Jita160 Jita160 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Smích,slze,husí kůže to vše jsem prožívala při čtení tohoto skvělého příběhu.
Bianku jsem si zamilovala hned byla chytrá,upřímná,pracovitá a přímá.
Netvor?Skořápka může,který hrál roly tvrďáka,ale když poznal ji skořápka praskla a tekla z něj jen láska,plno citu a uctívání.
Moc jsem si ty dva užila a už se těším na pokračování .
Někdy prostě chybí slova chvály...tak tím chci jen říct,že neváhejte a zpříjemněte si den s touto skvělou knížkou.
Rozhodně Doporučuji!!!!

18.07.2021 5 z 5

On On Elle Kennedy

Lowe Story o dvou mužích hokejistech?
Velmi záživné čtení.
Příběh také popisuje jak i v dnešní době se společnost dívá na gaye jako by to snad ani nebyly lide (naprosto nechápu,diskriminace mě vadí)
Příběh byl sexem nabitý,zábavný a přitažlivost,která mezi nima rostla tolik let se nedala zastavit.
Prostě láska na ledu...

Rozhodně Doporučuji.

14.07.2021 5 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Ano, to je přesně ten druh příběhu ,který jsem momentálně potřebovala a taky dostala.
Milý ,romantický bez velkých záporáků nebo nebezpečí. Přeskočí jiskra a už se v tom oba plácají :,-)
Talentovaná umělkyně tetování a její sexy domácí ,který je sám na výchovu své malé dcerky.
Už to vám musí napovědět že to bude klidná a láskyplná knížka u které se budete jenom usmívat.

05.04.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Nejlepší vládci jsou ti,kteří umí stejnou měrou používat cukr i bič.

Naprosto skvělá pohádka o princezně a jejím osobním strážci. Okamžitě mě naskočil film s Kevinem Costnerem a Whitney Houston.
Byli jako kočka s myší. On neustále velel,dožadoval se a ona utíkala a neposlouchala. Jenomže utíkat se pořád nedá... vzájemná chemie a přitažlivost byli silnější. Zakázaná láska a vše co k ní patří byla pro ně jako magnet.
Emoce létaly vzduchem, ale oba byly tak pohlcení jeden druhým ,že dokázali zdolat obrovské překážky a bortit hradby monarchie.
Z princezny se stává silná panovnice a z osobního strážce její pevný pilíř.
Sakra to bylo fakt boží!!!
Rozhodně doporučuji k přečtení.

14.12.2023 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Závěrečný díl už byl mnohem jasnější.
Temnota vystřídala světlo.
Veškerá hrůzostrašná tajemství se odkryla.
Zastřená paměť se navrátila.
Dětské sliby se stali skutečností.
Opravdu hodně šílený a krutý příběh.
Ze začátku by mě nikdy nenapadlo jaké zvěrstvo se za vším skrývá...
i když,je jí vážně konec????

19.11.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Úplně má první knížka od této skvělé české spisovatelky a rozhodně nebude poslední. Nalákala mě hlavně obálka knížky, protože to se vážně povedlo.
Bylo to tak svěží, zajímavý ,poutavý ,humorný a velmi jemný čtení.
Japonská kultura je pro mě hodně vzdálená ,ale přesto velmi vzrušující. Jejich zvyky ,víra a hodnoty jsou pro nás evropany tak nepochopitelné a někdy až nenormální. Děkuji za tento krásný příběh lásky okořeněný taterským uměním,které velmi obdivuji.
Být mladší tak jsem jako obrázek :-D:-D:-D

14.11.2023 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Tento milostný příběh je určen pro mladé čtenářky, ale proč si nepřipomenout když nám bylo náct a byli jsme taky poblouzněné???
Mladá láska, která začala velkým přátelstvím. Pak se z ní stala po traumatickém zážitku nenávistí. Opět se setkali a začali nacházet střípky ze své minulosti. Srdcebolný a toxicky příbě byl boj o to aby Tate a Jared našli co vždy měli společného...velké přátelství, vášeň a lásku.

