JJJ007 JJJ007 komentáře u knih

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Krásný a dojemný příběh, i když je vymyšlený (prý). Co my víme, děje se tolik nepochopitelných věci a zázraků. Knihu si určitě přečtěte, stojí za váš čas.

17.07.2022 5 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Pěkný příběh bolesti, přátelství, lásky. Kniha stojí za přečtení.

16.07.2022 4 z 5

Viktorie Viktorie Daisy Goodwin

Skvěle napsaný příběh dvou let královny Viktorie. Kniha se mi četla dobře, děj krásně ubíhal. Doporučuji.

07.07.2022 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Podle názvu knihy jsem čekala trochu jiný příběh, ale překvapil mě. Takový konec jsem opravdu nečekala. Ano, každý máme svoji pravdu. Knihu doporučuji, stojí za přečtení.

07.07.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Tato kniha je velmi oddechové čtení, po těžkých tématech, které jsem v poslední době četla. Kniha je příjemně napsaná. Dobře se čte.

02.07.2022 4 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Po přečtení mám v sobě rozporuplné pocity. Určitě knihu doporučuji. Opravdu bychom si měli vážit toho, co máme, jak můžeme žít. Hrozné je, že za chyby rodičů pikaji děti.

26.06.2022 5 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Knihu doporučuji všem, kteří si myslí, že neví jak dál. Krásný příběh. Rodina a láska je základ knihy. Citáty v knize jsou velmi pravdivé a krásné.

21.06.2022 5 z 5

Dědictví Dědictví Susan Kay

Skvělá kniha, úžasný příběh. Opravdu velmi dobře napsaný historický román.

18.06.2022 5 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Poutavě napsaný příběh, který se velmi dobře čte. Přivítala bych ještě dalších 280 stran :-) Těším se na další knihu od této autorky.

18.06.2022 5 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Moc pěkně napsaný příběh. Osudy žen, které protnou jejich děti.
Kniha se mi četla velmi příjemně.
Doporučuji.

28.05.2022 5 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Pěkné, klidné, pohodové čtení. Přeji si ve svém životě potkat takového pana Truluva.
Tuto knihu doporučuji.

15.05.2022 5 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Opět skvěle napsaný román tohoto autora. Takové knihy je radost číst, úplně mě přenesou daleko od reality.
Doporučuji.

15.05.2022 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Pěkně a čtivě napsaný příběh mladičké slečny. Co se stalo jsem tušila cca 100 stran před koncem. Autorka opět skvěle popsala téma, které není lehké a dle mého názoru se ji to povedlo. Doporučuji.

26.04.2022 5 z 5

Sestry B. Sestry B. Milena Štráfeldová

Pěkně a čtivě napsaná kniha. Příběh jsem měla možnost srovnat i s filmovým zpracováním. Kniha je lepší, je v ní víc informací. Život není peříčko. I Lída prožívala pády a vzestupy, jako my všichni.
Knihu doporučuji.

18.04.2022 4 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Skvěle napsaný román. Určitě stojí za přečtení.

15.04.2022 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Tuto knihu všem doporučuji. Po přečtení jsem dlouho v hlavě měla jména sourozenců a jejich kamaráda. Je nepochopitelné a strašné čeho všeho jsou lidé schopni.

04.04.2022 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Do této knihy jsem se začetla až po 160 stranách. Příběh je dost předvídatelný.

30.03.2022 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tohle není oddechové čtení. V půlce jsem chtěla knihu odložit a pak jsem druhou půlku přečetla za odpoledne - změna děje a velmi silný příběh.

17.03.2022 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem nedokázala odložit. Je to velmi silný příběh žen, které život nešetřil, ale ony zvládly žít dál. Hlavně se nelitovat! Kniha opravdu stojí za přečtení.

13.03.2022 5 z 5

Dáma Měsíčního svitu Dáma Měsíčního svitu Rainer M. Schröder

Příběh slečny a pak dámy mě velmi překvapil. O mafii toho teď vím o trochu víc. Knihu doporučuji

08.03.2022 5 z 5