konformita konformita komentáře u knih

Zrada Zrada Klára Janečková

Potrestání rozmazleného děcka a láska, která jen tak nevyhasla. Pěkné to bylo.

28.04.2022 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

A je to tady. Propadla jsem paní Klevisové. Po Domu na samotě tato úžasná kniha. To tajemno v pozadí a co se to tam vlastně dělo a proč. A pak se to dozvíte. Skvělé, moc se mi líbilo.

10.03.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Přesně tak, co se stalo s Radimem. To nám paní Klevisová nechala, abychom to neměli tak jednoduché. Výborná kniha.

10.03.2022 4 z 5

Kočka mnoha barev Kočka mnoha barev Lydia Adamson

Přečetlo se to, bylo to takové lehké oddechové. Moc se u toho nemuselo přemýšlet.

24.02.2022 3 z 5

Mistr platnéř Mistr platnéř František Niedl

Věděla jsem, že mě pan Niedl nezklame. Kdo četl jeho Útěk do pekel nebo Světla na pobřeží ví, že je to Pan spisovatel. Těšila jsem se večer na čtení, na platnéře Lukáše. Ač je kniha obsáhlá, nevydržela mi dlouho :-(

24.02.2022 5 z 5

O Josífkovi O Josífkovi Irena Kaftanová

Josífek se nám moooc líbil. Je to něžná krásná kniha s povedenými ilustracemi.

10.02.2022 4 z 5

Pohádky Pohádky Jindřich Šimon Baar

Kniha psaná starým krásným jazykem. Kupodivu děti nadšené (i když občas nerozuměly), já taky, krásné příběhy.

10.02.2022 5 z 5

Františkovy pohádky z Kouzelné školky Františkovy pohádky z Kouzelné školky Miloš Kratochvíl

Mnohdy jsme se s dětmi od srdce zasmáli. Líbila se nám.

10.02.2022 3 z 5

Medvídek Lup a jeho kamarádi Medvídek Lup a jeho kamarádi Klára Smolíková

Moc pěkná knížka s krátkými komiksovými příběhy prokládaná zábavnými úkoly pro děti. Užili jsme si ji, líbila se.

20.01.2022 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha byla skvělá a chytlavě čtivá. Něco se stane a Vy si uděláte obrázek, který postupně stále musíte měnit. Nakonec budete překvapeni.

20.01.2022 4 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Ve filmu mi nebylo pár věcí jasných, tak proto kniha. Byla to lahůdka, napínavé, zajímavé, jiné prostě super.

13.01.2022 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Musím oproti ostatním komentářům jít jinou cestou. Mě se zatím z celé řady tento díl líbil nejméně.

09.12.2021 3 z 5

Pohádky o sněžných vílách Pohádky o sněžných vílách kolektiv autorů

Některé pohádky krásné, jiné prostě "jiné". Souhlasím s předchozím komentářem - nádherné ilustrace.

18.11.2021 3 z 5

Skřítek Permoníček Skřítek Permoníček Monika Nikodemová

Permoníček je kučí. Máme ho moc rádi a doufáme, že paní autorka napíše pokračování.

18.11.2021 5 z 5

Soptíci jsou bomboví! Soptíci jsou bomboví! Franziska Gehm

Asi budeme primitivní požírači bezduchých příběhů. Nám se líbilo a zasmáli jsme se.

18.11.2021 4 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Nádhera, krása, medový hlas pana Högera Vám promlouvá v hlavě, když čtete. Pohlazení po duši :-)

18.11.2021 5 z 5

Sběratel skleněnek Sběratel skleněnek Cecelia Ahern

Kniha se mi v zásadě líbila. Příběh o tom, jak dcera svého otce vlastně neznala. Říkám si, proč vlastně mlčel o svých zálibách a tím si přidělával další problémy...

18.11.2021 2 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Fantazy psycho thriller. Pro mě nuda. Do čtení jsem se musela nutit. Jediné, co bylo zajímavé, takový jakoby náhled do myšlenek psychicky nemocného jedince.

18.11.2021 2 z 5

Otrapové, škodiči, naschválníci, prudiči Otrapové, škodiči, naschválníci, prudiči Dagmar Kýrová

Místy jsme se smáli jak blázni. Třebas když chtěl slimák pozvat výkal do kina :-) Četli jsme s dětmi ve věku 4 a 5 let. Fakt dobře ilustrováno.

11.11.2021 5 z 5

Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Jan Lebeda

Opět pohlazení po duši. Taková má být knížka pro děti.

04.11.2021 5 z 5