsou lepší knihy s fantasy tématikou, pokračování si možná někdy přečtu..

25.03.2014 2 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Pořád má co říct...

21.03.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Přiznám se, že tady se mi film líbil o maličko víc, ale i tak super.

05.03.2014 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

No.. myslím, že jednou to stačilo.

25.02.2014 2 z 5

Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky Kateřina Cajthamlová

Pro mě jsou zajímavé maximálně poslední tři, čtyři kapitoly, když nepočítám tu úplně poslední, která je jakousi propagací DM drogerie. Zbytek mi přišel jako příručka pro budoucí matky.

25.02.2014 2 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Skvělá oddechovka. Sophie Kinsella prostě nikdy nezklame. Určitě si přečtu i její další knihy

12.02.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

První část jsem četla tři týdny, druhou dva dny. Zajímavý a originální styl psaní, smrt jako vypravěčka se jen tak nevidí. Ve výsledku se mi kniha líbila, závěr byl dokonalý, očekávaný, smutný... ale přeci jen já asi stále budu dávat přednost jiným žánrům. Koupě knihy, ani jejího čtení nelituji, ale podruhé už si jí asi nepřečtu.

08.02.2014 4 z 5

Super, nemůžu se dočkat, až s přečtu další díly. Jen mě trochu překvapilo, že se film dost lišil od knihy, když první dva díly byli, až na některé detaily, celkem věrné knižní předloze.

15.01.2014 5 z 5

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

Přiznám se, že mě kniha místy i nudila, ale jinak to bylo pěkné, pohodové čtení.

07.01.2014 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Zajímavá kniha, zajímavé myšlenky. Myslím, že se k ní časem vrátím.

04.01.2014 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Pro začátek docela dobrý, jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.Vyhovuje mi, že všechny knihy ze série jsou malé, hubené a dobře se čtou. Seriál neznám, takže nemám s čím srovnávat.

26.12.2013 3 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Mě se to líbilo. Po dlouhé době knížka, u které jsem přemýšlela co se s hlavními postavami děje dál, hlavně s Isobel, Harrym a Rupertem.

15.11.2013 5 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.. poslední díl série. Místy jsem Becky opravdu nesnášela, místy milovala. Chvíly jsem si říkala, jaká je to hloupá rozmazlená husa a chvilku jí fandila a bylo mi líto, že jí něco nevychází tak jak chce. Nejvíc mě mrzel ten konec s Elinor.. Za mě můžu celou sérii doporučit, skvělá oddychovka.

09.11.2013 5 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

Docela příjemné změna po všech těch upírech a andělech.

06.11.2013 4 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Becky je prostě Becky.. Nikdy nezklame.

29.10.2013 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Opět výborná knížka. Becky je tak krásně praštěná. Určitě všem doporučuji.

20.10.2013 5 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Super. První kniha ze série, kterou jsem četla. I když to beru trošku na přeskáčku, tak na vtipnosti knížek to nic nemění. Becky se stala mojí srdeční záležitostí hned napoprvé..

20.10.2013 5 z 5

Nic moc, myslela jsem, že tam bude víc o bitvě mezi novorozenými, vlkodlaky a Cullenovými.. ale při nejzajímavějších pasážích tam Bree buď vůbec nebyla, nebo měla zavřené oči. Za mě slabší průměr.

20.10.2013 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší z celé série. Pořád se něco dělo, žádné zdlouhavé popisy, nebo přemýšlení hlavních postav. Nejvíce se mi líbila Jacobova kniha.

16.10.2013 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Já jsem z těch knih opravdu mile překvapena. A teď už jsem zvědavá na ten strhující závěr :-)

11.10.2013 5 z 5