kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Legenda Legenda Stephanie Garber

za mně úplná paráda, první díl mě moc nebavil. tehle byl boží

23.02.2019 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

princ mě zklamal, Jude je divná ale těším se na další díl

07.01.2019 2 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

druhej díl je mnohem lepší

19.10.2018

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

další díl už nečtu

25.09.2018 1 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

podle mně byl tenhle díl nejhorší. strašně zdlouhavý, pořád se opakovaly stejně sceny,věty...a chyby v textu.. předchozí díly se mi líbily

11.08.2018 3 z 5

Verum Verum Courtney Cole

tak tohle bylo taky docela matoucí, ale fakt že jsem knihu přečetla během pár hodin svědčí o tom že nebyla nudná (a taky že to tajemství mě strašně zajímalo a nedalo by mi spát ).No chvílemi byla kniha otravná , ale byla v pohodě

03.08.2018 4 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

skvělý ! teď musím jen doufat ,že vydají i poslední díl

03.08.2018 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

za mně se mi nelíbila, druhou půlku jsem už četla se sebezapřením

18.07.2018 2 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

tak to bylo trošku psycho :D v pohodě, určitě jsem to nečekala. takový malý překvápko tahle kniha

13.07.2018 4 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

skvělá kniha, někdy jsem nechápala text pod nadpisem , a nektere pasaze byly navic. pribeh byl uzasny

19.06.2018 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

není to špatná kniha, jen jsem už alergická na povstalce

14.06.2018 3 z 5

Klan Klan Dmitrij Rus

začalo mně to bavit až po sto stránkách. Ale pak to bylo super. celou dobu čekám nějaký podraz , a ono to nakonec přijde úplně odjinud

06.06.2018 4 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

nebylo to špatné. ptáci byli tak trošku MOC . Taková vtipně ukecaná kniha , která toho nepopisuje dost. Takže jsem některé věci ani nechápala. Ale byla fajn

30.05.2018 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

tenhle díl mně bavil nejmíň! už mám asi dost Maasové, pořád opakuje ty samé slova,věty a každý má nějaké trauma... je to nekonečný seriál, už to není dobré

22.05.2018 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

i přes to že se mi první díl nelíbil ,tak jsem šla do dvojky ,a bohužel tenhle díl, byl ještě horší než první

19.05.2018 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

asi nejsem cílová skupina, začátek byl hroznej, prostředek ušel ale konec byl zase děs

19.05.2018 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

oproti prvnímu dílu byl tenhle hodně napínavý. Skvělé !!! i když začátek mi dal trošku zabrat :)

08.05.2018 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

ani po všech přečtených komentářích jsem nečekala ,že ten konec bude fakt tak .... na nic. Tenhle díl byl úplně vycucaný z prstu. Škoda , první dva díly se mi fakt líbily

01.05.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

krásná kniha, série. moc se mi líbila

25.04.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

jsem strašně zvědavá jak tahle drzá princezna dopadne ,a s kým bude

20.04.2018 4 z 5