kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

za mně dobrá kniha, čtivá,zajímavá, a JINÁ -jiný způsob okouzlení ,konečně :) JINÁ povaha hlavní hrdinky

29.05.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

myslela jsem, že druhým dílem to končí. ale NE,musím si počkat na další abych se vlastně něco dozvěděla

12.05.2017 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Určitě si přečtu další díl, protože vubec nechápu o co tam jde. Občas jsem se zasmala ,občas chytala za hlavu. Je čtivá

04.05.2017 3 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

strašně zdlouhavé , i když né tak jak Odkaz dračích jezdců, a zajímavý námět jako Hostitel

01.05.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Přesně tak, Boží!!! :D kniha plná nečekaných událostí. Moc moc moc se mi líbila. Nevím co napsat, prostě fakt Dobrá .Chvilkami mi přišlo ,že něco podobného už jsem v nějaké jiné knize četla, erotické sceny jsem vůbec nečekala, a občas to bylo kapánek preslazené :D ale vážně dobrý příběh

20.04.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

určitě si přečtu další díl, ale nespěchám na to. Hlavní hrdinka mi nesedí, je strašně naivní

18.04.2017 3 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

v půlce knihy jsem ještě pořát nevěděla" co to je" a "možný SPOILER"pak se to najednou rozjelo a pak utíkali a pak je chytli a otevřenej konec :D kniha se četla dobře i když jsem "nevěděla" co je to vlastně za příšery, četla jsem behem dvou dnů pár hodin ale nebaví mě tenhle druh fantazie. něco jako vampýrská akademie

09.04.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

tak tohle nedočtu, nemám chuť sdílet svůj čas a její příběh. s takovou zoufalkou...Možná se to rozjede, možná to bude fajn, přece je to bestseller ALE Já si nebudu kazit den. mám ráda když mě kniha baví a těší ,ne deptá

01.04.2017 odpad!

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

knižní série Drahokamy mě vážně bavila. některé situace mi hlava nebrala a epilog krásně překvapil

31.03.2017 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

rozhodně zajímavé, i když někdy nevím co je důležité a co ne :) Určitě jdu na další díl

27.03.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

jako bych četla statusy na facebooku, takové čtení pro mně není, kdybych tu knihu nedostala jako dárek(úplně mimo) tak bych jí v životě neotevřela.Přečetla jsem pár stránek a tím to končí.

22.03.2017 odpad!

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

přece jenom krásný konec

22.03.2017 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

zbytečnost

22.03.2017 odpad!

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Rhysand... to je něco pro mně :D Doufám že v dalším díle ho bude víc, jinak by mě to asi tolik nebavilo,autorka všechno moc popisuje.

21.03.2017 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

dokonalej konec. Přiznávám, že jsem byla tak strašně zvědavá jak to dopadne, že jsem si přečetla nejdřív poslední dvě strany. Jinak tohle nikdy nedělám :) Prostě mě Morfeus úplně dostal, a konec úplně dodělal :D kdo by nechtěl nemuset vybírat...

21.03.2017 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

miluju tuhle ságu

19.03.2017 4 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Morfeus mě má omotanou kolem prstu. Tak jen doufam, že to dopadne tak jak chci :D Musím "říct" , že od půlky prvního dílu čtu jedním dechem. Hned otvírám 3

19.03.2017 4 z 5

úplně zbytečná kniha. Možná jako divadelní hra, docela dobrej nápad , ale kniha k ničemu...

19.03.2017 1 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

super! nemohla jsem přestat číst. konec byl ale moc sluníčkový

18.03.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

tak jo, ze začátku můj komentář nebyl vůbec kladný, ale později jsem se do knížky začetla a musím říct že Morfeus mě úplně dostal , a děj vůbec nebyl nudný jako ze začátku :) mám přečtené všechny

15.03.2017 4 z 5