Není cesty zpět

Není cesty zpět

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům s dveřmi dokořán. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rake... celý text

Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo.

Pavučina klamu a zlověstných rodinných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten brzy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304721/neni-cesty-zpet-yIJ-304721.jpg 4.581

David Raker (4.)

Never Coming Back (2013)

Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

ankaras

Přijde mi hrozná škoda, že se příběh vypráví zpětně, kdyby četl člověk jen to, tak ok, ale začínám v tom mít zmatek.

martin2100

Dobrý příběh, dobře se to četlo, ale chvílemi mi hlavní hrdina také připadal jako Terminátor.

alfinha2321

Dobrá detektivka, která naštěstí netrpí tím, že jako několikátý díl ze série předpokládá, že se s hrdinou už znáte. To mi vyhovuje. Dobře se četla, konec byl velmi překvapující - a to v dobrém slova smyslu. Solidní čtyři hvězdičky si zaslouží.

princesse

Tak situace se opakuje. Opět jako u knihy Bez slitování. Ze začátku jsem se nemohla začíst, dokonce jsem myslela, že knihu odložím, ale nakonec jsem vytrvala a pak se to rozjelo a už se četlo mnohem lépe. Ale přiznávám, že jsem četla lepší knihy tohoto žánru.

Leniiis

Knížka se dobře četla a byla napínavá. Za mě tam bylo jen strašně moc jmen a příběh byl hrozně zamotanej a u knížky jsem fakt musela přemýšlet, abych se zorientovala v té změti jmen a zápletek.

Hella

U mě se nějaké velké nadšení nekoná. První polovina byla rozehraná dobře, napínavá a originální, v druhé se děj tak nějak zadrhl a přespříliš zašmodrchal. I tak však lepší průměr.

Ladiva

Pre mňa je táto detektívka miernym sklamaním. Výborne rozohraná zápletka sa na konci uzavrela dosť prekombinovane. David Raker mi miestami pripomínal Terminátora - ledva vyliečený po ťažkom úraze, dostáva viackrát nakladačku, otrasie sa a "funguje" ďalej. Ťažko uveriteľné.

Peslik

Dlouho jsem hledala náhradu za Ch.Cartera, až mi oko padlo na tuto knihu a musím říct, že padlo dobře. Sice jsem se na začátku trošku ztrácela, ale jakmile jsem chytla nit, četlo se to jedním dechem. Super zápletka, sympaťák Raker a konec, který byl pro mě úžasný. Těším se na další díl a doufám, že v budoucnu bude i 1.-3.

konicekbily

Autor to napsal velice dobře, pouze se bohužel pro české čtenáře v první čtvrtině knihy patrně vrací k předchozím dílům a ty jsou pro nás zatím nedostupné. A tak tu mám vzpomínky na mládí, kdy moje babička četla detektivky tak, že se podívala dozadu, kdo je vrah a potom říkala:"To jsem zvědavá, jak to začíná!" I my sdílíme touhu po prvních dílech, abychom se dozvěděli, jak to začíná!

Martiska

Když je toto 4. díl v sérii, jaký je 1. - 3. díl?

Cassandra88

Úžasná kniha! Při jejím čtení jsem se nenudila ani na okamžik.

cie

Další autor skvělých detektivek! Akorát nerada začínám číst sérii uprostřed, takže doufám, že přibudou co nejdříve i ostatní díly! ;-)

Sirius

Už "Bez slitování" bylo super. Ale Není cesty zpět je alespoň tak o dvě třídy lepší. Weaverův styl je strašně návykovej, zápletka pořádně zašmodrchaná, zvraty pořádně protřepaný. A hlavně Raker je dědic drsný školy jak víno.

veronika9143

Super, jsem nadšená skvělá zápletka, hodně napětí a jen tak se člověku nepodaří uhádnout o co jde. Autor píše velice poutavě a dokáže nás zmást, odlákat. A na konci vždycky ještě něco navrch. Jediný co mi vadí je vydávání této série, proč od konce? To pak nejsem tolik překvapená, když si to přečtu dopředu. Za to ale autor nemůže...