07.11.2023 4 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) S těmito žlutými knížkami rozhodně neuděláte chybu .Spisovatelka píše humornou formou, která se neomrzí
a moc dobře se čte.
Náhodná setkání ,sex na jednu noc a neplánované těhotenství vždy pořádně zamíchá kartami.
Mrkev a hrášek jak je nazval Jasper jsou přes všechny svá traumata z dětství schopni najid silu a otevřít se tomu druhému i když je to velmi bolestivé.
Díky svým skvělý kamarádům je tato začínající cesta pro oba snažší.

26.09.2023 4 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Tak tohle vůbec nebylo špatné!!!
Fantasy skoro nečtu, ale z kombinací s erotikou to mělo pořádnou šťávu. Tady se rozhodně nebudete usmívat spíš vám s Chladného krále budou stát chloupky po celém těle.
Příběh vás zavede do roku 2190 kde vládne Krenuse krutovládce a démon. Jak se říká jaký otec takový syn... jenže když se objeví ta správná žena, která je nevinná a neustále se brání a potlačuje vnitřní strach vše nabere úplně jiný směr. Dominanci ,kterou krutý princ Kardes zahlcuje Mesilii se otočí ve spalující vášeň a oddanost.
Očekávejte příběh o světě kde se vše vrací do dávné minulosti a monstrum ,který si podmaňuje svět svojí silou démona a svými sadistickými choutky.
Brrrrrr!!!!!

13.09.2023 5 z 5

Rty s příchutí vína Rty s příchutí vína Aleš Novotný

(SPOILER) Tuto knížku jsem si vybrala hlavně podle jejího názvu (kdo mě zná ví proč :,-). Příjemná třešinka na dortu bylo, že se tento milý příběh odehrává pro mě na tom nejkrásnější místě což ,je Pálava.
Jsem přesvědčená ,že tato love story je pro hodně mladé čtenáře i když je tam i prostor pro rodiče a jejich snahu jak co nejlépe vychovávat své děti a dát jim ten pomyslný prostor k dospívání.
Ukazuje se že homosexualita a pansexuálové nejsou stále přijímání v naší společnosti tak jak by měly.
Moc se mě to líbilo.

28.08.2023 4 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Zas tak moc ho nežeru? No to snad jenom ze začátku....
Falešný vztah ,který oba dva potřebovali, ale každý z jiného důvodu. Příběh byl naprosto famózní ,vášnivý, hříšný, ale hlavně úsměvný a táaak humorný.
Amorův šíp kolem nich jen tak letmo proletěl ale stejně je zasáh a dokázal vykřesat takovou chemii, jiskření a nakonec lásku jako trám.
Tuto skvělou knížku vřele doporučuji.

10.05.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

(SPOILER) Z tohoto romantického příběhu vám bude příjemné teploučko v této předvánoční době. Odehrává se na Francouzské riviéře na miliardářově jachtě.
Xavier úspěšný byznysmen a vdovec ,který shání chůvu pro svou dcerku. Je velmi uzavřený a už vůbec nevěří ženám... má zlomené srdce a i to patří pouze jeho dceři.
Josie je úžasná architektka, která dá výpověď z práce kvůli sexuálnímu harašení svého šéfa a odmítnutí povýšení, které si zasloužila. Vezme na poslední chvíli nabídku aniž by věděla že tato pracovní příležitost jí převrátí život naruby. Nejenže si velmi oblíbí Xavierovu dceru, ale naprosto podlehne jemu samotnému.
Krásný a velmi vtipný milostný příběh kde vám nebude nic chybět.
Snad jen lehátko zabořené v písku na které bych se mohla položit a při zvuku moře se začíst....

04.12.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Páry nám dospělí už neřeší jen kde a na jaký způsob si to rozdat a do jakého baru jít kalit.
Začali žít životy se všemi jeho překážkami a každý pár řeší jiný a po svém.
Čeká vás tu nová postava můžu říct takový nezvaný kamarád Alex....ten vás pobaví.
Celá série byla boží a tento poslední díl je příjemné zakončení a rozloučení s touto skvělou partou.
Moc doporučuji!!!!

