Janík511 Janík511 komentáře u knih

Mrazivé echo Mrazivé echo C. J. Carver

Nenáročná kniha se zajímavou zápletkou. Vrahy jsem sice od půlky knihy tušila, ale byla jsem zvědavá na motiv. Nízké hodnocení zde opět nechápu. Četla jsem daleko větší blbosti s vysokým hodnocením a divila se, komu se to může líbit.

20.04.2022 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Čtiva kniha, která není vůbec špatná. Jen konec se mi úplně nezamlouval, proto ubíram na hodnocení.

16.04.2022 4 z 5

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Kniha není tak špatná navzdory zdejšímu hodnocení. Je poměrně čtiva a konec nemá žádné překvapení, které by mě šokovalo. Kniha si zaslouží vyšší hodnocení.

13.04.2022 4 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Překvapivá kniha s námětem a zajímavým koncem. Četla se mi dobře a nízké hodnocení zde vůbec nechápu.

09.04.2022 5 z 5

Ostrov kamélií Ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Příjemná oddychovka, i když v poslední třetině už jsem se docela nudila a naivita Sylvie mi přišla už trochu moc přes čáru.

07.04.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Další skvělý počin autorky. Četla jsem Kridaka a Jamu a tahle je také velmi dobrá. Hlavně konec překvapivý a vše se do sebe zapadlo. Mohu knihu vřele doporučit a doufám, že letos opět něco vyjde.

04.04.2022 5 z 5

Vídeňské bratrstvo Vídeňské bratrstvo Ingar Johnsrud

Kniha se mi vůbec nelíbila, ale dočetla jsem ji. Děj nechutný, neustále jiná jména a skákání v ději, že jsem se těžko orientovala a celkový dojem z knihy mám zkažený. Tak tohle už nikdy více a další díly s radostí vynechávám.

02.04.2022 2 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Krásně vykresleny příběh s nijak komplikovaným dějem. Na mě trochu zdlouhavý, proto ubíram na hodnocení. Určitě si ale od autorky přečtu něco dalšího.

31.03.2022 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Od knihy jsem toho příliš neočekávala navzdory hodnocení, ale jsem mile překvapená. Četla se mi dobře a Imogen jsem fandila, aby toho grazla zprovodila ze světa pěkně bolestivě. Závěr mě sice tolik nenadchl, ale dávám i tak vyšší hodnocení.

24.03.2022 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Brilantní, skvělé. Potřebuji nutně další díl.

21.03.2022 5 z 5

Lady v přestrojení Lady v přestrojení Mary Jo Putney

Příjemná, oddychova kniha se špetkou detektivní činnosti. Romantika není úplně v popředí knihy, ale jako taková sladká tečka navíc.

16.03.2022 3 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Krásná kniha. Mohu jedině doporučit.

28.02.2022 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha nebyla špatná, ale ani žádná top. Stejně si asi přečtu sérii do konce už jen proto, abych se dozvěděla, jak to s Meirou dopadne.

26.02.2022 3 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Jednoduchá a přesto odpočinková kniha. Já si ji užila.

17.02.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Nelíbila se mi, po třetině jsem rovnou skočila na konec a nelituji že jsem ji předčasně odložila. Děj mi přišel fádní a nezajímavý.

16.02.2022 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naivní a hloupá kniha, která měla naštěstí málo stran. Něco tak plytkeho jsem dlouho nečetla a do dalších dílů se mi vůbec nechce.

11.02.2022 2 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Docela slabé bez nějakého erotického jiskreni.

04.02.2022 3 z 5

Můj oxfordský rok Můj oxfordský rok Julia Whelan

Smutná a zároveň co nejvíce pozitivně laděná kniha z pohledu Elleanor, která se rozhodne pro život, který může strávit s milovanym člověkem. Něco podobného jsem již četla a jsem ráda, že tentokrát nekončí kniha smrtí.

02.02.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Bavila mě a ráda si přečtu další díl.

29.01.2022 5 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Milá odpočinková kniha. Nízké hodnocení nechápu...

23.01.2022 5 z 5