konformita konformita komentáře u knih

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Tak předposlední Weaver je za mnou. Všechny jeho knihy jsou na stejné úrovni - té nejvyšší možné.

05.05.2019 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Pro mě super napínavé skvělé úžasné už od první stránky. Byla to lahůdka. Na stejné úrovni jako předchozí díly. :-) mňam

09.04.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Psycho konec nakonec. Dobré, moc dobré. Hodně prostoru věnováno pocitům rodičů. Člověk úplně cítí to bezbřehé zoufalství. Vhodné ke čtení :-)

02.04.2019 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Dobré, ale těšila jsem se, že se budu bát. Nebála jsem se. Škoda.

02.04.2019 4 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Ona to byla kniha v zásadě dobrá, ale zbytečně zdlouhavá. Miluju sérii s Carlem a naivně si myslela, že i toto bude NĚCO. Nebylo no, fakt zbytečně dlouhé.

02.04.2019 3 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Fakt zajímavé. Dočtete a pak si musíte přečíst první kapitolu. Takovou knihu jsem ještě nečetla. Jednu hvězdu ubírám, protože mi tam NĚCO chybělo.

22.03.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silný neuvěřitelný příběh.

14.03.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Celý život žila s nepříčetným strachem a pocitem viny. Přečteno téměř na jeden zátah.

13.03.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Bylo to dobré. Ale tak prvoplánové. Abychom uvěřili, že za to může ten a a následně zjistili, že to je jinak. A pak už to jelo v těch nastavených kolejích a šok, překvapení nebo prostě něco nečekaného se NEdostavilo. Jinak ale super a dávám za 4.

05.03.2019 4 z 5

Neklid Neklid Jesper Stein

Měla jsem v úmyslu sem napsat, že to prostě byla ztráta času. Ale říkám si, zas tak hrozné to nebylo a zkusím si přečíst další díl. Uvidíme. Jsem taky zvědavá, jak to bude dál s Axelem. Jinak prostě nic moc jako detektivka.

23.02.2019 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nový pohled tedy alespoň pro mne do té doby. Lodžské ghetto očima mladé vzdělané dívky s vypravěčský talentem. Příběh dívky a netvora. Krásné a strhující od první stránky. Tušila jsem, k čemu dojde na konci. Ani nevím, jak mě to napadlo. Přečtěte si, chytne Vás to za srdce.

16.02.2019 5 z 5

Komturova smrt Komturova smrt Haruki Murakami

Po většinu čtení jsem nevěděla, co si o tom myslet. A nevadilo mi to. Člověk má chuť zkusit malovat :-).

06.02.2019 5 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Jen pro fandy dvojice.

01.02.2019 1 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Souhlasím s předchozím komentářem. Velmi silný zážitek.

23.01.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

To bylo tak krásné. Nádherné. Smutné. Ale dobře to skončilo :-)

28.12.2018 5 z 5

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Dobré to bylo. Pěkný konec. Místy ale strašně zdlouhavé, až člověk myšlenkami utíká.

28.12.2018 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

JÁ se o něm učit nebudu :-) pravnoučata ????

09.12.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Jak to napsat, abych se neopakovala? PŘEČTĚTE si to!!!!! Ten Tim je prostě VELIKÁÁÁÁN. Jak to dělá, že nás dělá bdělé, i když si už fakt potřebujeme zdřímnout??? Za nějakých 100 a více let se o něm budeme učit :-)

09.12.2018 5 z 5

Iveto, sbohem... Iveto, sbohem... Zlata Golda Dvořáková

Paní Goldo, stálo Vám to za to? Věřím, že jste si po boku Ivety prožila své. ALE nutil Vás někdo k tomu?? Snad povinnost vůči Arturovi? Nevím, čtu s odstupem času, neznalá nezúčastněná. Ztráta času; nečtěte!! Iveta byla nemocná, všichni to víme.

09.12.2018 odpad!

Noc Noc Bernard Minier

Příběh pokračuje. Už to vypadalo, že Hirtmana dostanou. Velké překvapení na závěr. Kdo že vlastně ta Kirsten je a jak se dostala do Servazovy blízkosti??? No a Gustav :-)

03.12.2018 5 z 5