Zvrácené království přehled

Zvrácené království https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518698/bmid_zvracene-kralovstvi-sZ4-518698.jpg 4 325 325

Royal Elite série

Království by nemělo padnout. Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou. Tajemství vyjdou na světlo. Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost. Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky. Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám. Něco jsme si slíbili. Ona je moje. Jsi připravená na poslední hru, miláčku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Twisted Kingdom , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvrácené království. Přihlašte se a napište ho.

alzbeta2843
dnes 3 z 5

Pekné rozuzlenie celej zápleky a odkrytie všetkých tajomstiev. Mne sa páčilo stupňovanie v predchádzajúcich dieloch, tu už sa to len riešilo a dopĺňalo. Táto kniha mi prišla z celej série najslabšia, čo neznamená, že je nutné zlá, ale oproti predchádzajucim dielom mi prišla dosť slabá. Vzťah Elsy a Aidana sa vyvinul a ešte upevnil. Za mňa pekné ukončenie série, teda skôr príbehu týchto dvoch. Ja sa veľmi teším na iných hrdinov, ktorí mi boli sympatickejší a dúfam, že sa i čoskoro dočkám.

terezaterka2000
13.05.2024 4 z 5

Poslední díl trilogie a bavil mě ze všech nejvíc.
Miluji, když je i v romantických a erotických knihách nějaké napětí a to autorka umí splnit.
Trilogii rozhodně doporučuji a těším se na další autorčiny knihy.

TerkinKnižnySve
11.05.2024 5 z 5

Rina Kent - Zvrácené království (3. Časť trilogie o Aidenovi a Else)

Počet strán: 312
Vydavateľstvo: @knihydobrovsky #edicered
Žáner: #erotika #romantika

Navrat po vyše roku k Rine Kent stál za to!

Aiden a Elsa, pokračujú vo svojej súkromnej vojne o lásku toho druhého.

Ale aké veľké prekvapenie nám prináša autorka?

Napriklad návrat Ethana - Elsinho otca to bola veľká bomba!

Musím povedať, ze v tejto časti ma vytáčali úplne všetci až na Teal a Ethana, u tých jediných som mala pocit, že im je to bud jedno alebo nie su narcisi čo len hrabú pre seba.

Konečne sa nam odhalí cela minulosť Elsy a Aidena a bolo to krásne, smutné, kruté ale nádherné.

A dokonca Aiden nebol po celý čas zlým ču*akom ale dokonca prejavil aj vtipnú stránku a nehu - až sa mi to k nemu nehodilo

Určite to bolo výborné ukončenie trilógie i keď po dočítani som mala pocit, že sa tam skoro nič nestalo ale stalo a veľa

Rozhodne sa teším na ďalšie časti, ktorých je požehnane už len nech ich vsetky postupne preložia.

Kniha č. 114/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #rinakentauthor #royaleliteseries #zvracenekralovstvi

Obsah:

#temnáromantika #tyrania #antihrdina #tajomstvo #stredná škola

Království by nemělo padnout.
Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou.
Tajemství vyjdou na světlo.
Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost.
Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky.
Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám.
Něco jsme si slíbili.
Ona je moje.
Jsi připravená na poslední hru, miláčku?

Zvrácené království je třetím dílem série Royal Elite a patří za Zvrhlého krále a Ocelovou princeznu. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé.

Nejedná se o samostatný román.

10 nejprodávanějších knih (43. týden)

01.11.2023

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Kniha Zvrácené království v seznamech