Lady Fuckingham přehled

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114626/bmid_lady-fuckingham-ylG-114626.png 3 2060 2060

DÍLO NEZNÁMÉHO AUTORA, KTERÉ JE V ČESKU PŘIPISOVÁNO OSCARU WILDEOVI. Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nezbedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholům lechtivé literatury.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Československý spisovatel

Lady Pokingham

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lady Fuckingham. Přihlašte se a napište ho.

dasa6360
včera 4 z 5

Kdysi jsem četla 120 dnů Sodomy a Justinu a Juliettu od Sadeho, takže mě nemohlo nic překvapit. A opravdu, žádné překvapení se nekonalo, řekla bych, že je to taková odlehčená verze Sadeho. Klasicky chybí příběh, zaměření je jasné.

Dnes už obsah knihy nemůže snad nikoho šokovat, když jsou na internetu dostupné bambiliony různých více či méně zvrhlých porno videí. Ve své době to ovšem muselo být odvážné a provokativní. Ačkoliv lidé jsou ve své podstatě pořád stejní, takže možná ne tak docela...

Natty
13.04.2024 1 z 5

Takové literární nepříliš reálné porno z 19. století, víceméně bez příběhu, s postavami, kde je každý svolný úplně ke všemu, co vás napadne i nenapadne. Vyzdvihnout ale určitě musím rozsáhlou zásobu výrazů pro obě přirození a sex samotný

Coretta
10.03.2024 4 z 5

Musím říct, že jsem to čekala více příběhové, ve výsledku to bylo opravdu jen o sexu a pokud by to opravdu psala postava nymfomanky Lady Fuckingham, rozhodně by to jinak nevypadalo. Ve výsledku se mi to líbilo, bylo to čtivé, místy by to mohlo nahradit porno o tom žádná, ale ke konci se tam scénáře opakovaly a začalo to nudit. Pokud bych to chtěla popsat třemi slovy byly by to zvrhlost, bdsm a orgie. Zkrátka erotický bizár

57 nových eknih zdarma ke stažení

22.02.2021