katule1992

Mystery Press sáhlo po autorovi u nás ještě ne tak známém, což je velká, ale opravdu velká škoda. Tim Weaver píše velice osobitým stylem, který vás nenechá klidným. David Raker, coby soukromý detektiv, je sympaťák a dobrák celým svým tělem a jeho každý krok sledujete bystřím okem,

berydana

Dokonalá detektivka, thriller. Nic nechybí a nic nepřebývá, vše je v knize v dokonalém souladu, který vám nedovolí ji odložit dokud si prostě nedočtete do konce.Za mě 5 hvězd a kdyby to šlo dala bych i více.

sona8058
28.12.2016

Thriller, který vám nedá spát! Musela jsem číst a nepřestávat a dostala jsem všechno, co od skvělé detektivky požaduji - napětí, neotřelou zápletku a rozuzlení, které nikdo nečeká!
Díky Mystery Pressu jsem narazila na dalšího autora, kterého si zařadím mezi TOP.

adaba
24.12.2016

Parádní detektivka, napínavá od začátku do poslední stránky. Už se těším na další knihu tohoto autora.

mmmisulka.r
14.12.2016

Po dlouhé době skvělá detektivka. Perfektně propletená, zamotaná a doslova geniální s překvapivým jádrem příběhu. Super. Na autora se jistě znovu podívám!
Recenze v záložkách - Knižní deníček

Jana77
28.11.2016

Na začátku jsem měla docela problém s tím množstvím postav a časových rovin, ale když jsem se zorientovala, příběh nabral docela fofry. A ten konec, tak ten mě dostal. Rozuzlení, kdo, co proč, dokonalé. Doporučuji si přečíst.

katule1992
28.11.2016

Tak takovouto knihu jsem ani necekala. Byla plna napětí,necekanych zvratů, tmavých zakouti. Proste naprosta paráda!!

Je skoda,ze zde nejde dat 4,5* a tak muzu alespoň sem napsat,ze celemu pribehu ubiram hvězdičku za Davidovo zjisteni o Annabel. Kdo cetl ten vi ;)

Ale i tak mi tato skutečnost nebrání v precteni dalsi knihy.

milunka21
23.11.2016

Tolik akce, tolik napětí, tolik tajemství, to jsem fakt nečekala. A ještě k tomu strašně čtivá.

Martiiiik
15.11.2016

Skvělá kniha, čtivá, dramatická.. Mohu doporučit všem.. :-) jen bylo trochu na škodu, že tato kniha dějově předchází knize Bez slitování a proto některé věci nejsou tak napínavé, z další knihy už člověk ví, jak některé věci dopadnou :-) takže těm, kdo nečetl ani jednu, doporučuji obrátit pořadí četby :-)

trudoš
22.10.2016

Přiznávám bez mučení, že tahle série se mi pomalu dostává pod kůži. Tim Weaver ví, kudy vede cesta ke čtenářovu svědomí, a umí vybrat jak atraktivní téma, tak i dle správných not odehrát zápletku. Přestože mu nedokážu zcela odpustit zdlouhavost, zjednodušování a překombinovanost, pravdou je, že tentokrát mě skutečně dostal. Vše promyšlené do nejmenších detailů, děsivé chladnokrevností zločinců a syrové bezpáteřností systému, který zmizelé rodiny přijímá jako suchou statistiku. Události nabírají spád sice pozvolna, ale jakmile se dostanou do cvalu, pomalu jakoby nevěděly, kdy zastavit. Závěrečné odhalování naprosto precizní.
Stále však nemůžu přijít na chuť hlavní postavě. Je to sympaťák se vším všudy, včetně uvěřitelné motivace k práci. Ale predispozice k tomu, aby dělal sparingpartnera Jacku Reachera mi prostě chybí, i když tak David Raker neustále jedná. Netuším, jakým výcvikem procházejí britští novináři, ale mít jednotku takových, konečně bych se dostal zpátky k moci a vládl světu.

zmizení

Tim Weaver