kleria kleria komentáře u knih

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Knížku jsem právě dočetla a musím říct, že mě vážně překvapila. Ze začátku jsem v ní trošku tápala, ale trošku jsem to už tušila :)). Když jsem se do knížky dostala, nemohla jsem přestat číst. Ke konci kniha tam byly pro mě samé šoky a byla jsem strašně zvědavá jak to skončí. Knížka byla čtivá od začátku až dokonce a byl to hodně zvláštní příběh :)). DOPORUČUJU!!!!

15.09.2013 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Moje první knížka přečtená od Sparkse a musím říct, že se mi líbila moc :)) a určitě si přečtu další jeho knížky :)). Hrozně dojemná knížka a nakonec jsem to neudržela a trošku jsem si ke konci pobrečela a knížka byla čtivá a pro mě krásně napsaná :)), před čtením jsem pořád nechápala jak chlap může napsat takovouhla knížku, myslela jsem si, že jsou spíš na fantasy, ale jak tak koukám tak jsem se docela dost spletla :)), Když to porovnám s filmech, tak film je hrůz a děs :-), radši to proto to nechci moc porovnávat, kniha je kniha, film je film :DDD. Když to shrnu, knížku jsem si zamilovala a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Nejdřív si, ale musím přečíst další jeho knížky :). DOPORUČUJU :))

12.09.2013 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Druhý díl nebyl špatný, ale první díl byl lepší, důvod je takový že se příběh odehrával celé léto. V druhém díle to byl pouhý týden, což mi celkem vadilo, ale i tak bylo to čtivý, a hrozně jsem chtěla aby se dal dohromady Belly a Jeremiáš :DD. Druhý díl můžu taky jenom doporučit!! :)

29.08.2013 4 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Wow, tahle knížka mě hodně překvapila, nečekala jsem že mě knížka bude tolik bavit :o), bylo to čtivý, děj který autorka vymyslela byl dobře vymyšlený, a celou dobu jsem si říkala jak tohle skončí. Konec mě trošku dostal, a popravdě ani nevím proč. Tuhle knížku doporučuju na léto a nejvíc se to podle mě hodí do takového deštivějšího počasí. Určitě si ji přečtěte!!!

28.08.2013 4 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Druhý díl byl pro mě mnohem lepší než první, víc se tam toho vyřešilo a i celkově se mi to líbilo mnohem víc. Knížce dávám silnější 4 hvězdičky.. DOPORUČUJU!!!

26.08.2013 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížku jsem teď dočetla a musím říct ten konec mě vážně dostal :)), vůbec nevím jak to vydržím do toho třetího dílu :)), a celkem mě zajímá co se tam vlastně bude dít, protože skoro vážně netuším co. Ve druhém díle jsem ještě nějak tušila :)). U tohoto dílu jsem měla skoro pořád oči vykulený :D, protože tam bylo pro mě strašně moc zvratů a hlavně plno překvapení :D. Konec knížky jak už jsem říkala dostal, myslela jsem si že to skončí jinak a byla jsem dost překvapená jak to skončilo. a bylo to snad ještě víc otevřený než první díl. Když to ale vemu první díl se mi líbil o trošičku víc, i když tahle knížka byla akčnější :). Knížce dávám 5 hvězdiček, ale o toršku slabší :)). DOPORUČUJU!!!

24.08.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kniha je pro mě na 100 % lepší než film. Ze začátku jsem se u knihy celkem pořád smála a Edward tu byl úplně jiný než ve filmu, měla jsem ho v knížce radši a teď patří mezi mé nejoblíbenější postavy :)). Nejvíc mě štve že jsem nejdřív viděla film, protože mi přijde že s knihou nemá skoro nic společnýho. Proto dávám knize z radostí 5 hvězdičky a knížku můžu jenom Doporučit!! :))

14.08.2013 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Musím říct že mě kniha celkem zklamala, po přečtení jsem se podívala na film a ten taky nebyl nic moc. Kniha byla pro mě dost čtivá, ale ten námět mě nějak nezaujal. Čarodějnice-Zaklínači mě nikdy moc nebavily a asi se to nezmění, další díly si určitě přečtu, a vůbec nevím co od nich mám čekat, protože mi tohle přišlo celkem uzavřený a už bych ani nepokračovala :D. Uvidím třeba po přečtení dalšího dílu změním názor a třeba se mi kniha bude i celkem líbit. Když jsem byla tak celkem v polovině tak jsem doufala že třeba ještě názor změním, ale bohužel nic :/ :)). Někoho kniha zaujme, někoho možná spíše ne :)).

