JJJ007 JJJ007 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Výborně napsaná kniha, velmi čtivý příběh "divné ženy". Tuto knihu doporučuji jako povinnou četbu. Tento příběh nám pomůže pochopit, že "divnými" se můžeme stát i my.

07.05.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pěkná kniha. U mě vyhrává Než jsem Tě poznala. Kniha Sama sebou se mi četla pohodově.

25.02.2019 4 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Tuto knihu jsem četla opakovaně, je krásná, velmi poutavý příběh.

19.02.2019 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Úžasně napsaná kniha. Některé příběhy by měla číst většina žen, aby věděla. Tato patří mezi ně. Doporučuji.

19.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha je psaná nářečím. Vůbec mi nevadilo, já su z Moravy. Knihu jsem určitě nečetla jedním dechem, ale bavilo mě ji číst.

04.02.2019 2 z 5

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Úžasná kniha pro každého, který neví, jak začít. Doporučuji!!! Tuto knihu mám pořád po ruce.

29.01.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velmi zajímavé čtení. Úžasně napsaná kniha, stačí si jen vybrat, jestli začít číst pohled mladého muže nebo mladé ženy. Vybrala jsem si muže a udělala jsem dobře. Obě linie jsou skvěle čtivé a potávají se jen vyjímečně. Už dlouho jsem neměla na straně 26 slzy v očích.

28.01.2019 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Velmi čtivě napsaný příběh hluboké nenaplněné lásky. Ne vždy všechno končí žili spolu až do smrti. Knihu jsem dočítala se slzami v očích.

04.01.2019 5 z 5

Otevírání dveří do nitra Otevírání dveří do nitra Eileen Caddy

Úžasná kniha! Doporučuji.
Krátké pojednání na každý den, neuvěřitelně pravdivé, jen ho umět přečíst :-)

03.01.2019 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Tato kniha se mi četla velmi dobře a hlavně rychle. Není to úplně romantický příběh, detektivní zápletka mě mile překvapila. Věřím, že kdo chce, si najde kouzlo této knihy.

03.01.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Oba díly jsem četla téměř jedním dechem. Skvělý příběh. Těším se na třetí díl, už v říjnu :-)

11.07.2018 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Velmi zajímavá kniha, ve které je válka ukázána z jiného pohledu. Poutavě napsaný příběh rodiny a jejich přátel. Doporučuji.

11.07.2018 5 z 5