Janík511 Janík511 komentáře u knih

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Nemohu hodnotit, nebavila mě a tak jsem ji po pár kapitolách odložila a vracet se k ní už nebudu.

27.08.2022

V jeho stínu V jeho stínu Audrey Blake

Jak jsem se na knihu těšila, tak docela zklamání. Do půlky to šlo, ale druhá část už vysloveně nudná a co ten konec? Bude snad další díl? Vysoké hodnocení proto nechápu, já ho dát určitě nemohu.

25.08.2022 3 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Nic moc, konec divný.

13.08.2022 3 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Kniha mě příliš nenadchla, postrádala napětí, akci a do děje mě prostě nevtahla. Byla jsem ráda, že je konec a ani ten pořádně nestál za nic. Knihu hodnotím jako slabý průměr.

03.08.2022 3 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

I tato série je velmi dobrá a budu čekat další díl.

22.07.2022 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Celou knihu čekám na cokoliv, nějakou akci a ono se tam vlastně vůbec nic neděje až do úplného konce. Nechápu smysl této knihy a co má přinášet. Takže ztráta času.

11.07.2022 3 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Nelíbila se, vlastně je to o ničem.

01.07.2022 2 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Akční a napínavá kniha, která Vás nenechá oddechnout. Příběh je sice dost pritazeny za vlasy, ale mě sedl jako Šelma nebo Hrackar. Ráda si přečtu časem další díl. Autor mě s novou hrdinkou určitě nezklamal.

30.05.2022 5 z 5

Útěk Útěk Peter May

Dočetla jsem, ale nelíbila se mi. Vysoké hodnocení dát proto nemůžu.

28.05.2022 3 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Napínavé až do konce.

26.05.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Ach jo, jalovy děj o ničem, který mě dost nudil. Těšila jsem se na zajímavou knihu a po delší době špatně psaná kniha, která ničím nezaujme. Vůbec nechápu její vysoké hodnocení. Za co?

24.05.2022 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Do půlky mě kniha celkem bavila, taková romantika až za hrob. Pak ale děj celý stagnoval a byla to jen jedna přeslazená fraška, kdy už jsem se neskutečně nudila. Posledních několik desítek stran jsem už vysloveně přeskakovala. Druhý díl nemám v plánu vůbec číst. Bohatě mi stačilo toto.

20.05.2022 3 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

(SPOILER) Dobře propracovaný příběh, i když počtem stran mě do kolen nedostal. Byla jsem zvědavá na konec a kdo za vším vezi. Přesto dávám vysoké hodnocení, i když nemůžu říci, že to byla pecka.

18.05.2022 4 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Nic moc, začátek zdlouhavý, většina nudné čtení a až v závěru se teprve něco dělo. Jednou mi určitě stačilo.

10.05.2022 3 z 5

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Krásná kniha. Mohu jedině doporučit.

07.05.2022 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Čekala jsem asi od knihy více. Začátek ještě šel, ale pak už jsem se začala nudit a nudit. Klidně mohla mít o polovinu stran méně. Zápletka jednoduchá a nic nového nepřinesla. Spokojená jsem s knihou rozhodně nebyla.

03.05.2022 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Paráda, líbila se mi.

28.04.2022 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Teda nic moc. Docela jsem se nudila a konec mi přišel takový nijaky. Na víc než *** nemohu hodnotit. Jsem zklamaná.

25.04.2022 3 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Po třetině knihu odkládam. Nudná kniha, která mě ničím nezaujala a zápletka se mi vůbec nelíbí. Je taková o ničem. Nechce se mi s touto knihou ztrácet čas. Nestojí za to.

22.04.2022 1 z 5

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

Po 150 straně odkladam a docitat nebudu. Kniha mě vůbec nezaujala a je to směs nudných kapitol prakticky o ničem. Nechce se mi s ní už ztrácet čas.

22.04.2022 1 z 5