24.07.2013 3 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Já si nemůžu pomoct, ale tohle byla fakt úžasná knížka, vím že si tato kniha nezaslouží 5 hvězdiček, ale já jsem nemohla dát míň už jenom kvůli tý obálce (jedna z obálek které se mi nejvíc líbí), na další dva díly se moc těším a jsem zvědavá jak to všechno skončí ;).
Willa jsem si oblíbila fakt moc a doufám že se si Jacinda vybere jeho :DD.
Kdo nečetl můžu tuto knihu jenom doporučit!!!!!

20.07.2013 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Mě se kniha celkem líbila, byla to taková jiná upířina, než kterou čtu. Knihu beru jako takovou oddychovku na léto. Pro mě to bylo přijemné čtení a kniha byla čtivá od začátku do konce a kupodivu jsem ji četla docela dost rychle. Kdo nečetl tak ať si tuto knihu přečte, stojí za přečtení ;).

17.07.2013 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Krásná knížka, takhle rychle jsem snad knížku ještě nepřečetla :D, jako prvotina této autorky, to je prostě úžasné :)). Četla se jedním dechem a ještě teď jsem s ní unešená, byla napínavá a ten konec no prostě super, najednou tam bylo tolik akce a už ani nevím co psát ;). Připadá mi že ani těch 5 hvězdiček nestačí, jinak kdo nečetl tak mu tuto knihu můžu jenom doporučit!!!! :DD
Doufám že třetí díl u nás vyjde co nejdřív (já vím ještě jsem nečetla druhý díl a už chci třetí :DD)

15.07.2013 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Nádherný příběh, v polovině mi to přišlo trošku víc nudné, ale tato kniha od teď patří mezi mé nejoblíbenější :). DOPORUČUJI :)

08.07.2013 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krásný příběh, kniha mě dostala, ale i přesto si myslím že Pýcha a předsudek mě bude bavit o trochu víc :). Kdo tuto knihu nečetl, ať si ji rozhodně přečte, stojí za to ;D.

04.07.2013 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha se mi ze začátku líbila moc, ale ke konci mě celkem nudila a také velice překvapila. Mám zní takové smíšené pocity. Kniha se mi líbila, ale i nelíbila. Konec byl na mě tentokrát až moc otevřený a nejradši bych sáhla už po dalším díle, protože jsem fakt zvědavá.

18.06.2013 4 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Nejlepší série co jsem kdy četla :))) K tomu se nemusí nic víc dodávat. DOPORUČUJI PŘEČÍST!!!!!!!

16.06.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Wow :). A už bych nemusela nic psát. Takový napětí, to jsem zažila naposledy ve třetím díle ;). Pro mě druhý nejlepší díl z celé série. Hodně líto mi bylo Adriana, ale tak to mělo být. Ani ne za půl roku do začnu číst znovu, je to těžký když už to končí, chtěla bych pokračování, ale to už by bylo asi o ničem ;). DOPORUČUJU.

12.06.2013 5 z 5

Povídky z jedné kapsy se mi líbily mnohem víc než z druhé kapsy. Sice jsem to musela číst kvůli povinné četby (které mě vůbec nebaví), ale tohle je velká výjimka. Myslím si že to stojí za přečtení ;).

09.06.2013

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Třetí díl byl pro mě asi z trilogie nejslabší a pro mě tento díl byl i trošičku zbytečný. Přišlo mi to místa super a někdy zas moc zdlouhavý. Podle mě chtěla autorka doplnit třetí knihu do trilogie, ale mohlo to být lepší. Z téhle trilogie byl pro mě nejlepší díl druhý, i když jsem mu nedala 5 hvězdiček, pro mě si to nezaslouží žádná kniha z téhle trilogie. Každý ale hodnotí knihy jinak :). Tento díl už nemůžu tolik doporučit jako druhý.

07.06.2013 3 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Další super díl, ale pro mě patří mezi slabší knihu z téhle série. Konec byl super to jo, ale mě kniha nebavila tolik jako předešlé díly. Já vím je to asi zvláštní, já si nemůžu pomoct no.. Proto taky dávám jenom čtyři hvězdičky. Pro mě byl zatím nejlepší třetí díl.. No uvidím co bude dál :DD.

02.06.2013 4 z 5

Mě se kniha líbila,ale já jsem ji nečetla celou, jenom něco :).

31.05.2013 3 z 5