kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

nedočetla jsem jí, né proto že byla špatná, jen jsem netušila ,že je to pokračování. takže jsem ničemu nerozuměla. později si jí možná přečtu

27.11.2017

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

:) Kazimír Brekeke :)...to nedostanu z hlavy,napadlo mě to v půlce knihy. :) Vůbec jsem se nemohla začíst, první půlka byla o ničem a přitom důležitá pro zbytek knihy.Věk hlavních postav byl taky MOC. Ta druhá samá nevydařená akce :) Myslim ,že na 5 hvězd to není ,ale 4 dám.snad se v příštím díle dočkám aspoň pusy :)

21.11.2017 3 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

paní, to byla vážně zvláštní kniha. kniha mi občas přišla že má kousky z Labyrintu s Davidem Bowiem a z Šepotání.a přitom tak origilální až tradiční příběh.líbila se mi. hvězdu strhávám jen za tu hudbu,bylo jí tam až moc na mně,vůbec nerozumím těm hudebním pojmům

16.11.2017 4 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

tahle série je fajn, vtipná a prostě fajn.líbily se mi všechny tři díly

13.11.2017 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

páni,tak tohle byla vážně síla!

05.11.2017 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

fajn kniha, zajímavý svět. vtipné hlášky. takové osvěžení po knize kterou jsem četla předtím(slaďárna) :) .líbila se mi, těším se na dvojku

31.10.2017 4 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

knihu jsem dočetla o půlnoci, byla jsem ubrečená ,trochu smutná ale spokojená. moc hezká série. určitě se k ní vrátím

28.10.2017 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

no jo, ještě že mám doma i poslední díl...oči už mě štípou.
kniha je prostě super.
tygří ságu řadím ke svým oblíbeným
teď jsem zvědavá na tygrův osud

27.10.2017 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

neříkám nic, zase tady máme obyčejnou holku , která se zamiluje do prince. pak je tady ještě jeho krásnej bratr, ach jo,teď si vyber Kelsey!kniha se mi líbí, i když patří k těm po kterých se ráno vzbudím a trošku se lituju. autorka poposuje moc krásně a i trochu zbytečně :)

25.10.2017 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

hezká kniha, jen mi na konci připadala Kelsey zbytečně "taková".jinak takový trochu indiana jones :) líbila se mi, už čtu tygrovu stezku

21.10.2017 4 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

moc pěkná knížka ,super nápad,nic nebylo předvídatelné. srážím bod za hodně chyb v textu

15.10.2017 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

docela hloupá kniha, nic mi tam nesedělo ,nebo spíše úplně všechno vycházelo.to tajemství už mi došlo od začátku, asi už se ze mně stal náročnější čtenář

13.10.2017 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

asi nebudu první ani poslední, kdo si bude připadat ošizený a skvělý příběh, knihu jsem dočetla a jsem trošku naštvaná. myslím si ,že všechno co se nestalo v dvůr mlhy a hněvu ,tak se to stalo v říši bouří, nevím co si mám myslet, ale asi poprvé mě Sarah nenadchla. možná kdybych nečetla dvojku dvorů, byla bych unešená. úplně nejmíň mě bavila Aelin-Celena.Všichni ostatní byli super

23.09.2017 3 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

mně se kniha líbila, sice nebyla nějak extra super zaživná , až ke konci jsem si vygooglila který z tech všech Targeryenů byl Egg :), jsem ráda ,že jsem jí četla

15.09.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

páni, parádní kniha. zajímavý příběh, zajímavě napsaná. rozhodně jdu do dalších knih paní Stehlíkové

18.07.2017 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

kniha mě neurazila, ale ani nenadchla. Je to příjemné čtení, ale nic závratného. je to asi spíš pro mladší čtenáře, mě je 27 a baví mě jiné knihy :)

18.07.2017 3 z 5

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

za mně dobrá, zajímavá kniha. I když bylo v knize hodně popisováno prostředí a okolí ,nebyla to nuda.těším se na další

04.07.2017 4 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

za mně fakt super! už patří k mým oblíbeným ,ke kterým se ráda vrátím

15.06.2017 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Mavena si představuju nějak mezi Joffreyem a Tomenem z Hry o trůny,ale joo, dalo se to číst. nějak jsem se nedokázala vcitit do Mare , nepřemýšlela jsem jestli bych něco udělala jinak , a pak najednou bum prásk, všechno špatně :) teď jen čekat až vyjede další díl. jsem zvědavá co ten Maven vymyslí, a kdo, co ,kde a komu zase nalže...

10.06.2017 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Hodně dobrá kniha, mohla bych jí přirovnat k Hunger Games nebo Skleněný trůn, sice bylo v textu strašně moc chyb, jsem rada že autorka nevysvětlovala věci do detailu, většinou to v knihách trošku přeskakuju a v téhle to chybělo ,jsem za to ráda. Hned jdu na další díl

05.06.2017 5 z 5