JJJ007 JJJ007 komentáře u knih

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Smutně vtipný příběh, na který budu dlouho myslet. Někdy stačí opravdu málo a pochopíme. Knihu doporučuji.

23.02.2022 5 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Úžasně napsaný příběh rodičovské lásky, který se skutečně stal. Doporučuji.

17.02.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Příjemné pohodové čtení. Romantický příběh od začátku až do konce. Moc hezky se čte.

12.02.2022 4 z 5

Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Milan Krčmář

Skvěle napsaný příběh, který stojí za čtení a váš čas. Dlouho na tuto knihu nezapomenu.

05.02.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Zajímavý příběh o velkém neštěstí rodiny.

09.01.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle je síla. Knihu jsem přečetla za jeden den. Vážně je to příběh, od kterého se nedá odtrhnout. Víme my, co je v našich životech pravda??

02.01.2022 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Pohodové romantické oddechové čtení. Příběh je psaný velmi čtivě.

01.01.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Nádherně napsaný příběh, na který budu dlouho myslet. Knihu doporučuji.

29.12.2021 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Opravdu silný příběh. Je strašné, že takové věci se mezi lidmi dějí a okolí je v pohodě. Šílený. Vím, jak strašná je netečnost lidi.
Doporučuji tuto knihu.

19.12.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé napsaný román. Velmi dobře se mi četl. Věřím tomu, že realita byla ještě horší.

28.11.2021 5 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Susan Mallery

Oddechové čtení. Nereálně sladké.

21.11.2021 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha nezklamala má očekávání, předčila je. Tuto knihu bych opravdu dala do povinné četby. Jsou příběhy, které nás posunou nebo zastaví, abychom si uvědomili, jak žijeme. Tato kniha je jednou z nich.

17.11.2021 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Velmi zajímavě napsaná kniha, poutavý příběh. Moc mě bavila. Těším se na další knihy od této autorky.

05.11.2021 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Knihu doporučuji VŠEM!! Jsou pravdy, které bychom měli znát, i když jim velmi těžko budeme věřit. Ale stalo se.

31.10.2021 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Další skvělý román od Nicholase Sparkse. Jeho knihy miluju. Ale uznávám, že některé byly lepší. I přesto dávám 5 *

29.10.2021 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Velmi zajímavě napsaný příběh v různých časových osách se vše vysvětlujícím koncem. Moc pěkná kniha.

25.10.2021 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Velmi zajímavé a náročné téma netradičně zpracované. S ohledem na poslední část knihy jsem se rozhodla dát 5 hvězdiček, před ní jsem váhala.

02.10.2021 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Poutavě napsaný příběh, nad kterým je dobré se zamyslet. Nebylo by ku prospěchu jednou za čas ztratit paměť a na svůj život se podívat s odstupem?? Já bych dost věcí pochopila dřív a řešila bych je citlivěji. Snad.
Velmi zajímavý příběh. Doporučuji.

16.09.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Šikmý kostel je velmi silný příběh, který bych zařadila do povinné četby studentům.

23.07.2021 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Velmi silný příběh. Prý podle skutečné události. Tuto knihu si budu velmi dlouho pamatovat.

04.07.2021 5 z 5