08.11.2022 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak tohle mě bavilo a to ,že hodně.
Způsob střídavého vypravování obou hlavních hrdinů byl osvěžující.
Originalita příběhu vás okamžitě vtáhne do děje. Tady nechybí nic,... Najdete tu vše co má chytlavý příběh mít. Kinga právnička a prokurátor byli skvělí pořád je to k sobě táhlo i když nechtěli a neměli být spolu.
Nečekejte jenom sex tady si kluci i zastříleli:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

28.10.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Naprosto BOŽÍ !!!! Mít po ruce víc takových knih tak nejsem schopná nedělat nic jiného než jenom číst.
Tento příběh vás vtáhne a už nepustí A po dočtení nepotřebujete pauzu ale okamžitě pokračování Exodus.. takže vůbec nezačínejte číst pokud nemáte po ruce další díl.
Klub nebezpečný sexy mužů
Pomsta... Skvělé, jiné, ujeté pro mě jako dělané :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Rozhodně doporučuji.

10.10.2022 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Nádherně božííí... příběh se ze začátku tváří jako klasická mafiánská love story,ale bylo to jiný, svěží, napínavý,vtipný a originální.
Když už si myslíte ,že víte jak to bude dál tak ejhle...
Liam ji vnímá jako včelí královnu,která nedává med zadarmo a Tru mafiána přezdívá vlku,pořád vrčí a je jí stále v patách.
Tru je prostě romantická duše,která se ztratila v mafianových smutných očích a on v ní našel světlo ve své temnotě.

19.03.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Klasický milostný román s mírnějším tempem než jsem u této skvělé spisovatelky zvyklá.
Přesto to bylo zakázané ,troufalé ,dráždivé ,sexy ...no nedalo se odolat.
Jak se vypořádat v situaci kdy mladou dívku
přitahuje otec (veterán) expřítele?
A co dělat ,když se mozek vydá zcela jiným směrem než by měl?
A co srdce vydrží takovou bolest pro muže kterého nesmíte z mnoha důvodů milovat?
Jardan a Pikeovi prostě budete fandit!!!
Boží :,-)

13.02.2024 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Taková kniha ze života prostě vždy se nedějí jen pěkné věci.
Ty dva po delší době svedla dohromady ztráta blízkých a boj o opatrovnictví.
Jednoduché ,milé, sexy i když předvídatelné, ale chytlo mě to za srdce.
Epilog se moc povedl.

04.02.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Když čtu typ takových romanťáren tak si říkám ,,jo tohoto chlapa bych chtěla", ale tady bych chtěla být panička tohoto psího mutanta Marshmallowna. Dodal tomuto příběhu velmi humornou linii u,které jsem se fakt bavila.
Begonie je ta nejradostnější žena. Je nesobecká, upřímná a děsně střelená se svým psím mutantem u nohou.
A pak tu máme pana Mrzouta, pana Odměřeného a pana Vyšší Společenská Třída.
Okolností je donutí být pár, ale ona je pro Hayese ta nejlepší a nejhorší falešná přítelkyně. Begonie je siréna,která ho svedla na souši a on ji začíná být bezmezně oddaný. A Hayes je první muž ,který jí po rozvodu promastí muffin :-D.
Dokáže Begonie zchladit Hayesovo chladné srdce? A dokáže Hayes překonat a žít s alergií na Marshmallowna? :-D:-D:-D

28.01.2024 5 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Emilie je princezna ,, princezna lidu", monarchie si z ní udělala svého pěšáka na šachovnici. Hledá se, zkouší najít sílu v tom chaosu a prosí své srdce aby nepodlehlo kvůli nevlastnímu bratru, který ji nedá spát a přitahuje jí magickou silou.
Tragédie ,kterou je svědkem ji otevře oči a musí začít jednat jako opravdová královna.
Je načase se přestat bát... a přijmout změny. Přetavit se skrz oheň, krev a železo do ženy natolik silné aby zvládla novou realitu.

14.01.2024 4 z 5