Kacka999 Kacka999 komentáře u knih

Elantris Elantris Brandon Sanderson

Knížku nebo spíše bichli jsem si vzala s sebou na dovolenou. Nic jiného jsem za tu dobu nedělala, než jen četla, četla, četla a zase jenom četla. Hltala jsem každé písmenko a byla to fakt pecka! Tohle byla má už pátá kniha od Sandersona a pokaždé se mi to moc líbilo. Rozhodně stojí za přečtení :)

28.09.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha mi byla doporučena se slovy, že je fakt skvělá. Skvělá opravdu byla, ačkoliv se těmto tématům spíše vyhýbám, protože se mi z nich dělá nevolno. Každopádně je to hodně moc dobře napsané a rozhodně doporučuji si přečíst.

06.08.2022 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tato kniha byla fakt skvělá! Rozhodně stojí za přečtení :)

01.08.2022 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Jako pardon, ale tohle se mi opravdu nelíbilo. Musela jsem se přemáhat k tomu, abych pokračovala ve čtení. Po 60ti stránkách jsem to s touto knihou vzdala.

14.07.2022 odpad!

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Po téhle knize jsem sáhla, protože mě zajímalo, proč je tak oblíbená. Příběh se mi vcelku líbil až na to, že není podle mého názoru úplně reálný. Kniha byla čtivá a líbilo se mi, že člověk vlastně netušil, jak to celé skončí. Což u mnoha románů pro ženy člověk ví už od začátku. Za mě fajn kniha, ale není podle mě zas tak skvělá, aby obsadila místo v mé knihovně.

14.07.2022 3 z 5

Železný vlk Železný vlk Siri Pettersen

Obálka knížky je moc krásná a to byl důvod, proč jsem po téhle knize sáhla. Začátek děje byl pro mě trochu složitější a trvalo mi než jsem se zorientovala, ale potom jsem nemohla přestat číst, protože jsem hltala každičké písmenko a za mě fakt skvělý.

05.07.2022 5 z 5

Děti Bezejmenných Děti Bezejmenných Brandon Sanderson

Tato knížka od Sandersona se mi velice líbila. Byla stručná, žádné obkecávání. Věc, která mi hodně vadila byl překlad. Hrubka skoro na každé stránce.
Příběh byl každopádně opravdu pěkný. Taková hororová detektivka větší špetkou humoru.
Doporučuji si přečíst. :)

29.06.2022 5 z 5

Cytonik Cytonik Brandon Sanderson

Hodně moc jsem se těšila na tento třetí díl. Obálka je opět nádherná. Měla jsem od tohoto dílu velké očekávání a jsem velice spokojená s výsledkem. Sice jsem tento díl četla snad nejdéle oproti ostatním, ale i tak to bylo za mě skvělé a těším se na další.
Rozhodně doporučuji!

25.06.2022 5 z 5

Výhled na hvězdy Výhled na hvězdy Brandon Sanderson

Lepší byl za mě první díl, ale i tenhle byl super. Doufám, že tato série bude nadále skvělá, ačkoliv počítám i se slabšími díly.

06.06.2022 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Oproti prvnímu dílu lepší. Ale i tak to není žádnej strop.

06.06.2022 3 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Ačkoliv moc romantické knihy nemusím, protože mi přijdou všechny stejně naivní a nereálné, přemohla jsem se kvůli pěkné obálce. Příběh se mi líbil, nebylo to přeslazené. Takové normální. Konec mi však do toho celého příběhu moc nezapadal. Nebyla to bomba, ale tragédie taky ne.

06.06.2022 2 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Tato kniha je za mě opravdu skvělá. Miluju příběh i styl psaní.

06.06.2022 5 z 5