Dívka z přístavu přehled

Dívka z přístavu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114254/bmid_divka-z-pristavu-Hd0-114254.jpg 4 61 61

Když se v čilém přístavním městečku Morwellham usadí světaznalý námořní kapitán Adam Bradley, získá si rychle všeobecný respekt. Pouze mladičká Rebecca Westbrooková jím pohrdá a nelibě nese pozornost, kterou jí prokazuje. Miluje svého kamaráda z dětství Toma Masona a chce se za něho provdat. Napadne ji, že kdyby otěhotněla, otec by dal k sňatku souhlas. Brzy však zjistí, že její cesta ke štěstí bude mnohem delší a strastiplnější.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Morwellham's Child , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka z přístavu. Přihlašte se a napište ho.

Barbara182
21.04.2022 3 z 5

Autorčinu knihu Dívka od řeky miluju, proto jsem se pustila i do téhle knihy, která se věnuje postavám, jež se v mé oblíbené Dívce od řeky jen mihly. Je to pořád čtivě napsané, hlavní postavy mají opět pohnuté osudy, ale nějak jsem v první polovině knihy nemohla přijít na chuť Rebecce, která se chovala jako rozmazlené děcko, a ve druhé polovině knihy zase Adamovi :-( Na přečtení pěkné, ale vracet se k ní asi nebudu mít úplně důvod, škoda :-(

niki-chan
28.02.2020 3 z 5

Velmi příjemný román spadající do červené knihovny. Příjemným překvapením byla i úloha dobového přístavu a lodí.

ThrisaManx
20.04.2017 4 z 5

Krásný příběh, skvělá kniha. Jinou jsem od autorky zatím nečetla, takže jsem ke knize mohla přistupovat bez přehnaných očekávání a příběh si tak skutečně užít. Ačkoli obvykle čtu jiný žánr a těmto knihám se vyhýbám, k Dívce z přístavu se ráda jednou vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívka z přístavu v seznamech

Anglie láska 19. století přístav

2008  82%Dívka od řeky