konformita konformita komentáře u knih

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Tentokrát za 4. Byla dobrá, dobře se četla. Dá se říct i napínavá. Ale něco chybělo, tak proto za 4.

27.10.2017 4 z 5

To byl teror, dočíst to. Jak jsem už napsala u Analfabetky, se Staříkem měl pan JJ skončit se ctí a vtipně. Toto bylo naprosto vedle. Ani jednou jsem se nezasmála. Trapas, podivnost. Nečíst, zahodit.

22.10.2017 1 z 5

Dobře se to četlo, zajímavý příběh. Nevím, co si o hlavní hrdince myslet. Těžko se do ní vcítit. Kdo ví, jak bychom to řešily my. Radši nebudu soudit, bych nebyla souzena :-)

03.10.2017 4 z 5

Psi z Rigy Psi z Rigy Henning Mankell

Mám ráda Kurta W., ale toto nebyla typická detektivka, kde se pátrá po pachateli atd. Ale v zásadě zajímavé čtení.

03.10.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tady taky už není třeba nic extra psát. Vysoká kvalita manželů Ahndorilových stoupá. Drsná kniha o pomstě s králičíma ušima.

08.09.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Ono tu není ani co psát. Prostě HH nezklamal a zase překvapil. A vůbec jsem si nebyla jistá, jestli to po tolika knihách ještě dokáže :-)

08.09.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Opět popisy na knize sloužily pouze ke zvýšení prodeje a růstu očekávání dychtivých čtenářů. Celou knihu čekáte a čekáte, skoro nedýcháte. Pak to dočtete a nechápete, jak může někdo napsat: "Farma je tak dobrá, že až ji dočtete, budete závidět každému, kdo ji ještě nečetl."

08.09.2017 2 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Začíná mě to nudit. Poslední dobou dávám jen pět hvězdiček. Tim Weaver je prostě velikán. I když je tak mladý. Jeho detektiv, David Raker, mi připomíná honícího psa, co se dá za stopou, neuhne ani o krok a s nasazením vlastního života musí přijít věci na kloub. Sem tam dostane po hubě, ale jako by ho to ještě víc povzbudilo. Takže doporučujiiii

21.08.2017 5 z 5

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

Jedině pět z pěti. Byl to strhující příběh. S vrahem budete sympatizovat. Tedy předpokládám, že budete. Páč já mu přála, aby pokračoval dál. Asi nejsem normální. Komisař Wallander i se svými stesky je sympatický, nenudí a má šestý smysl, čuch :-)

21.08.2017 5 z 5

Světla na pobřeží Světla na pobřeží František Niedl

Perfektní. Pan Niedl opět dokazuje, že je spisovatelem světového formátu.

02.08.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

O hodně lepší než Hedvábník. Do poslední chvíle nevíte, kdo je vrah. Super, povedla se.

02.08.2017 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

V zásadě se mi to líbilo. Ale šlo to pomalu. Dalo by se říct, že jsem se kapánek trápila. Něco tam prostě chybělo. Nemůžu dát za 5.

08.07.2017 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Paní Moyes mě zklamala. Ale můžou za to také přemrštěná očekávání po Posledním dopisu a Než jsem tě poznala. Kdybych ty dvě nečetla, dám za 5. Takže kdyby byly ryby.

08.07.2017 3 z 5

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Ono to bylo dobré, rozhodně si přečtu další díla autora. Ale něco podstatného tam chybělo. Ani špetka napětí. Musíte si to přečíst a udělat vlastní názor. Já totiž asi ani žádný nemám.

24.05.2017 3 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Také nesouhlasím s komentáři na zadní straně knihy. Nemůžu ani říct, že byla napínavá. Protože vím, že pan Theorin je pan Spisovatel, něco mi tam chybělo. Snad ten konec.

09.05.2017 4 z 5

Svědek Svědek Liza Marklund

Ta kniha byla dobrá, čtivá. Pěkný konec. Něco jí ovšem na 5 hvězd chybělo.

03.05.2017 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Největších 5 z 5 jaké jsem kdy dala. Ten příběh je strhující, napínavý, nelze ji odložit. Někdo napsal, že se na Joonu nehrabe, ale ty knihy se nemůžou porovnávat. Tamty jsou o hruškách a tato o vejcích.

06.04.2017 5 z 5

Pohlednice smrti Pohlednice smrti James Patterson

Je to dobré, ale úrovně severských detektivek zdaleka nedosahuje. Vhodné ke čtení, ale něco tomu chybí. Snad až příliš snadné dopadení vrahů. Nevím, musíte si přečíst a uvidíte.

03.04.2017 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Máloco Vás donutí číst do tří do rána. Toto ano. Napínavé jak babské gatě. Vysoce nakažlivé.

03.04.2017 5 z 5

Naprostý cizinec Naprostý cizinec Kay Schubach

Musím souhlasit s předchozím komentářem. Kniha je neobyčejně čtivá. Jak se ze sebevědomé, úspěšné a už čtyřicetileté podnikatelky stane roztřesený uzlíček nervů zcela závislý na blbečkovi, co si hraje na ředitele planety. Nepochopitelné.

03.04.2017 4 z 5