Kacka999 Kacka999 komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Díky této knize jsem měla tu možnost nahlédnout do životů lidí pocházejících z této země. Některé výpovědi pro mne byly tak silné, že jsem neudržela slzy.

17.02.2024 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kavárna v Kodani.... na romantické knížky jsem velmi vybíravá a ne vždy, vlastně skoro vůbec nejsem s obsahem spokojená. Ale tahle? Dlouho jsem se rozmýšlela, zda zkusím od této autorky některý titul... Obálka je nádherná. Takže obsah musí být skvostný také no ne? A opravdu byl. Jsem velice nadšená. Krásný romantický příběh bez přihlouplé erotiky. Těsím se na další knížku od této autorky. Doporučuji všema deseti:)

09.09.2023 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Páni. Druhý díl je za mě rozhodně lepší, než první. Hlavní dvojice mi byla více sympatičtější a i děj byl zajímavější. Těším se na další:)

21.08.2023 5 z 5

Maková válka Maková válka R. F. Kuang (p)

Od této knížky jsem měla hodně velké očekávání. Vzhledem k tomu, že v mém okolí byla velmi vychvalována, jsem se na ni opravdu těšila. Nebylo to vůbec špatné. Někdy jsem nemohla přestat číst a někdy se to zase táhlo. Každopádně jsem spokojená a těším se na další díl. Doporučuji si přečíst :)

04.08.2023 4 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Musím říct, že mě tento díl bavil z předcházejících asi nejvíce. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení a každá kapitola byla čím dál tím zajímavější a napínavější. Jsem velice spokojená a těším se na další díl :)

03.07.2023 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Kei Koga

Čtvrtý díl mě opět celkem zklamal, čekala jsem více brutální děj...

15.06.2023 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle byla fakt BOMBA! Těším se na další :)

11.05.2023 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Kei Koga

První díl byl zajímavější.

17.04.2023 3 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Kei Koga

Třetí díl byl dost slabý. A ten konec? Vůbec se mi nelíbil. Uvidíme, jak na tom bude čtyřka.

17.04.2023 2 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Za mě fajn. Nic pro slabé žaludky.

16.04.2023 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

(SPOILER) Trochu zklamání. Čekala jsem víc. Už od první zmíňky kleptomanie mi bylo jasné, kam se hlava Kolotočenky poděla. A kdo ji mohl asi tak zabít? Taky jsem v průběhu čtení na vraha přišla. Musím však brát v potaz, že je tato kniha od autorky první. A po přečtení Upálené vidím pozitivní rozdíl. Hlava mi však nebere oběšence na obálce :D

31.03.2023 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

No. Musím říct, že jsem od téhle krásky čekala víc. Styl psaní je velice zajímavý, ale osobně mi úplně neseděl. Samotný děj mě taky moc neuchvátil. Jsem celkem zklamaná, ale určitě dám šanci dalšímu dílu. Snad mě další díly ještě přesvědčí :)

19.03.2023 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tato kniha je můj teprve druhý thriller vůbec a jsem dost spokojená. Kniha vás vtáhne do děje a nutí vás číst dál a dál. Jediné, co bych vytkla je ta duchařina, která mi tam moc nesedí. Jinak zápletka je velmi dobrá a těším se na další knihu od této autorky:)

15.03.2023 4 z 5

Aurora hasne Aurora hasne Amie Kaufman

Ze třetího dílu jsem dostala pár infarktů, poněvadž byl příběh celou dobu napínavý a nešlo přestat číst. Nenarazila jsem na žádnou část, u které bych se nudila. Tato trilogie mě tak moc bavila až mě mrzí, že je konec.

16.02.2023 5 z 5

Aurora plane Aurora plane Amie Kaufman

Totálně jsem se do tohoto příběhu zamilovala. A je to fakt bomba.

16.02.2023 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Ne vždy se mi podaří do knížky až tak moc začíst, abych u ní strávila celý den. A do této jsem se naprosto ponořila... u žádné časti jsem se ani trochu nenudila a hltala písmenko po písmenku. Nemám, co vytknout. Jedno z nejlepších sci-fi, které jsem kdy četla.

24.01.2023 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Dlouhá a náročná cesta pastýře, který chtěl najít poklad. Moc se mi kniha líbila. Doporučuji si přečíst :)

05.01.2023 5 z 5

Kdepak jsi, krásný světe Kdepak jsi, krásný světe Sally Rooney

Tahle kniha se mi moc líbila. Autorka se mohla více rozepsat a trochu se více zaměřit na minulost Alice a její problémy. Konec mohl být také více rozepsaný. Jinak milá oddechovka.

26.11.2022 4 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Tenhle díl mě zas tolik nebavil jako ty předešlé. Do první poloviny jsem se nedokázala pořádně začíst, ale od té druhé to šlo jako po másle. Každopádně se těším na další :)

12.11.2022 4 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Teď jsem knížku dočetla a tohle... tohle bylo PEKELNĚ ÚŽASNÝ! Děsně jsem si to užila. Fakt bomba. Moje první knížka od Kulhánka a doufám, že není poslední :)

04.10.2022 5 z 5