Mrazivé echo přehled

Mrazivé echo https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451150/bmid_mrazive-echo-T5V-451150.jpg 3 54 54

Psycholog Harry Hope série

1. díl

V dětství byli Harry, Lucas a Guy nejlepšími kamarády. Pak však udělali strašnou chybu a jejich přátelství se rozpadlo, vzájemné vazby se zpřetrhaly. O mnoho let později se v lese najde lidská hlava, stažená z kůže a s vyříznutým jazykem. Policie si na pomoc s tímto případem přivolá psychologa Harryho. Když vyjde najevo, že obětí je Guy, jeho kamarád z dětství, začínají se vynořovat dávní kostlivci ze skříní. Potom se ztratí jeden z Harryho klientů. Aby mu zachránil život, nezbývá Harrymu než se pustit do zoufalého pátrání, při kterém narazí na šokující tajemství. Tajemství, pro jehož zachování je někdo připraven udělat cokoliv…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Cold Echo , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivé echo. Přihlašte se a napište ho.

Marluksa
25.09.2023 3 z 5

KDYŽ ČLOVĚK ZEMŘE, STANE SE POUHOU MYŠLENKOU - tahle tibetská filozofie z knihy mi utkvěla v paměti.

Tak nějak mi to všechno přišlo utahané, příliš omáčkovité, bez špetky surových emocí, mnohdy chaoticky pospojováno, jakoby autorka za pochodu přemýšlela, kam kterého ze svých hrdinů vlastně hodlá v příběhu posunout. Jakoby neměla žádný plán, rozpis, mapu...
Chybí tomu ty správné grády, to správné koření, díky kterému se z průměrného psychothrilleru stane nezapomenutelný zážitek.
Každopádně našlo by se určitě pár momentů, kdy mě zvědavost nedovolila knihu pustit z ruky.
I přesto to bylo nekonečně zdlouhavé, zápletka si určitě zasloužila větší rozsah, propracovanost a dramatičnost.
Za mě tedy trošku zklamání.

Maki21
12.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Kniha byla velice zajímavá, napínavá akorát občas mi dějově přišla chaotická. Velice se mi líbila hlavní postava jelikož je příjemné když s vyšetřováním vraždy pomáhá psycholog a je tu tedy jiný náhled na věc. Odhalení vraha a celkový závěr byl překvapivý a milý. Žádná velká nesmyslná dramata ale příjemný závěr který dává smysl.

Maky806
11.09.2023 5 z 5

Mě se to teda líbilo, hodnocení zde nic moc, ale mě se to četlo pěkně.

Knižní novinky (45. týden)

01.11.2020

Kniha Mrazivé echo v seznamech

v dalších seznamech1x

tajemství pátrání v minulosti thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2020  66%Mrazivé echo