kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Caraval Caraval Stephanie Garber

postavy byly málo popsané,takže mi nebylo ani lito když se jím NĚCO stalo. taková trochu říše divů.nějaké chyby v textu.nejsem pruďas ani kritik ,ale chyběl mi tam šmrnc. docela "suchá" kniha. líbilo se mi,že emoce byly popisované v barvách ,konec tečka

15.04.2018 2 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

bohužel končím s nedočtenou knihou, mám tady v pořadí zajímavější knihy, možná až se jednou budu nudit a nebudu mít lepší knihu po ruce, tak se k ní vrátím

13.04.2018

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

první díl byl kouzelný, druhý úžasný ale třetí je prostě jen třetí. MOŽNÝ SPOILER
celou knihu jsem čekala že se NĚCO stane, pak se teda něco stane. skoro jsem to ani nevnímala a na další straně už je po všem. tahle kniha ve mně nezanechala SKORO nic, ale i tak je dobrá, já bych knihu napsat nedokázala, takže asi tak.

09.04.2018 3 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

taková zvláštní oddychová duchařina

03.04.2018 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

za mně super, ne na pět hvězd ale fakt fajn kniha. A v půlce to bylo fakt nečekaný. Chvilku jsem nechápala, jakože cože? :) kniha se mi líbila ,hurá na další

03.04.2018 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

kniha mně zase tolik nebavila

14.03.2018 3 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

za mně, bylo to až moc dlouhé, protažené a byly tam zbytečné části

10.03.2018 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

skvělá kniha

28.02.2018 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

tento díl byl nejlepší, a mělo to jím i skončit

16.02.2018 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

upřímně, tenhle díl už byl hodně trapnej. do dalšího už nejspíš nepůjdu

16.02.2018 4 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

úžasné

30.01.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

to co je mezi Clare a Jacem je fakt hrozně divný a ujetý, snad to v trojce už vyřešej

29.01.2018 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

nejdřív jsem viděla film, a je to už delší dobu.vůbec jsem si ho nezapamatovala, byl hroznej. pak jsem četla nějaké dobré recenze na knihu, tak jsem si jí přečetla.no kniha mě bavila.

29.01.2018 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

druhej díl ...prostě skvělej !!!

15.01.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

miluju tuhle knihu

06.01.2018

Cinder Cinder Marissa Meyer

většinu knihy jsem si říkala ,že je fakt dobrá. zkazil mi to konec. zase jedna...
!!! pozor možný spoiler !!!
ztracená princezna ,ktera má vsechny zachránit . jasně že si přečtu další díl

05.01.2018 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

skvělé

04.01.2018 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Dmitrij Rus

tohle je zajímavá kniha, těším se na další díl, protože určitě postoupíme do dalších, zajímavějších levelů a questů -nebo jak to je správně :D asi jí koupím bráchovi k narozeninám. mně se moc líbila

21.12.2017 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

tahle kniha se mi nelíbila,protože (nechci házet spoilery) to o čem je ,už mi leze krkem, četla jsem jí strašně dlouho

08.12.2017 2 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking