Pohádky o sněžných vílách

Pohádky o sněžných vílách https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314288/bmid_pohadky-o-sneznych-vilach-ub8-314288.jpg 4 13 13

Víly oblečené v šatech posetých ledovými krystalky, s vlásky stříbřitými jako padlý sníh, vás zvou, milé děti, do pohádky. Prožijte s nimi krásné zimní příběhy. V této knížce se dočtete nejen o sněžných vílách, ale i o přírodě a zvířátkách v zimě, o přátelství, které zahřeje srdce, a také o veselých oslavách v královstvích víl. A tak se, milé děti, zachumlejte do teplíčka a sledujte příběhy sněžných víl v kouzelných zimních krajích. Pohádky jsou pro děti od pěti let.... celý text

Ajinka79
21.12.2022 5 z 5

Nádherné ilustrace, i příběhy se mi líbily.

GaleW
24.01.2022 3 z 5

Tři hvězdičky jsou za překrásné ilustrace, příběhy byly slabší až na 2-3 výjimky

konformita
18.11.2021 3 z 5

Některé pohádky krásné, jiné prostě "jiné". Souhlasím s předchozím komentářem - nádherné ilustrace.

Kacatko86
06.05.2021 3 z 5

Příběhy se dětem také líbily, i když já jsem měla u některých výhrady. Co ale musím naprosto vyzdvihnout, jsou překrásné ilustrace!

Osice
17.09.2019 4 z 5

Hezké příběhy o vílách pro malé holčičky. Některé příběhy se mi líbily míň a některé víc. Při čtení mě napadlo, kolik toho lze vymyslet. Proto mám ráda knížky, přenesu se díky nim na nejrůznější místa a potkám spoustu zajímavých postav a prožiji s nimi kousek jejich života.

pajatonka
20.11.2017

Moc krásná, pohladí duši.

haaabi
22.10.2017 4 z 5

Když srovnám Pohádky o vílách a Pohádky o sněžných vílách, které jsou od stejného nakladatelství, tak Pohádky o vílách mají hezčí, poučnější příběhy, ovšem Pohádky o sněžných vílách jsou tak překrásně ilustované více ilustrátory, nádhera. Dcera (6) má moc ráda obě tyto knihy.

zuzi1162
08.10.2017 5 z 5

Nádherné obrázky. Příběhy občas trošinku dost nečeské, ale nic proti ničemu.